Bize Ulaşın: 0850 532 52 12
ankara-ilberortayli-banner

Prof.Dr. İlber Ortaylı ile Ankara Kişisel Gelişim Zirvesi (28 Ekim 2018)

Prof. Dr. İlber Ortaylı ile Kişisel Gelişim Zirveleri Yaşamartı farkı ve konsepti ile şehrine geliyor. Ankara Kişisel Gelişim Zirvesi 28 Ekim 2018'de Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonu'nda. 4 Farklı başlıkta sunumlar ve konuşmalar, motivasyon ve farkındalık ile yüksek bilgi akışı ve eğlenerek öğreneceğiniz Kişisel Gelişim Zirvesi'nde katılımcılara 4 adet sertifika verilmektedir. Zirvede Prof. Dr. İlber ORTAYLI "Hayatınıza Yön Verin", Show Ana Haber Sunucusu Ece ÜNER “Zor İnsanlarla İletişim Kurma Yolları”, Sosyal Girişimci/Yazar Semih YALMAN “Hayalin ile Kendine Gel”, PsikologYazar/Eğitmen Ozanser UĞURLU "Psikolojik Felaketleştirme ile Başa Çıkma Yöntemleri", konuşmaları ve sunumları ile Yaşamartı sahnesinde. Kontenjanlar dolmadan ön başvurunuzu gönderin yerinizi ayırtın, tekrarı olmayan bu özel zirve programını kaçırmayın!
Oturumlar
- Prof.Dr. İLBER ORTAYLI
“Hayatınıza Yön Verin!”
“Prof. Dr. İlber Ortaylı’nın deneyimleri ve bilgi birikimi ışığında”

- Ece Üner (Show Ana Haber Sunucusu)
“Hızlı Tüketim Toplumunda İletişim Zorlukları ve Zor İnsanlarla İletişim Kurma Yolları”

- Semih Yalman 
“Hayalin ile Kendine Gel!”
“Hayalini eyleme geçiremiyorsan ne yapman lazım?” 

- Ozanser Uğurlu (Psikolog/Yazar/Eğitmen)
“Psikolojik Felaketleştirme’den Kurtulma”
“Değerlendirme, Karşılaştırma ve Yargılama Üçgeni”

4 PROFESYONEL OTURUM 4 SERTİFİKA
KONTENJAN SINIRLIDIR

TEKRARI YOKTUR

*ERKEN KAYIT FIRSATI*
1. Dönem İndirimli Biletler tükenmeden ön başvurunuzu gönderin, belirtilen ödeme yöntemi ile biletinizi alın, zirveye indirimli katılma fırsatını kaçırmayın
- Erken kayıt dönemi belirli sayıda bilet için geçerlidir. Fiyat değişikliği zamanı ve günü belirli değildir. Biletinizi almakta gecikmeyin.
Detaylar
KAYIT SİSTEMİ:

- Biletinizi biletix'den alarak etkinliğe direk katılabilirsiniz YA DA;
- Ön Başvuru formunu eksiksiz doldurunuz.
- Yapılan başvurulara sıralamaya göre geri dönülmektedir.
- Yoğun talep nedeniyle yaptığınız başvurudan itibaren bir kaç gün içinde geri dönüş yapılabilir.
- Ön başvuru yapmak eğitime katılabilmenizi garanti etmez.
- Ön başvurudan sonra size gösterilen ödeme yöntemleri ile ödemenizi yaptığınız takdirde kaydınız kesinleşir ve kontenjan dahilinde olursunuz.

Tarih: 28 EKİM 2018 PAZAR
Yer: Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonu
Türkocağı Caddesi, Çetin Emeç Blv. No:4, 06520 Çankaya/Ankara

Giriş Kayıt Başlangıç: 10:00
Etkinlik Saatleri: 11:00 - 18:00

Katılım Bedeli:
(2. Dönem İndirimli Biletler)
Tribün: 60TL
Saha İçi: 70TL **TÜKENDİ**

*Başka bir ücret ödemenize gerek yoktur


*ERKEN KAYIT FIRSATI*
1. Dönem indirimli biletler tükenmiştir. 2. Dönem İndirimli Biletler tükenmeden ön başvurunuzu gönderin, belirtilen ödeme yöntemi ile biletinizi alın, zirveye indirimli katılma fırsatını kaçırmayın
- İndirimli Bilet Dönemibelirli sayıda bilet için geçerlidir. Fiyat değişikliği zamanı ve günü belirli değildir. Biletinizi almakta gecikmeyin.

*Kredi kartı ile ödeme imkanı
*Kontenjan Sınırlıdır
*Etkinliğe Herkes Katılabilir...

Organizasyon sahibi Yaşamartı;
*Konuşmacıların sağlık sorunları, doğal afet ve etkinliğin gerçekleşmesini engelleyebilecek herhangi bir güvenlik nedeni ile organizasyonda değişiklik yapma hakkına sahiptir
*Etkinlik alanında huzursuzluk çıkaran, salon içerisinde program akışını engelleyici davranışlarda bulunan ve organizasyona uygun olmadığını düşündüğü kişileri, bilet ücreti iadesini yaparak etkinlik alanına almama veya etkinlik alanından çıkarma hakkına sahiptir.
*Organizasyon akışı ve oturma düzeni ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
*Bilet fiyatları indirimli ön satış ve sonrası olarak değişkenlik gösterebilir
*Sertifikalar için ek ücret ödemenize gerek yoktur, bilet fiyatına dahildir
*Ön Başvuru Formu dolduran ve bilet alan tüm katılımcılar bu koşulları kabul etmiş sayılırlar.
İçerik
“Hayatınıza Yön Verin!”
“Prof. Dr. İlber Ortaylı’nın deneyimleri ve bilgi birikimi ışığında”
- Prof.Dr. İLBER ORTAYLI

Hayatın kritik kavşaklarında almamız gereken kararlar,
Edinmemiz gereken donanımlar,
Dünyayı tanımanın önemi,
İş ve sosyal yaşam üzerine tavsiyeler,

Türkiye’nin çok sevilen ve saygı duyulan profesörlerinden biri olan ve neredeyse hayatın her noktasında beyan ettiği fikirleri kabul gören Prof. Dr. İlber Ortaylı ile Hayatınıza Yön Verin!

“Zor İnsanlarla İletişim Kurma Yolları”
“Hızlı Tüketim Toplumunda İletişim Zorlukları”
- ECE ÜNER (Show Ana Haber Sunucusu)

Çağımız internet teknolojileri ve git gide tüketim odaklı yaşam biçimlerinin hayatımıza etki etmesi ile hayatımızın her noktasında bu yaşam biçimini daha çok kabul ederek benimsemeye devam ediyoruz. Fast food yiyecekler tüketip, sürekli yeni model telefonlar edinip, 24 saat içinde tükenecek hikayeler paylaşıp, günlük like kotamızı doldurdukça; karakterimiz, yaşam biçimimiz, kullandığımız dil, dünya görüşümüz daha doğrusu bizi biz yapan şeylerin de aynı kaldığına dair inancımız artık gerçekçiliğini yitiriyor.

Bu kadar hız içerisinde peki iletişim alışkanlıklarımız bundan nasibini nasıl alıyor? Görsel iletişimin önemi artarken, süzemeyeceğimiz kadar çok bilgiyi işlemek konusunda ne kadar işlevsel olabiliyoruz? Artık birbirimizle çok daha hızlı iletişim kurmamız daha sağlıklı bir iletişim içerisinde olduğumuzu gösterir mi?

Tüm veriler, insan ilişkilerinde ve kendimizle olan iletişimimizde tahammül etmede daha zorlandığımızı işaret ediyor.

Zor insanlarla iletişim kurarken belirli referanslar edinebileceğimiz, farklı bakış açıları kazanabileceğimiz bir seminer ile Show Tv Ana Haber Sunucusu Ece Üner 28 Ekim tarihinde Ankara Kişisel Gelişim Zirvesi’nde bizlerle buluşuyor..

“Psikolojik Felaketleştirme’den Kurtulma”
“Değerlendirme, Karşılaştırma ve Yargılama Üçgeni
PSİKOLOG. DR. OZANSER UĞURLU (Psikolog/Yazar/Tedx Konuşmacısı)

Dünya üzerinde yaşam her geçen gün daha da zorlaşıyor, her an her yerde başımıza gelebilecek bir sürü kötü şeyin varlığı yaşamımız üzerinde ürkütücü bir gölge gibi asılı dururken yaşamdan keyif almak ve verimli bir yaşam sürümek gün geçtikçe zorlaşıyor. Ancak kimileri tüm bu keyifsiz ortam karşısında yine de hayattan keyif ve tat almayı becerebiliyor ve başarıdan başarıya koşabiliyor. Dış dünyada olan bitenleri nasıl algıladığımız ve başımıza gelenleri nasıl yorumladığımız hayatla aramızdaki etkileşimi baştan sona değiştirirken düşünce ve duygularımızı yönetebildiğimiz ölçüde verimli, başarılı ve mutlu bir hayat yaşama ihtimalimizi arttırabiliriz. Psikolog Dr. Ozanser Uğurlu, beynimizin değerlendirme, karşılaştırma ve yargılama üçgeninde felaketleştirme çabalarına nasıl karşı durabileceğimizi anlatıyor. Beynimizin hayatta kalmak için binlerce yılda geliştirdiği programları daha etkili kullanmak için nasıl baştan yazabileceğinizi öğrenmek, hayatla aranızdaki etkileşimde psikolojik açıdan daha güçlü bir safhaya geçiş yapmak için size yepyeni beceriler kazandıracak bu semineri kaçırmayın…

“Hayalin ile Kendine Gel!”
“Hayalini eyleme geçiremiyorsan ne yapman lazım?
- SEMİH YALMAN

Ne paran, Ne diploman, Ne çevren, Ne ünvanın, Ne uyruğun...Hayalin Kadarsın!
Konuşmacılar
-Prof.Dr. İLBER ORTAYLI

Türkiye'deki en ünlü tarihçilerdendir.

İlber Ortaylı, 21 Mayıs 1947 tarihinde Avusturya Bregenz'de bir göçmen kampında Kırım Tatarı bir ailenin çocuğu olarak doğmuştur. Annesi Şefika Hanım, babası Kemal Ortaylı'dır. 1949 yılında 2 yaşındayken ailesiyle birlikte İstanbul'a taşındılar. Sonra taşındıkları Ankara'da etlik ilkokulunda okudu. Almanca öğrenmesi için kaydettirildiği İstanbul Avusturya Lisesi'nde hazırlık ve ortaokul birinci sınıfı okuduktan sonra Ankara Atatürk Lisesi'ne geçti. Atatürk Lisesi'nden 1965 yılında mezun oldu. Annesi, Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Rus Dili ve Edebiyatı Bölümü'nde görev alan İlber Ortaylı, Rusça'yı, Rusya tarihini ve edebiyatını annesinden öğrendi.

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi (1969) ile Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tarih Bölümü'nü bitirdi. Viyana Üniversitesi Slavistik ve Orientalistik Bölümü'nde öğrenim gördü. Chicago Üniversitesi'nde master çalışmasını Prof. Halil İnalcık ile yaptı. "Tanzimat Sonrası Mahalli İdareler" adlı tezi ile 1974 yılında doktor, "Osmanlı İmparatorluğu'nda Alman Nüfuzu" adlı çalışmasıyla 1979 yılında doçent oldu. 1982 yılında devletin akademik politikalarına tepki olarak görevinden istifa etti.

Viyana, Berlin, Paris, Princeton, Moskova'da misafir profesör olarak ders verdi, Roma, Sofya, Cambridge, Oxford ve Tunus üniversitelerinde seminerler ve konferanslar verdi. Yerli ve yabancı bilimsel dergilerde Osmanlı tarihinin 16. ve 19. yüzyılı ve Rusya tarihiye ilgili makaleler yayınladı. 1989'da Türkiye'ye dönerek profesör oldu.

1989-2002 yılları arasında Siyasal Bilgiler Fakültesi'nde İdare Tarihi Bilim Dalı Başkanı olarak görev yapmış, 2002 yılında Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi Hukuk Tarihi anabilim dalı başkanı olmuştur.. İki yıl sonra da Bilkent Üniversitesi'ne konuk öğretim üyesi olarak görev yaptı. Galatasaray Üniversitesi Senato üyesidir. Ayrıca İlke Eğitim ve Sağlık Vakfı Kapadokya Meslek Yüksekokulu Mütevelli Heyeti üyesidir.

2004 yılında TRT 2'de başlayıp TRT Türk'te hafta sonları yayınlanan "İlber Ortaylı ile" adlı belgeseli sundu.

2009 Yılında NTV'de "İlber Ortaylı ile Tarih Dersleri" adlı bir program yaptı. 2011 yılında Bloomberg HT kanalında da "İlber Ortaylı ile Zaman Kaybolmaz" adlı bir program yaptı.

Topkapı Sarayı Müzesi'nin 2005-2012 yılları arasında başkanlığını yaptı. 2012 yılında yaş haddinden emekli oldu.

İlber Ortaylı, Uluslararası Osmanlı Etüdleri Komitesi Başkan yardımcısı ve Avrupa İran Tetkikleri Cemiyeti üyesidir.

İlber Ortaylı; Türkçe; ileri seviyede Almanca, Fransızca, İngilizce, İtalyanca ve Rusça; orta seviyede Kırım Tatarca, Slovakça, Romence, Sırpça, Hırvatça, Boşnakça, Arapça, Farsça, Latince, İbranice, Antik Yunanca ve Yunanca bilmektedir.

5 Kasım 2012 - 11 Mart 2013 tarihleri arasında gazeteci-yazar Mehmet Barlas ile beraber "Her Zaman" isimli bir tarih programı yaptı.

İlber Ortaylı, 1981 yılında Ayşe Özdolay ile evlendi. Tuna adında bir kızı vardır. 1999 yılında boşandı.
Ödülleri :
2001 - Aydın Doğan Ödülü'ne layık görüldü.
2006 - "Avrupa ile Akdeniz arasında Lazio" ödülü
2007 - Puşkin Ödülü, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin tarafından
Eserleri:
Osmanlı İmparatorluğu'nda Alman Nüfuzu (1980)
Tanzimattan Sonra Mahalli İdareler
Türkiye İdare Tarihi
Gelenekten Geleceğe (1982)
Osmanlı Toplumunda Aile (2000)
Osmanlı Mirası (2002)
Osmanlı'yı Yeniden Keşfetmek (2006) (Arapça, Yunanca, İngilizce ve Sırpça'ya çevrildi.)
Son İmparatorluk Osmanlı (2006)
Osmanlı Barışı (2007)
Üç Kıtada Osmanlılar (2007)
Tarihin Sınırlarına Yolculuk (2007)
İmparatorluğun En Uzun Yüzyılı (2008) (Macarca, Yunanca, Sırpça, Makedonca ve Sırpça'ya çevrildi.)
Tarihimiz ve Biz (2008)
Türkiye'nin Yakın Tarihi (2010)
Defterimden Portreler (2011)
Tarihin Gölgesinde (2011)
Yakın Tarihin Gerçekleri (2012)
Cumhuriyetin İlk Yüzyılı (2012)
İlber Ortaylı Seyahatnamesi, Timaş Yayınları (2013)

ECE ÜNER
Show Ana Haber Sunucusu

Özge Ece Üner, 1981 yılında İstanbul‘da doğmuştur. Bir zamanlar CNN Türk‘ün Genel Müdürü olan babasının adı Dinç Üner’dir. Koç Özel Lisesi’nden mezun oldu. Sonra da Koç Üniversitesi tarih ve Sosyoloji bölümünü okuyarak mezun oldu. Öğrenciliği sırasında NTV‘de stajyerliğe başladı.

Paris‘te Sorbonne Üniversitesi‘nde Fransızca dil eğitimi, Brüksel‘de ise Avrupa Birliği konusunda eğitim aldı.

2003’te NTV‘de Avrupa Birliği muhabiri olarak çalıştıktan sonra 2006’da NTV’den ayrıldı, 4 ay kadar Star TV‘de muhabirlik yaptı. 2006 Nisanında CNN Türk‘e geçerek, spor servisinde hafta sonu spor haberlerini sundu. Mart 2007’de CNN Türk’te Orkun Yazgan ile birlikte “Yeni Gün” isimli haber programını sundu.
Uzun bir süre CNN Türk’te çalıştıktan sonra Ağustos 2009’da Habertürk‘e geçti. 2010 yılında “Olduğu Gibi” adlı tartışma programını, 2011 yılında ise “Akşam Raporu” isimli haber programını sunmaya başladine Boyuna” isimli programı hazırlayıp sundu.

Ece Üner, 8 Şubat 2013 tarihinde CNN Türk spikerlerinden Deniz Bayramoğlu ile Roma’da evlendi.

Ece Üner, 6 Ocak 2014 tarihinden itibaren Erhan Çelik‘in yerine Show Tv hafta içi Ana Haber sunuculuğu görevine gelmiştir.

BURAK ÜNALDI
Ekonomist/Hikaye Anlatıcısı/TEDx Konuşmacısı

“1978 yılında Malatya’da doğan Burak Ünaldı, ilk ve orta öğrenimini Ankara’da tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi İktisat Bölümü’nü bitirmiştir.

1998 yılından bu yana Finans piyasalarında çalışan Ünaldı, çeşitli aracı kurum ve bankalarda sermaye piyasaları yatırım uzmanlığı, vadeli işlemler yöneticiliği ve portföy yöneticiliği gibi pozisyonların ardından ITKIB Başkan Danışmanlığı görevinde bulunmuştur.

Birçok sivil toplum kuruluşunda aktif olarak görev alan Burak Ünaldı, MÜNÖD Danışma Kurulu, MIAD Başkanlık Koordinasyon Kurulu ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Genç Girişimciler Kurulu üyeliklerini sürdürmektedir.

Aynı zamanda profesyonel bir müzisyen olan Burak Ünaldı, Gripin grubunun kurucu üyelerindendir.
Sertifikalar
Sertifika Detayları;
* Konuşmacı imzalıdır
* İngilizce ve Türkçe olarak hazırlanır
* İsme özel Yaşamartı onaylıdır
* Kişiye özel sertifika numaralıdır
* Katılım gösterildiğine dair profesyonel Yaşamartı onayıdır.
* Yaşamartı Eğitim Danışmanlık Firması veritabanında iş başvurularınızda referans olmak üzere arşivlenir
* 2 Yılı geçen eğitim programlarında sertifika yenilemesi yapılmamaktadır.

Sertifika Başlıkları; 
"BİLGİNİN GÜCÜ" / Prof.Dr. İlber Ortaylı
“ZOR İNSANLARLA İLETİŞİM KURMA YOLLARI” / Ece Üner
"HAYLİN İLE KENDİNE GEL" / Semin Yalman
“PSİKOLOJİK FELAKETLEŞTİRME İLE BAŞA ÇIKMA YÖNTEMLERİ“ / Ozanser Uğurlu
Yer/Ulaşım
Yer: Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonu
Türkocağı Caddesi, Çetin Emeç Blv. No:4, 06520 Çankaya/Ankara

tanerkislali
biletix-hemen-al

*Biletinizi "HEMEN AL" butonuna tıklayarak online alabilirsiniz.
*Biletix Perakende Satış Noktaları;
- Kızılay,Bilkent,Tunalı,Çayyolu Dost Kitabevleri

Geçmiş Zirvelerden Videolar


İlber Ortaylı ile Kişisel Gelişim Zirvesi


İlber Ortaylı "Evlenip mobilyacı dükkanı gezeceğinize, dünyayı gezin"


Fatih Portakal ile Kişisel Gelişim Zirvesi


İletişim Zirvesi