Bize Ulaşın: +90 (312) 4193292
Sektörel Eğitimler, Kişisel ve Kurumsal Gelişim Programları, Business School

Eğitim Merkezi

web-kgz-ankara-banner

Ankara Kişisel Gelişim Zirvesi (23 Ekim 2016)

Ankara "Kişisel Gelişim Zirvesi", yılın en büyük etkinliği 23 Ekim 2016 tarihinde MEB Şura Salonu'nda katılımcıları ile buluşuyor. Katılımcılara eğitim sonunda tam 4 Eğitim Sertifikası verilecek Ankara Kişisel Gelişim Zirvesi'nde, İknatör/Sandırıcı/Şiirbaz CEYHUN YILMAZ, Tüm Türkiye'nin takip ettiği TED Konuşmacısı/Öğretmen AHMET NAÇ, MaX FM Radyo Sunucusu/Kişisel Gelişim ve İletişim Uzmanı ÖZGÜR AKSUNA, Yazar/Sosyolog/Eğitmen OZAN DAĞDEVİREN profesyonel eğitim ve sunumlarıyla Yaşamartı sahnesinde. Ayrıca kariyer.net ile "Kariyer Tüyoları" oturumu ve Tüm katılımcılara 4 Sertifika haricinde ek olarak kariyer.net Katılım Belgesi verilecektir. Yılın en büyük Kişisel Gelişim Zirvesi için kontenjanlar dolmadan yerinizi ayırtın, Türkiye'nin en iyileri ile tanışma ve sertifikalı eğitim programı fırsatını kaçırmayın.
Eğitimler
- CEYHUN YILMAZ (İknatör/Sandırıcı/Şiirbaz)
"Doğal İletişim Yolları"

- OZAN DAĞDEVİREN (Yazar/Sosyolog/Eğitmen/Girişimci)
"Teknolojik Milattan Sonra İş Hayatı"

- AHMET NAÇ (Öğretmen/Tüm Türkiye'nin Takip Ettiği TED Konuşmacısı)
"Zincirlerinizden Kurtularak Yaratıcılığı Açığa Çıkarma"

- ÖZGÜR AKSUNA (Max FM Radyo Sunucusu/Diksiyon,Kişisel Gelişim ve İletişim Uzmanı)
"İkna Etme ve Etkileme Sanatı"

- SEMİH GÜMÜŞ (Kariyer.net Kıdemli Etkinlik Yöneticisi)
"Kariyer.net ile Kariyer Tüyoları"
Detaylar
Tarih: 23 EKİM 2016
Yer: ANKARA MEB ŞURA SALONU /Emniyet Mh. 06560 Beşevler

Kayıt Başlangıç: 08:45
Eğitim Saatleri: 09:30 - 17:30
Katılım Ücreti: 50 TL
*Kredi kartı ile ödeme imkanı
*Kontenjan Sınırlıdır
*Eğitime Herkes Katılabilir...

KAYIT SİSTEMİ:
- Biletinizi Biletix'den alarak etkinliğe katılabilirsiniz YA DA;
- Ön Başvuru formunu eksiksiz doldurunuz.
- Yapılan başvurulara sıralamaya göre geri dönülmektedir.
- Yoğun talep nedeniyle yaptığınız başvurudan itibaren bir kaç gün içinde geri dönüş yapılabilir.
- Ön başvuru yapmak eğitime katılabilmenizi garanti etmez.
- Ön başvurudan sonra size gösterilen ödeme yöntemleri ile ödemenizi yaptığınız takdirde kaydınız kesinleşir ve kontenjan dahilinde olursunuz.

SPONSORLAR&DESTEKLEYENLER:
- Kariyer.net
- Radyo Odtü
- IF PERFORMANCE HALL
- Kuzey Akademi
- Biletix.com
- Nuhun Ankara Makarnası
- The Dance Company
- Dedde Concept

*Tüm katılımcılara If Performance Hall'dan ücretsiz giriş kartı verilecektir.
*IF Performance Hall'dan konser bileti dağıtımı yapılacaktır.
*Tüm katılımcılara çeşitli indirim kuponları verilecektir.
*Sponsorlar ve çözüm ortaklarımızdan çeşitli indirim kuponları ve hediyeler verilecektir
*İkramlar açıklanacaktır.

İçerik
DOĞAL İLETİŞİM YOLLARI
- CEYHUN YILMAZ (İknatör/Sandırıcı/Şiirbaz)

İnternetin yaygın olarak kullanılmaya başlamasından önce gerek geleneksel medya da gerekse geleneksel iletişim kanallarında süslü iletişim taktikleri ve teknikleri ile bireyler sosyal ve profesyonel hayatta kendilerine artılar sağlamaya çalışıyordu. Günümüzde ise bu durum çok farklılaşmış durumda; Milyarlarca görsel bilgi akışının sağlandığı sosyal mecralarda, sosyal hayatta veya iş hayatında doğallık ve samimiyet neredeyse en geçerli iletişim yolu, bir adım ötesi iletişimin kendi hali durumunda.

Kendini "İknatör, sandırıcı ve şiirbaz" olarak adlandıran Ceyhun Yılmaz, kariyerinin dönüm noktalarından yola çıkarak doğallık ve samimiyet ile elde ettiği kazanımları, tecrübeleri ve hikayeleri bizlerle paylaşıyor. İletişimin kendi haline, doğallığa Ceyhun Yılmaz ile bir yolculuk yapmaya ne dersiniz?

TEKNOLOJİK MİLATTAN SONRA İŞ HAYATI
- OZAN DAĞDEVİREN (Yazar/Sosyolog /Eğitmen/Girişimci)


- Paylaşım Ekonomisi,
- İnternet Platformları,
- Değişen İletişim Şekilleri,
- Girişimcilik ekosistemi gibi yaşanan bir çok hızlı değişiklik yakın gelecekte iş hayatına atılacak insanların karşılaşacağı manzarayı nasıl değiştiriyor.

ZİNCİRLERİMİZDEN KURTULARAK YARATICILIĞI AÇIĞA ÇIKARMA
- AHMET NAÇ (Öğretmen/TED Konuşmacısı)

Bugüne kadar öğrendiklerimiz; çocukluktan başlayarak aile, okul, mahalle, arkadaş çevresi vs. kısacası toplumun geleneksel davranış kalıplarına uymak zorunda hissediyoruz kendimizi ancak bunu yapmak zorunda değiliz. Harekete geçmemizi engelleyen, bizi zincirle bağlı tutan tüm bileşenlerden sıyrılmamız gerekiyor. Yaratıcı düşünceyi farkedip açığa çıkarabilmek için zincirlerimizi bir kenara bırakıyoruz. Milyonların takip ettiği yeni nesil öğretmen Ahmet Naç ile yaratıcılığınızı serbest bırakmaya hazır mısınız?

İKNA ETME ve ETKİLEME SANATI
- ÖZGÜR AKSUNA (Max FM Radyo Sunucusu/Diksiyon,Kişisel Gelişim ve İletişim Uzmanı)

AMAÇ :

Bir kızılderili atasözü: “Anlamak sevmek demektir” der. Anlamadığınız hiçbir şeyle uyum kuramazsınız. İlişki kurmak, çözmek, gelişmek için anlamanız gerekir. İletişime geçtiğimiz insanların beyinlerinin nasıl işlediğini bilmek insani ilişkiler açısından mucizeler yaratır.

İkna ve iletişim ayrılmaz bir bütündür ve güçlü bir ikna için iletişim ve duygu teknikleri uygulanır. İkna etmek istiyorsanız mutlaka bir yol bulursunuz.

KİMLER KATILMALI :

İnsanlarla Etkili İletişim Kurmak İsteyen, İnsanları fikirleri ve üretimleri konusunda ikna etmekte zorlanan, ikna konusunda gelişmek isteyen herkes. Yönetici,satış mümesilleri, pazarlama yöneticileri, iş dünyasında insanlarla iletişim içinde olmak zorunda olanlar, öğrenciler ve tüm yaşam potansiyelleri

İÇERİK :

İkna Nedir?

İkna Mühendisliği ne demektir?

İkna Etmenin 12 Sihirli Yolu

İnsanları Kaybetmeden Kazanmanın 9 Sistemi

İkna edici hipnotik dil kalıpları

Kadınları ikna etmenin kuralları

Erkekleri ikna etmenin kuralları

Çocukları İkna Etmek için yapılması gerekenler

Kendinizi ikna etmenin sırları

İkna olmayacak düşünce sistemleriyle savaşma

İkna’nın hayatımızdaki önemi

Kariyer.Net ile KARİYER TÜYOLARI
- SEMİH GÜMÜŞ (Kariyer.net Kıdemli Etkinlik Yöneticisi)

- Kariyer Planlamasında Dikkat Edilecek Hususlar
- CV'nizde Neler Daha Önemli Hale Geldi?
- İşverenler Ne İstiyor?
- Mülakat Önerileri
- Yeni İş Fırsatları
Eğitmenler
- CEYHUN YILMAZ
İknatör/Sandırıcı/Şiirbaz

İlköğretimini Bahçelievler Kazım Karabekir İlköğretim Okulu'nda tamamladı. Bu okulda okurken sınıfta düzenlediği tek kişilik oyunların yanı sıra ilk kez 1985 yılında okulunun mezuniyet gecesinde sahneye çıktı. 1990 yılında Yeşilköy 50.Yıl Lisesi'ne gitmeye başladı. 1993 yılında mezun oldu ve Açık Öğretim Fakültesi İktisat Bölümü'ne kaydoldu. İkinci senesinde ayrıldı.

1995 yılında Star TV'de yapım yardımcılığı görevini üstlendi. Sonrasında TGRT spor muhabirliği , 1997'de Star TV spor yapımcılığı ve 1998'de Star TV Galatasaray Muhabirliği ve TGRT spor servisi müdür yardımcılığı görevlerinde bulundu. 1999 yılının Ocak ayında Best FM'de yayına başladı. 2000 yılında Bilgi Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları öğrencisi oldu. Aynı yıl içerisinde Kadıköy Halk Eğitim Merkezi Deneme Sahnesi'nde sahneye çıkmaya başladı ve burada 500'ün üzerinde oyun sergiledi. 2001 yılında Atv'de kendi adını taşıyan bir televizyon programını hazırladı ve 13 bölüm boyunca sundu.

2002 yılında ilk şiir kitabını çıkardı ve aynı yıl okulunu, TV programını, radyo programını ve sahneleri bırakıp vatani görevini yapmak için orduya katıldı. 4 ay Van'da kaldıktan sonra, Türkiye'nin tüm illerini dolaşarak askerler ve rütbeli personel için toplamda 107 gösteri yaptı.

2003 yılında vatani görevini tamamlayıp radyoya geri dönen Ceyhun Yılmaz hemen ikinci şiir kitabı "Kasımın Bıçak Yarası"nı yayınladı. Gösterilerine de aynı yıl tekrar başladı. 2004 yılında bir televizyon programı için TRT ile anlaştı ve 14 bölüm boyunca "Şov Rüzgarı"nı sundu. 2005 yılında Cine 5'le anlaşarak hafta içi her gece "Ceyhun Yılmaz Talk Show" isimli programına devam etti; program boyunca 165 bölümde 210 ünlü konuğu ağırladı. 2006 yılında "İkinci El Yalnızlık" adlı şiir kitabını yayınladı ve tüm kitaplarının gelirlerinin tamamını Türk Böbrek Vakfı ve Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı'na bağışladı. Şubat 2004 ve Mayıs 2006 yılları arasında "Hayat Bilgisi" dizisinde 92 bölüm konuk oyunculuk yaptı. 13 Mayıs 2006 yılında dizi setinde geçirdiği kaza sonucu ayağı 3 yerden kırıldı ve kolunda çatlak meydana geldi. Aynı gün çok sevdiği annesini kaybetti ve bir süre çalışmalarına ara verdi. 2007 yılının Haziran ayından itibaren tekrar TRT ile anlaştı ve "Sayısal Gece" programını yaz boyunca sundu. Aynı yıl başrollerini Tuba Ünsal ile paylaştığı "Küçük Hanımefendi" adlı dizide yer aldı. 2008 yılında TRT'de "Sayısal Gece" programını bu kez Sibel Can ile sunmaya başladı ve yaz bitiminden sonra kış sezonunda da programa devam etti ve toplamda 40 bölüm programın sunuculuğunu üstlendi. 2009 yılında TRT Müzik kanalında "İstanbul Sokakları" isimli programı sundu. 2011 yılında Habertürk TV'de Simge Fıstıkoğlu ile birlikte "Hoş Beş İki" isimli spor programını 13 bölüm boyunca hazırlayıp sundu. 2015 yılında TRT'de "Bir Dünya Sohbet" programını 18 bölüm boyunca sundu.

2011 yılında Lig TV'de "21" isimli spor-talk show programını hazırladı ve sunmaya başladı. 2011 yılında, önceki 3 kitabının birleşimi olan "Sensiz Harfler"i ve "Sevdiğim İkinci Kadınsın Sen" adlı kitaplarını yayınladı ve kitapların bütün gelirlerini LÖSEV'e bıraktı. 1999-2012 yılları arasında 100'den fazla üniversite paneline konuşmacı olarak katıldı. Mesleğini yaptığı her sene birçok ödüle layık görüldü.

"Hababam Sınıfı Merhaba", "Hababam Sınıfı Askerde", "Maskeli Beşler", "Maskeli Beşler: Irak", "Maskeli Beşler: Kıbrıs", "Osmanlı Cumhuriyeti", "Çakallarla Dans" filmlerinde ve "Melekler Korusun", "Leyla ile Mecnun" ve "Babam İçin" dizilerinde cameo (misafir oyuncu) olarak bulundu.

- OZAN DAĞDEVİREN
Kurumsal Eğitmen, Yazar, Kariyer Danışmanı
İş hayatının sorunlarına bilim gözüyle bakan insan davranışı uzmanı

Davranış Bilimleri, Pazar Araştırma, Liderlik Danışmanlığı ve İnsan Kaynakları gibi bir çok alanda profesyonel tecrübe sahibi olan Ozan Dağdeviren en son olarak Turkcell’de İK İş Ortağı olarak çalışmaktaydı. Lise eğitimini Robert Kolej’de, Üniversite Lisans ve Yüksek Lisans eğitimlerini ise Boğaziçi ve Galatasaray Üniversiteleri’nde almıştır. Eğitim ve iş hayatı süresince yakından ilgili olduğu Sosyoloji ve Psikoloji disiplinlerinin takipçisi olmuş ve bu alandaki ilgisini ürettiği işlerle buluşturmayı hedeflemiştir.
Sorgulayarak Mutlu Kalma Sanatı isimli kitabı 2015 yılında Türkçe olarak, Creative Hiring: The Pinnacle Model for Spontaneous, Imaginative, Collaborative Interviews kitabı ise İngilizce olarak 2016 yılının başında yayınlanmıştır. Şimdi ise kişisel ve profesyonel gelişim konularında kurumsal eğitimler düzenlemekte; bireysel kariyer danışmanlığında bulunmakta ve üçüncü kitabı üzerinde çalışmaktadır.

- AHMET NAÇ
Öğretmen/Tüm Türkiye'nin Takip Ettiği TED Konuşmacısı

Duvarları Yıkan Öğretmen Röportajı

İstanbul Esenler’deki Mehmet Akif Ersoy İlkokulu’nda ders zili çaldı. Öğrenciler sınıflarında. 1-E Sınıfı'nın öğretmeni, "Dersimize başlayalım mı?" diyor. Ders sıra dışı bir şekilde başlıyor.

Sınıfta rap müziği çalıyor. Öğrenciler ayağa kalkıyor ve başlıyorlar hep bir ağızdan şarkı söylemeye:

"Cumhuriyet kuruldu, 29 Ekim’de. Meclis açıldı, 1920’de. Çanakkale Savaşı, 18 Mart. Atatürk doğdu Selanik’te. Atatürk sensin benim canım. Babası Ali Rıza Bey, annesi Zübeyde Hanım. 1938’de kaybettik seni. Her 10 Kasım’da anarız seni. Sonbahar, kış, ilkbahar, yaz. 4 tane mevsim haydi defterine yaz. Bir yılda 12 ay. Haydi durma say. Say, say, say, say… Ocak, şubat, mart, nisan, mayıs, haziran… Durma haydi devam. Temmuz, ağustos, eylül, ekim, kasım, aralık. Liste hayli kabarık. Ben 1. sınıfım. Okurum, yazarım. Şehitlerimi anarım, herkese saygılıyım. Göklerde dalgalanır gururla bayrağım. İstanbul Esenler, işte ben burdayım."

"Kendi istekleri ile derse katılsınlar"

Bu sınıfta sadece klasik yöntemlerle öğrenmek yok. Çünkü ezber bozan bir öğretmenleri var. Adı Ahmet Naç... 10 yıllık bir sınıf öğretmeni. 5 yıl Siirt Pervari’de bir mezrada çalıştıktan sonra İstanbul’a geldi. Rap müziği yöntem olarak kullanmasının sebebini şöyle anlatıyor:

"Öğrencilerin eğlenceli ortamda enerjilerini atabilecekleri, ritim duygusunu kazanabilecekleri, bireysel ve grup çalışmalarına iştirak edebilecekleri o ortama kendi istekleri ile katılmalarını istedim. İçinde birçok kazanım var ilkokula dair, onların öğrenmesi gereken. Çok kolay şekilde şarkı eşliğinde öğrendiler."

Ahmet Öğretmen'den sonra 8 sınıf daha renklendi

Türkiye aslında Ahmet Öğretmeni tanıyor. Sıradan, gri bir sınıftan renkgârenk, ilkokul öğrencilerinin ihtiyaçlarına uygun bir sınıf yaratan öğretmen o. Eline aldığı fırçayla sınıfını boyadı. Gökkuşağından, Güneş’e, küçük bir kitaplıktan ağaç şeklinde panoya kadar sınıfını baştan yarattı.Yarattığı fark, diğer öğretmenlere de örnek oldu. Ahmet Öğretmen’in sınıfından sonra okulda 8 sınıf daha renklendi. Okuldaki 28 dersliğin tümünün bu şekilde yapılması planlanıyor.

Kalabalık bir okulda da her şey mümkün

Yaptıkları sadece sınıf düzenlemesiyle sınırı değil. Ahmet Öğretmen, beş yıldır çalıştığı okulda fark yaratmaya devam ediyor. Bu çabası sosyo ekonomik düzeyi düşük bir bölgede daha da anlam kazanıyor. 2 bin 203 öğrencinin olduğu okulunda ikili eğitim yapılıyor. Sadece 15 tane birinci sınıf var. Okulda kütüphane, resim atölyesi, spor salonu yok. Ancak Ahmet Öğretmen’in lûgatında ‘yok’ kelimesine yer yok. O da sınıfın dışına taşıyor.

- ÖZGÜR AKSUNA
MaX FM Radyo Sunucusu/Kişisel Gelişim ve İletişim Uzmanı

Özgür Aksuna, 1978 yılında çok sevdiği Ankara’da dünyaya geldi. Üniveriste yıllarına kadar Ankara’da eğitim hayatını sürdürdü, Müzik ve yayıncılık hayatına 1995 yılında TRT Ankara Radyosu ve TRT Ankara Televizyonu’nda başladı ses sanatçısı olarak bir çok program, konser ve turnelerde görev aldı, beraberinde ses sanatçılığı kariyerine Kültür Bakanlığının kadrosunda da bir süre devam ettikten sonra bir çok özel radyoda program yapıcısı, spiker, haber editörü,müzik direktörü, dj eğitmeni ve yayın yönetmenliği yardımcılığı yaptı. 1999 yılında Türkiye’nin en önemli yabancı müzik istasyonlarından Capital Radio ile başlayan Dj’lik ve radyo programları ile adını “Türkiye’yi Uyandıran Adam” olarak tüm Türkiye’ye ve yurt dışına duyurdu. Bir süre NTV bünyesinde de çalıştıktan sonra halen 15 yıllık yayın ekibi ve yayın arkadaşları ile Max Fm’in kuruluşundan itibaren hafta içi her sabah 07:00 – 12:00 saatleri arasında “Max Fm Morning Show” programı ile radyo programcılığı hayatını büyük bir başarı ile sürdürmektedir.

Türkiye Medya Oscarları ödüllerinde “Yılın Radyocusu” oscarını almıştır. İletişim Vakfı 2014’ün Yıldızları’nda “Yılın İletişimcisi” ödülünün sahibidir. 2015 Bilkent Marka Ödülleri’nde “Yılın Markası” ödülünü almıştır. Lösev 2015 Yılın Gönüllüleri’nde “Yılın İletişimcisi” ödülüne layık görülmüştür.

Eğitimini Ç.Ü. Çevre Mühendisliği ve A.Ü. İktisat Fakültesi olarak iki ayrı branşta tamamladı ve bir süre G.Ü Devlet Türk Musikisi Konservatuvarı şan ve ses bölümlerinde eğitim aldı. AST’da Altan Erkekli’den Drama ve Tiyatro eğitimi, Gülüm Pekcan’dan Dans ve Postür dersleri ve TRT Ankara radyosunda Jülide Gülizar’dan Sunuculuk ve Spikerlik, Devlet Tiyatrolarından Mümtaz Sevinç‘ten Seslendirme ve Dublaj, Ecder Akışık‘tan Hitabet ve Etkili Konuşma, Feruzan Esmergül’den Fonetik, Ses ve Şan eğitimi, yine TRT Ankara Radyosunda ses sanatçılığı süresince Şef Serbülent Yasun’dan Repertuar ve Nazariyat, Faruk Demir ve Ali Haydar Gül’den Nota ve Solfej eğitimi aldı.

Yaşam Koçluğu’nda “Duygusal Beceriler ve Yetkinlikler (Emotional Skills and Competencies – ESaC),Erickson College International Certificate of Completion Modules I-IV of The Art and Science Coaching” ve “MCC” eğitimlerine sahiptir.

Kişisel Gelişim ve İnsan kaynakları Yönetimi konusunda bir çok üniversitede seminer ,eğitim ve araştırmalarda görev aldı. Kamu, askeri ve özel kurumlarda; diksiyon, güzel konuşma ve beden dili eğitimleri, özel diksiyon dersleri, kişisel gelişim dersleri ile tecrübelerini paylaşıyor. Bir çok yarışmada ve seçmelerde jüri üyeliği yaptı. Pioneer Pro Dj Academy’de Profesyonel Dj eğitmenliği yaptı. Bir çok televizyon, gazete ve dergide röpörtajları ve haberleri yayınlandı. Yayıncılık hayatı süresince sayısız ödül ve teşekkür plaketi aldı. Halen Türkiye’de ilk ve tek olan “Konuşma Estetiği” eğitimleri ile alanında öncü olmakta, diksiyon ve güzel konuşma, Kişisel gelişim, Kurumsal eğitim, Yaşam Koçluğu, Kariyer Koçluğu ve Öğrenci koçluğu konularında, resmi kurumlarda ve üniversitelerde dersler vermeye devam etmekte ve birikimlerini paylaşmaktadır.

“Özgür Aksuna Gelişim ve Değişim Akademisi” isminde bir eğitim kurumuna sahiptir ve Eğitim hayatının 10. yılında yüzlerce öğrencisi ile sıra dışı ve benzersiz “Başarı Garantili” eğitim çalışmalarını başarı ile devam ettirmektedir.

2012 Yılından bu yana TED Üniversitesi ‘nde “İletişim Diksiyon ve Radyo Yayıncılığı” dersleri vermektedir.

Ankara’nın ilk Markalaştırma Ajansı MARKÖR‘de bireysel ve kurumsal marka danışmanlığı ve eğitmenliği yapmaktadır.

Kamu kurumlarında ve Özel Şirketlere danışmanlık yapmaktadır.

Yaşam Artı‘da “İletişim Akademisi” eğitimleri vermekte, Türkiye’nin bir çok yerinde “İletişim ve Kişisel Gelişim Zirveleri ile bireysel ve kurumsal eğitimler vermektedir.

Sosyal medyada’da çok güçlü bir kitleye sahip olan, binlerce takipçisi ile fenomen haline gelen ve bir koltukta karpuz kamyonu taşıyabilen sevgili Özgür Aksuna, aşçı annesinden gelen yemek yapma yeteneği ve kültürüyle özel ilgi alanı olan mutfak konusunda ünlü şeflerden aldığı eğitimlerle tüm bunların yanında Chef Akademi’de “Cook & Fun” isimli yemek workshopları yapmakta ve yemek yapmayı eğlenceye dönüştürmektedir. Discovery Channel, Animal Planet, TRT ve Kanaltürk gibi bir çok kanalda ve reklamlarda seslendirme sanatçısı olarak çalışmakta,blog yazarlığı ve MAG dergisinde köşe yazarlığı yapmaktadır.TRT Türkiye’nin Sesi Radyosu‘nda “İşimiz Gücümüz Yemek” isimli bir yemek köşesi vardır.ASHK’A adlı bir kitabı bulunmaktadır. Yeni kitabı 2016’da çıkacaktır.
Sertifikalar
Katılımcılara  4 Adet Eğitim sertifikası eğitim sonunda verilmektedir

* 4 Profesyonel Eğitim 4 Eğitim Sertifikası
* Sertifikalar İngilizce ve Türkçe olarak hazırlanacaktır.
* Sertifikalar etkinlik günü çıkışta dağıtılacaktır.
* Sertifikalar İsme özel, Yaşamartı kalitesiyle soğuk damgalı, onaylı şekilde hazırlanmaktadır.

Sertifika Başlıkları;

"Doğal İletişim Yolları"
"Teknolojik Milattan Sonra İş Hayatı"
"Zincirlerinizden Kurtularak Yaratıcılığı Açığa Çıkarma"
"İkna Etme ve Etkileme Sanatı"

**Tüm katılımcılara belirtilen eğitimlerin dışında kariyer.net oturumu için ayrıca katılım belgesi verilecektir.
Yer/Ulaşım
YER: MEB ŞURA SALONU
Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Beşevler Kampüsü K Blok Beşevler/ANKARA

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nin karşısında, Ankara Üniversitesi'nin arkasındadır. Ankaray Beşevler istasyonuna yaklaşık 300 m mesafe Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü içinde yer almaktadır.

Otopark: Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü içinde mekanın çevresindeAçık otoparkı bulunmaktadır.
Toplu Taşıma: Ankaray ile Beşevler istasyonunda inerek mekana ulaşabilirsiniz. Mekan, Ankaray Beşevler istasyonuna yaklaşık 300 m mesafededir.

harita
biletix-hemen-al
*Biletinizi "HEMEN AL" butonuna tıklayarak online alabilirsiniz.
*Biletix Perakende Satış Noktaları;
- Kızılay,Bilkent,Tunalı,Çayyolu Dost Kitabevleri

Geçmiş Zirvelerden Videolar


Fatih Portakal ile Kişisel Gelişim Zirvesi


İletişim Zirvesi


Kişisel Gelişim Zirvesi

Sponsorlar & Destekleyenler