Bize Ulaşın: +90 (312) 4193292
Sektörel Eğitimler, Kişisel ve Kurumsal Gelişim Programları, Business School

Eğitim Merkezi

WEB-BANNER-KAPAK2

Ankara Kişisel Gelişim Zirvesi

Ankara "Kişisel Gelişim Zirvesi", yılın en büyük etkinliği 19 Mart 2016 tarihinde MEB Şura Salonu'nda katılımcıları ile buluşuyor. Katılımcılara eğitim sonunda tam 4 Eğitim Sertifikası verilecek Ankara Kişisel Gelişim Zirvesi'nde, FoX TV Çalar Saat Programı Sunucusu İSMAİL KÜÇÜKKAYA, CNN Türk Haber Spikeri/Eğitmen EMRE TİLEV, SIFIR Kitabı Yazarı ve TED Konuşmacısı Tunç KILINÇ, Ekonomist ve Müzisyen Burak ÜNALDI profesyonel eğitim ve sunumlarıyla sahnede. Yılın en büyük Kişisel Gelişim Zirvesi için kontenjanlar dolmadan yerinizi ayırtın, Türkiye'nin en iyileri ile tanışma ve sertifikalı eğitim programı fırsatını kaçırmayın.
Eğitimler
- İSMAİL KÜÇÜKKAYA (FOX TV ÇALAR SAAT SUNUCUSU/YAZAR)
* "Etkili İletişim ve Hitabet Sanatı"

- EMRE TİLEV (KANAL D, CNN TÜRK SPOR SPİKERİ/EĞİTMEN)
* "Problem Çözme ve Etkin Karar Alma Yöntemleri"

- TUNÇ KILINÇ (SIFIR Kitabı YAZARI / TED Konuşmacısı)
* "Hatalarla Bütünlüğü Yakalayabilmek! Bir Ömre Birden Çok Hayat Sığar mı?

- BURAK ÜNALDI - BURAK ÜNALDI (Ekonomist/Müzisyen/Gripin Grubu Kurucu Üyelerinden)
* "Ufuk Açma Seansı:Farklılık, Farketmek ve Farkındalık Yönetimi"

4 PROFESYONEL EĞİTİM, 4 EĞİTİM SERTİFİKASI
Detaylar
Tarih: 19 Mart 2016
Yer: ANKARA MEB ŞURA SALONU /Emniyet Mh. 06560 Beşevler

Kayıt Başlangıç: 08:45
Eğitim Saatleri: 09:30 - 17:30
Katılım Ücreti: 50 TL
*Kredi kartı ile ödeme imkanı
*Kontenjan Sınırlıdır
*Eğitime Herkes Katılabilir...

KAYIT SİSTEMİ:
- Biletinizi Biletix'den alarak etkinliğe katılabilirsiniz YA DA;
- Ön Başvuru formunu eksiksiz doldurunuz.
- Yapılan başvurulara sıralamaya göre geri dönülmektedir.
- Yoğun talep nedeniyle yaptığınız başvurudan itibaren bir kaç gün içinde geri dönüş yapılabilir.
- Ön başvuru yapmak eğitime katılabilmenizi garanti etmez.
- Ön başvurudan sonra size gösterilen ödeme yöntemleri ile ödemenizi yaptığınız takdirde kaydınız kesinleşir ve kontenjan dahilinde olursunuz.

SPONSORLAR&DESTEKLEYENLER:
- 3 Bilgi Eğitim Kurumları
- Radyo Odtü
- IF PERFORMANCE HALL
- ARKE UZAKTAN EĞİTİM
- Biletix.com
- Chay Tea & Coffee
- Nuhun Ankara Makarnası
- Kurukahveci Mehmet Efendi
- Glysolid Kozmetik Ürünleri (Germany)

*Tüm katılımcılara 3bilgi eğitim kurumlarından ücretsiz bilgisayar kursu hediye edilecektir.
*Tüm katılımcılara soğuk ve sıcak içecek ikramı yapılacaktır.
*Tüm katılımcılara If Performance Hall'dan ücretsiz giriş kartı verilecektir.
*IF Performance Hall'dan konser bileti dağıtımı yapılacaktır.
*Tüm katılımcılara çeşitli indirim kuponları verilecektir.

İçerik
***ETKİLİ İLETİŞİM ve HİTABET SANATI***
- İSMAİL KÜÇÜKKAYA (FOX TV ÇALAR SAAT SUNUCUSU/YAZAR)

Etkili şekilde iletişim kurmak hem hayatınızı kolaylaştırır hem de hayatın akışını doğru yönde ilerletir.İletişimsizlik nedeniyle gündelik hayatta bile yaşadığımız sorunların üzerinde çok daha büyük çözümsüzlüklerle karşılaşabiliyoruz. Etkili iletişimin önemi sürekli büyümeye devam eden dijital çağda giderek artmaktadır. Doğru Hitabet ve ifade şekilleri ile karşınızdaki kişiyi, toplulukları, iş veya sosyal çevrenizi etkilemeyi de başarabilirsiniz. Milyonların takip ettiği İsmail Küçükkaya' dan kendinizi etkili şekilde ifade etmenin, doğru anlatımın ve iletişim sanatının püf noktalarını öğreneneceksiniz.

***PROBLEM ÇÖZME ve ETKİN KARAR ALMA YÖNTEMLERİ***
- EMRE TİLEV (KANAL D, CNN TÜRK SPOR SPİKERİ/EĞİTMEN)

İnsanoğlu varlığını ortaya koyduğu günden beri aynı soruları kendine sorar ve çözümlerini arar. Çoğu zaman bu yanıtları tam anlamı ile bulamaz ve kendi yapısını Allahın ona verdiği muhteşem aklı kullanmaz yada bunu kullanmak istemez ve mükemmel eşsiz dünyasını değersizleştirir.Bunu yapmayacaktım, bu neden hep benim başıma gelir, lanet olsun bana, yazıklar olsun şu kafama, bu işin içine nasıl düştüm...Bu git gelleri o kadar çıkmazlara sokar ki kendi kaybolur ve benliğini arar. Bulur mu ? Bulacak mı? Bedeninin dayanılmaz mükemmeliğini sınırlarını asla tahmin bile edemeyeceği aklı ile buluşturabilir mi? Bunun yolu var mı?Problemler karşısında etkin kararlar hedefi bulmasıan yardım edecek mi? Hedefleri koyarak atış yapmak, yada attığı her yaşam okunun vurduğu her noktayı hedef olarak tanımlamak. Ben ögesini sevmeyenin sen ögesini sevmesini beklemek. Gelişen çevreye ayak uyduramayınca çevreyi kenara iten yanlızlık sıkıntısı. Sessizğin sesinde kendini arayanlar...Çaremiz var. Limitler sizin elinizde ve yaşamın tüm doğasını siz belirleyeceksiniz. Nasıl mı?

***HATALARLA BÜTÜNLÜĞÜ YAKALAYABİLMEK!***
***BİR ÖMRE BİRDEN ÇOK HAYAT SIĞAR MI?***
- TUNÇ KILINÇ (SIFIR Kitabı YAZARI / TED Konuşmacısı)

Hayatın senin için ayarladığı randevudan habersiz, "Bana bir şey olmaz!" der ve hızla gidersin ya hani dünyanın dikine...

Öyle gidiyorum işte!

Neyin peşindeyim, bilmiyorum! "Her nerede değilsem, orada mutlu olacakmışım gibi geliyor" diyen Baudelaire gibi, sıkıştığım yerde bunaldım ve artık olmadığım yeri mi merak ediyorum?

Peponi!

Burada, "hatalarıyla bütünlüğü yakalayabilen bir insan" olduğum duygusu hâkim. Hayatıma dair ne varsa bilindiğini, anlaşıldığımı ve en önemlisi yargılanmadığımı hissediyorum. Bu, kendimle barışık olma halimin en zirve noktası.

Burada Einstein var; Steve Jobs, Benjamin Button, Andy Warhol var... Yetmez! Anne ve babasına "Sevmek yeter sandınız!" diyen büyüme sancıları içindeki genç var. V for Vendatta var, Fight Club var; Süveyda, Erhan, Bilge var. Ancak daha önemlisi sen varsın, ben varım, hepimiz varız. Hâlâ yetmedi mi? O zaman sevgilin var, kardeşin var, annen baban var.

Gören gözlere, duyan kulaklara, dokunan tenlere...

Sıfır!

"Bir ömre birden çok hayat sığar" diyen hepimize.

 

***UFUK AÇMA SEANSI:Farklılık, Farketmek ve Farkındalık Yönetimi***
- BURAK ÜNALDI (Ekonomi Yazarı/Müzisyen/Gripin Grubu Kurucu Üyelerinden)

* Neden hepimiz blok flüt çaldık?
* Facebook, twitter ve google neden Türkiye’den çıkamıyor?
* Duyulmamış girişim başarıları
* Bakmadan önce görebilmek
* Bu topraklara özgü başarı hikayeleri
* Başarıya farklı bir bakış
* Peki biz neler yapmalıyız?
Eğitmenler
> İSMAİL KÜÇÜKKAYA
(FOX TV ÇALAR SAAT SUNUCUSU/YAZAR)

İsmail Küçükkaya, gazetecilik kariyerine 1991 yılında Hürriyet Gazetesi'nde muhabirlik yaparak başladı. Hürriyet Gazetesi'nde çalıştıktan sonra Sabah ve Star gazetelerinde görev aldı. 2000 yılında Akşam gazetesinde köşe yazarlığı yapmaya başlayan gazeteci, 2003 yılında köşe yazarlığını da sürdürerek SkyTürk TV'de Ankara temsilcisi olarak çalışmaya başladı.

2005-2008 senelerinde Akşam Gazetesi'nin Ankara temsilciliği yürüten Küçükkaya, 2008 yılı Kasım ayında Akşam Gazetesi'nin genel yayın yönetmeni oldu. Haziran 2013 tarihinde Gezi Parkı olaylarının ardından görevinden alındı.

2013 yılı Eylül ayında Fox TV'de "Çalar Saat" adlı programı sunmaya başladı.

2002 yışında boşanan İsmail Küçükkaya'nın çocuğu yoktur. 2008 yılında "Cumhuriyetimizi Dair" ve 2012 yılında "Cumhuriyet'in İlk Yüzyılı" adlı iki kitap yazmıştır.

>> EMRE TİLEV
(KANAL D, CNN TÜRK SPOR SPİKERİ/EĞİTMEN)

1971 Ankara doğumlu. İlkokulun 3. Sınıfına kadar Ankara’da okudu. 4 ve 5 sınıflar ile orta ve lise tahsilini ise İzmir’de tamamladı. 19 Mayıs Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, Gıda Mühendisliği bölümünden mezun oldu.

Tilev, 2006 yılından beri Doğan Medya Grubu’nda çalışıyor. Kanal D spor haberleri ve Star, Kanal D, D Smart ekranlarındaki maçlar ve programlar dışında 2011 Mart ayından beri CNN TÜRK ekranlarında “Spor Masası” ve “Spor Toplantısı” programlarında görev alıyor.

1989 – 1991 yılları arasında Samsun’da yerel STV televizyonunda başlayan kariyer, 1991-1994 yılları arasında yine Karadeniz bölgesindeki değişik yerel kanallarda (Stv, Gözde Tv, Bafra Fm) devam etti. 1994 yılında Show Tv‘de İlker Yasin ve ekibiyle başlayan Ulusal Kanal deneyimi aynı yıl Türkiye’de ilk kez yayınlanmaya başlayan ve Cine 5 ekranlarından izlenen Formula 1 yarışlarının anlatım ve program sunumlarıyla pekişti. Aynı yıl içinde Türkiye ligi maçları özetleri anlatımı ve Cine 5’in yanı sıra Show Radyo’dan maç yayınlarının naklinde spikerlik görevini üstlendi. İlker Yasin ve ekibi ile Show Tv ardından Cine 5’in kurulumunda görev aldı. Ardından aynı kanalda yaşanan değişimde Show TV ekranlarında kalarak Şansal Büyüka ve ekibi ile çalışmaya başladı. Bu süreçte Show Tv’de yayınlanan “Spor Sayfası” Cine 5 ekranlarındaki maçların anlatımı ve değişik spor yayınlarında görev aldı. 1996 Koraç kupası belgeselini hazırladı. İbrahim Altınsay ve Barbaros Talı yönetiminde aynı grup içinde Süperspor kurulumunda aktif rol oynadı. Bu kanalda İngiltere, Fransa, Almanya, İspanya ve Portekiz ligi anlatımları yanında yine Formula 1 ve Basketbol maçlarının spikerlik ve değişik programların sunuculuk görevini üstlendi. Show Radyo ile aynı anda Radyo D frekansında da maç anlatan Tilev, 2004 yılının Şubat ayına kadar bu görevlerini sürdürdü. Galatasaray’ın UEFA zaferiyle ilgili 5 saatlik özel bir belgesele bu dönemde imza atan Tilev, 5000 üzerinde basket-futbol ve Formula 1 yayını spikerliği gerçekleştirdi. 1998-2001 yılları arasında Hıncal Uluç yönetimindeki ekip ile TRT ekranlarında yer aldı ve TRT akitli spikeri sınavını geçerek ekiple 3 yıl “Tele Pazar” yayınında spor bölümü spikerliği yaptı. Euro 1996 ve Euro 2000 organizasyonlarını yerinde takip eden ve 1998 Fransa Dünya kupası ile ilgili özel belgesele imza atan Tilev, aynı dönemde Cumhuriyet Gazetesi spor eki, Yeniçağ Gazetesi spor sayfasında yazarlık, Futbol Plus Dergisi araştırma yazarlığı görevlerini üstlendi. 2004 yılında Atv, Ciner Grubu’na transfer olan Tilev, hem Sabah Gazetesi ve Fotomaç Gazetesi’nde yazarlık görevi yanında MTV (Daha sonra adı Kanal 1 ve en son Bloomberg olarak değişti ) kanalı kurulumunda görev aldı. Değişik programlar sunan, haber bültenleri hazırlayan ve burada da maç anlatımlarında görev alan Tilev, Altan Tanrıkulu ve ekibiyle özel projelere imza attı. ATV ekranlarından yayınlanan Türkiye Basketbol Ligi maçlarının spikerlik görevini üstlendi. 2004-2008 yılları arasında aynı zamanda Radyo Spor frekansında her sabah “Emre Tilev İle Günaydın Spor” programını Saran-Grup bünyesinde İlhan Uzundurukan yönetiminde sürdürdü ve aynı kanalda Radyo Maç anlatımlarında görev aldı. Kanal 1’de Gökhan Telkenar yönetiminde Dünya kupasını ilk yayınlayan Özel kanal Kanal 1 ekranlarında görev alan Tilev, Dünya kupasında önemli maçların anlatımında ve yine özel maç önü ve sonu programların yerinden sunumunda spikerlik üstlendi. 40 gün süren Almanya macerası ardından Temmuz 2006 yılında Kanal D ekranlarına ulusal kanal yaşamına başladığı ve hayatında en önemli kilometre taşı olarak gördüğü İlker Yasin ve Pembe Akyüz yönetimindeki ekibe dönüş yaptı. Kanal D ekranlarındaki “Spor Gündemi” adlı haberleri o tarihten bu güne, halen sunan Emre Tilev aynı zamanda Star ekranlarında Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa ligi, D Smart platformundaki spor kanalları Euro Futbolda program ve maç anlatımlarında görev almaktadır. Bugün halen Arel Üniversitesi’nde 3 yıldır devam eden Öğretim Görevlisi unvanıyla akademik kariyeri dışında aynı üniversitede MBA öğrencisi olarak Yüksek Lisans eğitimin son bölümünü gerçekleştirmektedir. Tilev aynı zamanda “İletişim Metotları”, “Diksiyon-Fonetik”, “Radyo ve Televizyon Spikerliği” ve “Maç anlatım teknikleri “ üzerine sertifika programlarında değişik üniversite ve belediyelerin açtığı programlarda ders vermektedir. Radyo D frekansında Sezgi Onat ve ekibiyle yine radyo maç anlatımları görevine devam etmektedir. Duygu Başara ajansına bağlı olarak reklam seslendirme sanatçısı görevini yürütmektedir. Halen CNN TÜRK ekranlarında “Spor Masası” ve “Spor Toplantısı” isimli yayınlarda görev almaktadır.

Emre Tilev’in aldığı ödüller;

ÖDÜLLER

2003-EN İYİ RADYO SPİKERİ( Medya Spor Internet)

2002-“FUTBOLDE ŞİDDET ÖNLEME ”( Polis Akademisi Ankara )

2001-En İyi Spiker Ve Haber kord.( Maltepe Üniv.)

2000-01-02-03-WRC ve Avrupa Rally’leri seslendirme görevlisi(TOMSFED )

1997-En iyi Formula 1 spikeri ( Rai Uno Tv )

2007- En iyi Radyo Programcısı (Futbol Plus) -

2008-Anadolu Televizyon Oskarı-Yılın En İyi spikeri

2009-Arel Üniv. Yılın En İyi Spor Spikeri

2010-Amerikan-Türk Spor Birliği En iyi Spiker-Yayıncı

Evli ve bir çocuk sahibi olan Emre Tilev , doğayla barışık bir yaşam sürmeyi seviyor. Amatör olarak maket yapımıyla uğraşan, sporun tüm kategorilerine gönül veren Tilev, aileden İzmir’li olmasından dolayı bu şehri aşığıdır. En büyük hayali Seferihisar’da yazlarını geçirdiği evinde emekliliğini balık tutarak tamamlamak ve minik oğluna iyi bir gelecek sunmak olan Tilev, maketleri için büyük bir atölye kurmayı düşlüyor.

>> TUNÇ KILINÇ (SIFIR Kitabı YAZARI / TED Konuşmacısı)

Lise: Kabataş Erkek Lisesi. Okul sadece erkek olduğu için yandaki kız lisesinin duvarı her sene 30 cm yükselir mi? Bu çağdaki insanlara yapılan ne büyük bir eziyettir bu!
Üniversite: Amerika’da Southern Illinois University diye bir devlet okulu. Eyalet sıkıcı, okul hareketli. O yaşlarda bu bilgisayar önemli bir iş olacak öngörüsü ile onun mühendisi olalım diye başlıyoruz, sonradan anlıyoruz ki sistem analistliği değil istediğimiz.
Bölüm değiştiriyoruz, sene kaybediyoruz, ancak en azından istediğimiz alandan geliyor diploma: İş İdaresi ve Pazarlama. On sekiz yaşında evden uzak kimseyi tanımadığın bir ortamda tam zamanlı okul ve çalışma temposunun kazandırdıkları ise o diploma parçasından çok daha değerli oluyor [ve bunu anlamak da yıllar alıyor!]
Sonra Türkiye’de ilk iş deneyimi: Procter & Gamble. Fotokopi çekip deterjan pazarlaması öğreniyoruz. Bir sene sonra koşar adım oradan uzaklaşıp, reklam sektörüne atlıyoruz: Alice / BBDO. Müşteri ilişkilerinde temsilcilikten zamanla direktörlük gibi havalı lakaplar alıyor, aynı zamanda yeni müşteri kovalıyoruz.
Beş buçuk sene sonra Nissan “Gel benim Satış ve Pazarlama Müdürüm” ol diyor; otomobil satışını öğreniyoruz iki sene. Sonra Komili “Bırak arabaları, sen gel bende Pazarlama Müdürü ol, sana sabun ve su öğretirim” diyor.
Devamlı telefon numaraları değişiyor, kimse beni bulamıyor! İki sene sonra Nicholson International isimli kafa avcıları beni bir yerlere önerirken “Yok, bu iş böyle olmaz, sen gel bizde avcı ol” deyip ikna ediyor, koca koca genel müdür adayları ile mülakat yaparken “koltuk sevdasının” iç yüzünü anlıyoruz. Kısa sürüyor tabi bu komedi de.
Kurumsal hayatın en sonunda ise Turkcell var. Orada geçen altı sene içinde Müşteri Memnuniyeti Müdürlüğü ile başlayıp, Satış Geliştirme ve Planlama Müdürlüğü ile devam edip, Bireysel Müşteriler’den sorumlu Müdür olup, katma değerli servisler sunan Shubuo’da inovasyondan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak ayrılıyoruz.
On altı sene maaşlı profesyonel iş hayatı da böylece sonlanmış oluyor. Kjell Nordstrom ve Jonas Ridderstrale’nin müthiş bir sözü var: “Günümüz toplumu, benzer eğitim almış benzer çalışanların; benzer fikirlerle benzer ürünleri, benzer kalite, benzer fiyat ve benzer yöntemlerle sattıkları benzer firmalarla dolu.”
Biz de bu abilerden “Şu kısacık hayatta ‘benzer’ olmamak gerek” dersini alıp, 2005 yılından sonra beynin solunu emekliye ayırıyor ve sağını uyandırmaya karar veriyoruz. “Faili Meçhul Kıyak!” mesela veya “Beni REDDettin!” işte hep bu sağ tarafın bok yemeleri!
İşe yarar yaratıcılık [her ne ise o!] ve yeni fikir üretebilme çoşkusuyla firmalara yönetim danışmanlığı yaparken, Aralık 2005’ten beri Fikir Atölyesi’nde bir şeyler karalıyor ve sonrasında kitap yazmaya başlıyoruz. “Sıfır” isimli kitabımız da böyle doğuyor.
[Bana sorarsanız bilgisayar başından kalkın ve dışarı çıkın!]

>> BURAK ÜNALDI
(Ekonomist/Müzisyen/Gripin Grubu Kurucu Üyelerinden)

"1978 yılında Malatya’da doğan Burak Ünaldı, ilk ve orta öğrenimini Ankara’da tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi İktisat Bölümü’nü bitirmiştir.

1998 yılından bu yana Finans piyasalarında çalışan Ünaldı, çeşitli aracı kurum ve bankalarda sermaye piyasaları yatırım uzmanlığı, vadeli işlemler yöneticiliği ve portföy yöneticiliği gibi pozisyonların ardından ITKIB Başkan Danışmanlığı görevinde bulunmuştur.

Birçok sivil toplum kuruluşunda aktif olarak görev alan Burak Ünaldı, MÜNÖD Danışma Kurulu, MIAD Başkanlık Koordinasyon Kurulu ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Genç Girişimciler Kurulu üyeliklerini sürdürmektedir. Çeşitli dergilerde ekonomi yazıları yazan Ünaldı'nın yazıları halen GQ Türkiye dergisinde yayınlanmaktadır.

Aynı zamanda profesyonel bir müzisyen olan Burak Ünaldı, Gripin grubunun kurucu üyelerindendir.

"Ünaldı, Washington merkezli Atlantic Council tarafından “Geleceğin Genç Liderleri” arasına seçilmiş ve Minneapolis, New York ve Washington DC 'yi kapsayan Young Turkey/Young Amerika 2012 programında ülkemizi temsil eden delegasyonda yer almıştır."

Yüzün üzerinde konferansta konuşmacı olarak yer almıştır.

Yazar-çizer, konuşur ve hikayeler anlatır..
Sertifikalar
Katılımcılara  4 Adet Eğitim sertifikası eğitim sonunda verilmektedir

* 4 Profesyonel Eğitim 4 Eğitim Sertifikası
* Sertifikalar İngilizce ve Türkçe olarak hazırlanacaktır.
* Sertifikalar etkinlik günü çıkışta dağıtılacaktır.
* Sertifikalar İsme özel, Yaşamartı kalitesiyle soğuk damgalı, onaylı şekilde hazırlanmaktadır.

Sertifika Başlıkları;

"ETKİLİ İLETİŞİM VE HİTABET SANATI"
"PROBLEM ÇÖZME VE ETKİN KARAR ALMA YÖNTEMLERİ"
"HATALARLA BÜTÜNLÜĞÜ YAKALAYABİLMEK! BİR ÖMRE BİRDEN ÇOK HAYAT SIĞARMI?"
"FARKLILIK, FARKETMEK VE FARKINDALIK YÖNETİMİ"
Yer/Ulaşım
YER: MEB ŞURA SALONU
Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Beşevler Kampüsü K Blok Beşevler/ANKARA

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nin karşısında, Ankara Üniversitesi'nin arkasındadır. Ankaray Beşevler istasyonuna yaklaşık 300 m mesafe Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü içinde yer almaktadır.

Otopark: Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü içinde mekanın çevresindeAçık otoparkı bulunmaktadır.
Toplu Taşıma: Ankaray ile Beşevler istasyonunda inerek mekana ulaşabilirsiniz. Mekan, Ankaray Beşevler istasyonuna yaklaşık 300 m mesafededir.

harita
biletix-hemen-al
*Biletinizi "HEMEN AL" butonuna tıklayarak online alabilirsiniz.
*Biletix Perakende Satış Noktaları;
- Kızılay,Bilkent,Tunalı,Çayyolu Dost Kitabevleri

Geçmiş Zirvelerden Videolar


Fatih Portakal ile Kişisel Gelişim Zirvesi


İletişim Zirvesi


Kişisel Gelişim Zirvesi

Sponsorlar & Destekleyenler