Bize Ulaşın: 0850 532 52 12
[layerslider id='11']
GELISIM-BANNER-2

Gelişim Zirvesi 15 "START"

Eğitimler
"İLETİŞİM"
- MESUT YAR (TV Programcısı/Sunucu/Yazar)
* İNSANLARI ETKİLEME ve İLETİŞİM SANATLARI

"NETWORKING"
- ERTUĞRUL BELEN(İş Adamı/Yazar/Konuşmacı)
* ERTUĞRUL BELEN ile NETWORKING: TANIŞMA, TANIŞTIRMA ve TANINMA SANATI™

"İŞ AVCILIĞI"
- TAYLAN ÖZGÜR DEMİRKAYA (İzmir Ekonomi Üniversitesi Öğretim Görevlisi/Embryonix Birim Koordinatörü)
* İSTEDİĞİNİZ İŞİ BULMAK İÇİN; SOSYAL MEDYA STRATEJİLERİ ve MÜLAKAT UYGULAMALARI

"MOTİVASYON"
- OZANSER UĞURLU (Yar. Doç. Dr./Psikolog/Yazar/Eğitmen)
* İÇİNDEKİ GÜCÜ KEŞFET/“Engelleri Aş, Güçlü Yönlerini Keşfet, Hayallerine Ulaş”

"GİRİŞİMCİLİK"
- ERDEM GENÇ (Girişimci/M3 Works CEO)
* 20 YAŞINDA PATRON OLMAK /

"SIRADIŞI KARİYER"
- BEDÜK ( Müzisyen / Girişimci)
* STAND UP TADINDA KARİYER


 
Detaylar
START: Hep bir şeyleri erteliyoruz, Hep spora başlayacağız diyoruz, mutluluğa ulaşmak için başka yerlere bakıyoruz, kariyer hedefimize ulaşmak için çaba gösteriyoruz ve bir şeyler kaçırıyoruz. Şimdi tüm bunları yenmek için hep birlikte ilk adımı atıp START diyoruz!

Kayıt Sistemi
- Biletinizi Biletix'den alarak etkinliğe direk katılabilirsiniz ya da;
- Ön Başvuru formunu eksiksiz doldurunuz.
- Yapılan başvurulara sıralamaya göre geri dönülmektedir.
- Yoğun talep nedeniyle yaptığınız başvurudan itibaren bir kaç gün içinde geri dönüş yapılabilir.
- Ön başvuru yapmak eğitime katılmanızı garanti etmez.
- Ön başvurudan sonra size gösterilen ödeme yöntemleri ile ödemenizi yaptığınız takdirde kaydınız kesinleşir ve kontenjan dahilinde yer alırsınız.

Tarih: 10 Mayıs 2015 Pazar
Yer: ANKARA MEB ŞURA SALONU /Emniyet Mh. 06560 Beşevler
Kayıt Başlangıç: 11:45
Eğitim Saatleri: 12:30 - 19:00
Katılım Ücreti: 50 TL
* Programda sarkmalar meydana gelebilir ancak hepsi sizlere daha fazla katkı sağlayabilmek içindir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

*Kredi kartı ile ödeme imkanı
*Kontenjan Sınırlıdır
*Eğitime Herkes Katılabilir...

PROMOSYONLAR & HEDİYELER
**TÜM KATILIMCILARA 3BİLGİ EĞİTİM KURUMLARINDAN ÜCRETSİZ BİLGİSAYAR KURSU HEDİYE EDİLECEKTİR
*İLK ARKE AKADEMİ'den tüm katılımcılara KPSS ve ALES kurslarında geçerli %15 indirim çeki
*IF PERFORMANCE HALL'den tüm katılımcılara Cuma ve Cumartesi ücretsiz giriş kartı ve ücretsiz konser girişleri verilecektir
*ROLL HOUSE BOWLING'den tüm katılımcılara çeşitli kuponlar verilecektir
*35 Kişiye Erdem Genç "20 Yaşında Patron Olmak" Kitabı hediye edilecektir.
*15 Kişiye Çok Satanlara Girmiş Ertuğrul Belen imzalı Networking, Tanışma, Tanıştırma ve Tanınma Sanatı kitabı hediye edilecektir.
*Tüm katılımcılara Ertuğrul Belen "Her Yerde Networking" e-kitabı hediye edilecektir.
*Promosyonlar listesi yeni eklenecek promosyonlar ile güncellenecektir

SPONSORLAR&DESTEKLEYENLER
Radyo Odtü
IF Performance Hall
Ekonometri
Roll House
Biletix
Markör Markalaştırma Ajansı
İlk Arke Akademi

 
Eğitmenler
>> MESUT YAR
(TV Programcısı/Sunucu/Yazar)

Mesut Yar İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Protohistorya ve Ön Asya Arkeolojisi ana bilim dalından mezun olduktan sonra Müzecilik dalında yüksek lisans yaptı. Doktora çalışmasını Türk İktisat Tarihi üzerine yapan Yar, eğitim hayatıyla paralel olarak profesyonel hayata atıldı.

Ölüm Çözdü Uçkurunu, Final Konuşmaları, Ölüler Kitabı, Aman Aklınıza Mukayyet Olun, Kurtuluş Aşkta Aşk Kurtuluş'ta, Sesler Yüzler Sokaklar, Yeni Bir Ayrılığa Mecalim Yok, Denizin Günlüğü - EGE, Acı Reçeteyle Tatlı Son adlı 8 yayınlanmış kitabı bulunmaktadır.

Kanal E'de By Night, Number One TV'de Mr. Night , Euro Show TV'de Pasaport , HBB TV'de On da 10, atv'de Uyuma Türkiye, tv8'de İnsan Sarrafı, Star TV'de Gece Hattı, Ayaküstü, Tuhaf Şeyler, Pasaparola, Uyan Türkiye, İz Tv'de Taş Gaste isimli programları sundu.

CNNTURK'te Burada Laf Çok programını sunan Mesut Yar, Can Dündar'la Birlikte/ Show Radyo'da "Show'da Günaydın", Best FM'de Uyan Türkiye, Radio Contact'ta Mesut Yar Show, FBFM'de Günaydın adlı radyo programlarını sundu. Mesut Yar halen CNNTurk’teki programına devam etmekte olup, Posta Gazetesi’nde tv eleştirmeni olarak kariyerine devam etmektedir.

>> ERTUĞRUL BELEN
(İş Adamı/Yazar/Konuşmacı)

Ertuğrul Belen, "Networking: Tanışma, Tanıştırma ve Tanınma Sanatı" çok
satanlar kitabının yazarı ve "Girişimciliğin Altın Kuralları"nın ortak
yazarıdır. Kurucusu olduğu Business Networking Akademi ile Türkiye'de bir
ilk olan Speed Networking™ konferanslarını gerçekleştirmiştir. 50 binin
üzerinde profesyonel ve girişimciyi "Hızlı Tanışma" seanslarıyla
buluşturmuş ve işbirliği yaptırmıştır. Ertuğrul Belen, Dijital Ekonomi
Eticaret Zirvesi'nde "Yılın E-Girişimi" seçilen Divas Diamond'ın Yönetici
Ortağıdır. Ertuğrul Belen, ulusal ve uluslararası networklerin yönetiminde
bulunmaktadır: GYİAD (Genç Yönetici ve İşadamları Derneği) Yönetim Kurulu
Üyesi, Etohum Melek Yatırım Ağı Yatırım Kulübü Üyesi, Pioneers Festival,
Startup Week & XING Türkiye Girişimcilik Elçisi ve Global Girişimcilik
Haftası İcra Kurulu Üyesidir. Ertuğrul Belen Galatasaray Lisesi ve
Univesity of Wisconsin mezunudur.

>> TAYLAN ÖZGÜR DEMİRKAYA
(İzmir Ekonomi Üniversitesi Öğretim Görevlisi/Embryonix Birim Koordinatörü)

Taylan Demirkaya 1995'de TED Ankara Kolejinden mezun olduktan sonra, üniversite eğitimini Bilkent Üniversitesi İşletme bölümünde devam etti. 1999 yılında Bilkent üniversitesinden lisans 2002 yılında ise Başkent Üniversitesinden pazarlama ve finans alanında master derecesini aldı. Doktorasını davranışsal finans üzerine 9 eylül üniversitesinde tez aşamasında devam etmektedir.
Taylan Demirkaya, 2003'de İzmir Ekonomi Üniversitesi'nde Uluslararası Ticaret ve Finansman bölümünde araştırma görevlisi olarak çalışmaya başladı sonra öğretim görevlisi olan Demirkaya, 2010 yılında Türkiye'nin girişimciler için ilk kuluçka merkezi olan Embryonix'in direktörü oldu. Yeni Asır TV'de sosyal medya ve dijital dünya konularını ele alan Internet Medyası programının uzmanlarından olan Demirkaya ayrıca 3 yıl içerisinde 200'den fazla kuruma sosyal meyda ve girişimcilik üzerine sunum yaptı. 3 internet projesinin milyon dolardan fazla değerlenmesini ve başarılı bir şekilde yollarına devam etmesini sağlayan Demirkaya'nın dijital dünya, sosyal medya ve girişimcilik üzerine kendine ait 4 bloğu bulunmaktadır. Media Cat'in Türkiye'deki en etkili pazarlama ve marka bloglarında ilk 50'de yer alan Demirkaya ayrıca iki girişimcilik kitabında da yazarlık yapmıştır.

>> ERDEM GENÇ
(Girişimci/M3 Works CEO)

Türkiye’nin iş dünyasını en çok eğlendiren şirketi M3 Works’ün başında olan Erdem Genç’in, iş dünyası ve sivil toplum kuruluşları üyelikleri dışında edebiyat, müzik, fotoğraf alanlarında çalışmaları bulunmaktadır.

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği, Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Anadolu Üniversitesi İşletme bölümleri mezunudur. Özyeğin Üniversitesi’nde Türkiye’de ilk defa bu sene açılan Girişimcilik Yüksek Lisans bölümü burslu öğrencisi olan Erdem Genç, Boğaziçi Üniversitesi SEM ve Boogy Event işbirliğiyle düzenlenen Etkinlik ve Eğlence Sektörü’nde Pazarlama Yönetimi sertifika programına katılmış, Uluslararası Koçluk Federasyonu ICF onaylı Profesyonel Koçluk eğitimlerini tamamlamıştır.

Şirketlere takım çalışması ve motivasyon atölyeleri düzenleyen M3 Works Kurumsal Organizasyon ve Park Kitap Yayıncılık Hizmetleri şirketleri kurucusudur. Ayrıca edebiyat, müzik ve fotoğraf gibi uğraşları bulunan Genç’in “20 Yaşında Patron Olmak” ve “Debut” adlarında iki kitabı bulunmaktadır. İstanbul doğumlu olup baba tarafından Çanakkaleli, anne tarafından İzmirli olmaktan gurur duymaktadır.

1999-2004 arası Metal Monster dergisi editörlüğü yapmış, 2006-2010 Yılları arasında Üniaktivite ‘de Yönetici Ortaklık görevinde bulunmuştur. Campus TV’de program yapmış, Köprüaltı, Şebek, Dream ve Fortune dergilerinde yazmış olup Alternatif Süreç gazetesi ve bloglarında halen yazmaktadır. Soul Shred’le 2003, Karma ile 2009 tarihli olmak üzere vokalist olarak kayıtları bulunmakta, M3 Ritm Atölyesi ile 2006′dan beri perküsyon çalmaktadır. 3. İfsak Genç Fotoğrafçılar Festivali, Modern Face Of Istanbul gibi birçok sergide yeralmış, sırasıyla İzzet Keribar, 3. Kingston & Fotoğraf Dergisi ve 4. Kingston & Fotoğraf Dergisi yarışmalarından ödüllü bir amatör fotoğrafçıdır.

2006 Yılı JCI İstanbul “İlk 15 JC” Proje Direktörü, Young Ceo Club 2010-2011 Dönemi Üye İlişkilerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi, Nişantaşı Leo Kulübü 2009-2010 Dönemi Başkanı olan Erdem Genç, 2011-2012 ve 2012-2013 Dönemleri Nişantaşı Lions Kulübü Başkanı, 2012-2013 JCI Bahçeşehir Başkan Yardımcısı, TOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği) Genç Girişimciler Kurulu ve YTÜMed üyesidir.

Yüzün üzerinde üniversite, lise ve sivil toplum kuruluşunda “Girişimcilik” ve “Takım Çalışması” konulu seminerler veren Erdem Genç’in TÜGİAD, Boğaziçi Üniversitesi, Startup Weekend, JCI, Lions, Peryön, Eduplus gibi çeşitli kurumlardan ödülleri bulunmaktadır.

>> OZANSER UĞURLU
(Psikolog/Yazar/Yrd.Doç.Dr.)

1975 yılında Turhal’da doğdu. ODTÜ Psikoloji bölümünü bitirdi. Ankara Üniversitesi’nde yüksek lisans ve doktorasını tamamladı. Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi ve Çankaya Üniversitesi Psikoloji Bölümlerinde öğretim üyeliği yaptı.Lie to Me dizisinin yaratıcısı Paul Ekman' ın öğrencisi olarak, Paul Ekman'dan Sertifikalı Micro Beden Dili Uzmanı oldu. Gençlerbirliği, Manisaspor ve Türkiye Futbol Federasyonu’nda Psikolog olarak çalıştı. Radikal gazetesinde yayınlanan ilk yazılarının ardından çeşitli dergilerde, Sabah ve Star gazetelerinde köşe yazıları yazdı, okur sorularını yanıtladı. Radyo Odtü’de ve TRT Ankara Radyosu’nda programlar yaptı.Bir çok TV programına konuk ve danışman olarak katıldı. Yayınlanmış kitapları ve bilimsel makaleleri vardır. Kurucusu olduğu “Mutluluk Enstitüsü” ile birlikte hayata meydan okumak isteyen; tutku, anlam ve doyumla yoğurulmuş bir hayat için bireylere yol göstermeye devam etmektedir. Halen İNDA Çözüm Odaklı Danışmanlık ve Eğitim Merkezin’de bireylere ve kurumlara performans danışmanlığı yapmaktadır.

 

>> BEDÜK ( Müzisyen / Girişimci)
Bedük tam adıyla Serhat Bedük (d. 20 Nisan 1983, Ankara), Türk müzisyen. Bilkent Üniversitesi Grafik Tasarım mezunudur.

Bedük, ilk albümü olan "Nefes Almak Zor" 'u 2004 yılında Serhat ismiyle yayınladı. İkinci albümünü ise ilk albümden 3 sene sonra "Even Better"ı 2007 yılında Audiology Records'dan yayınlayarak dinleyicilerin beğenisine sundu. Müzikseverlere, Türk sanatçılardan duymaya alışık olmadıkları bir müzik türü ile tanıştırdı. İzleyenleri hayrete düşüren sahne performansı ile elektronik müziği canlı enstrümanlarla sahneye taşıyan Bedük, Türkiye'deki müzik piyasasına yepyeni bir açılım ve soluk getirerek popüler müziğinin lokomotif ismi olarak yerini aldı.

2008’de ikinci albümü “Dance Revolution” ile yerine sağlamlaştıran Bedük, “Automatik” şarkısına çektiği düğün klibi ile tüm Türkiye’de tanındı ve kolbastı hareketinin başlamasına istemeden de olsa vesile oldu. Bu klip fenomenler arasında yerini aldı. “Automatik” şarkısı ile haftalarca radyolarda ve Mtv Türkiye’de 1 numara kalmayı başardı.

2009’da Cornetto dondurma markasının reklam müziği için “Gel Aşka" şarkısını yaptı ve şarkısının başarısı ile single olarak piyasaya sürdü.

2010 yılında “Go" albümü çıkardı. Bu album Colombia Records / Sony tarafından lisanlanarak Avrupa ve Amerika'da yasal platformlarda (müzik marketler, dijital satış platformları) yerini aldı. Albümün çıkış şarkısı olan " Electric Girl"ün videosu ile MTV, VH1, Ukranya M1 listelerinde yerini aldı.

2011 yılında Go albümündeki şarkıların remixlerinden ve 3 yeni şarkıdan oluşan “Ful” albümünü çıkarttı. Yaratıcılıkta sınır tanımıyan Bedük, Türkiye'de ilk “RealD 3D” 3 boyutlu klibini "Ful" albümünün çıkış şarkısı "Ful Animasyon” şarkısına çekti. "Ful" albümünün tanıtımını TTNet'le ortaklaşa yapan Bedük, bu projesiyle Facebook'ta en başarılı projeler arasına girdi ve kampanya süresince1 milyon 250 bin kez dinlendi. Bu albümüm ikinci şarkısı olan "Disco Breaker" için yine bir ilke imza atarak HTML 5 imkanları kullanıldığı interaktif bir klip çekti. Microsoft Türkiye ile işbirliğine giden Bedük, dünyada bu teknloji kullanılarak yapılan 4. klibe imza yine teknoloji kullanımı ve yenilikçi duruşunu sürdürdü. "Ful" albümü ile Amerika'da başarısını sürdürmekte olan Bedük CMJ RPM listesinde 12 numaraya yükseldi.

5 Ocak-23 Şubat 2012 arası M.U.C.K isminde bir dizide Kara Murat isminde bir sinema hocasını canlandırmıştır.

Bugüne kadar birçok ödül alan Bedük; yurtiçi, yurtdışında festivallerde, Türkiye’nin dört bir yanında konserlerinde sevenleriyle buluşmaktadır. Bedük, "Overload"u 15 Ocak 2013 tarihinde piyasaya çıkarmış ve aynı yıl 2 Aralık 2013 tarihinde profesyonel müzik kariyerinin 10.yılı şerefine "On" isimli 10 adet Türkçe parçadan oluşan albümü çıkarmıştır.
İçerik
"İLETİŞİM"
***İNSANLARI ETKİLEME ve İLETİŞİM SANATLARI***
MESUT YAR (TV Programcısı/Sunucu/Yazar)

Hayatımızın her noktasında kullandığımız iletişim yolları ve yöntemleri ile daha iyi potansiyele ulaşmak için çaba gösteririz. Gerek topluluk önünde gerek bire bir iletişimlerimizde insanları etkilmek ve bunu bir sanata dönüştürebilmek için samimi iletişim gereklidir.Ancak samimi olmakla birlikte çok ince dengeler üzerine kurulu iletişim bütününün parametrelerini inceleyerek doğru yollar üzerinde gitmek gerekmektedir. İnsanları etkileyen bir birey olma yolunda bazı argümanlar ve farklı bakış açılarını Mesut Yar' dan öğrenmek ister misin?

"NETWORKING"
***ERTUĞRUL BELEN ile NETWORKING: TANIŞMA, TANIŞTIRMA ve TANINMA SANATI™***
ERTUĞRUL BELEN(İş Adamı/Yazar/Konuşmacı)

Ertuğrul Belen, "Networking: Tanışma, Tanıştırma ve Tanınma Sanatı™"
eserinden bulgularla, iş dünyasında çevrenin önemini paylaşacak. Hedeflere,
ancak kurulan güçlü bağlantılarla ulaşılabileceğini araştırma ve gerçek
hayattan örneklerle aktaracak. Speed Networking™, Asansör Cümlesi ve
Kartvizit Poker gibi pratik uygulamaları katılımcılarla paylaşarak, iş
dünyasında çevre faktörüne yeni bir bakış açısı getirecek.

"İŞ AVCILIĞI"
***İSTEDİĞİNİZ İŞİ BULMAK İÇİN; SOSYAL MEDYA STRATEJİLERİ ve MÜLAKAT UYGULAMALARI***
TAYLAN ÖZGÜR DEMİRKAYA(İzmir Ekonomi Üniversitesi Öğretim Görevlisi/Embryonix Birim Koordinatörü)

- Sosyal medya işe almayı nasıl etkiliyor?
- İyi iş bulmak için hangi sosyal medya kanalı nasıl kullanılmalı?
- İş aramak iş bulma olasılığını neden düşürür?
- İşe alanlar nelere dikkat eder?
- İstediğiniz bir işi bulmak neden zordur? (Daha kolay yolu var mıdır?)
- Mülakat sırasında nasıl olumlu şekilde akılda kalınır?
- Mülakat uygulaması(Mülakat Similasyonu)

"MOTİVASYON"
***İÇİNDEKİ GÜCÜ KEŞFET***
“Engelleri Aş, Güçlü Yönlerini Keşfet, Hayallerine Ulaş”
OZANSER UĞURLU (Yar. Doç. Dr./Psikolog/Yazar/Eğitmen)

Zamanın akışında ilerlerken içinde bulunduğumuz karmaşa, işe gitmek, okula gitmek vb. durumlar sürekli yinelenerek devam etmektedir. Rutin olarak gerçekleşen şeyler, alışmaya hazır olan biz insanların zihinlerinide rutinleştirirken gittikçe kendimizden uzaklaştırır. Bu durum alışıla gelmiş durumda seyrederse sonuçları hayallerimiz ve mutluluğumuza mal olabilir.Fiziksel, Duygusal ve Psikolojik yapımızı gözlemleyip elde ettiğimiz sonuçlarla durum analizi yapabilirsek, içimizdeki gücü keşfedip engellerimizi ortadan kaldırabilir hayallerimize ulaşabiliriz.

"GİRİŞİMCİLİK"
* 20 YAŞINDA PATRON OLMAK / Sevdiğin İşi Yap!
- ERDEM GENÇ (Girişimci/M3 Works CEO)

Renkli kişiliği ve yaptığı eğlenceli işler ile adından söz ettiren "Erdem Genç" 20 Yaşında Patron olmak adlı kitabından uyarladığı semineri ile geçtiği kritik kavşakları, yaptığı yanlış tercihler ile elde ettiği kazanımları sizlerle paylaşacak. Sevdiğimiz işi yapmanın önemini, yaratıcı çözümler ile zor süreçlerden nasıl geçilmesi gerektiği gibi konularda kazanımlar elde ederken body perküsyon egzersizleri ile de sizleri keyifli bir yolculuğa çıkarıyoruz.

"SIRA DIŞI KARİYER"
* STAND UP TADINDA KARİYER
- BEDÜK ( Müzisyen / Girişimci)
Sertifikalar
* 4 Profesyonel Eğitim 4 Eğitim Sertifikası
* Sertifikalar İngilizce ve Türkçe olarak hazırlanacaktır.
* Sertifikalar etkinlik günü çıkışta dağıtılacaktır.
* Sertifikalar İsme özel, Yaşamartı kalitesiyle soğuk damgalı, onaylı şekilde hazırlanmaktadır.

SERTİFİKA BAŞLIKLARI:
- İNSANLARI ETKİLEME ve İLETİŞİM SANATLARI
- ERTUĞRUL BELEN ile NETWORKING: TANIŞMA, TANIŞTIRMA ve TANINMA SANATI™
- İSTEDİĞİNİZ İŞİ BULMAK İÇİN; SOSYAL MEDYA STRATEJİLERİ ve MÜLAKAT UYGULAMALARI
- İÇİNDEKİ GÜCÜ KEŞFET/“Engelleri Aş, Güçlü Yönlerini Keşfet, Hayallerine Ulaş”
Yer/Ulaşım
YER: MEB ŞURA SALONU
Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Beşevler Kampüsü K Blok Beşevler/ANKARA

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nin karşısında, Ankara Üniversitesi'nin arkasındadır. Ankaray Beşevler istasyonuna yaklaşık 300 m mesafe Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü içinde yer almaktadır.

Otopark: Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü içinde mekanın çevresindeAçık otoparkı bulunmaktadır.
Toplu Taşıma: Ankaray ile Beşevler istasyonunda inerek mekana ulaşabilirsiniz. Mekan, Ankaray Beşevler istasyonuna yaklaşık 300 m mesafededir.

harita

Videolar


İletişim Zirvesi


Kişisel Gelişim Zirvesi


BİLETİX İCON

Sponsorlar & Çözüm Ortaklarımız