Bize Ulaşın: 0850 532 52 12
[layerslider id='11']
WEBBANNER-22NISAN

Fatih Portakal ile İstanbul Kişisel Gelişim Zirvesi (22 Nisan 2017)

Fatih Portakal ile İstanbul "Kişisel Gelişim Zirvesi", yılın en büyük etkinliği 22 Nisan 2017 tarihinde Şişli Cemil Candaş Kültür Merkezi'nde katılımcıları ile buluşuyor. Katılımcılara eğitim sonunda tam 4 Eğitim Sertifikası verilecek İstanbul Kişisel Gelişim Zirvesi'nde, FoX TV Ana Haber Spikeri FATİH PORTAKAL, Fotoğraf Sanatçısı MEHMET TURGUT, Psikolog/Yazar/TEDx Konumacısı OZANSER UĞURLU, ve SAP Pazarlama Direktörü/Yazar ERDEM AKSAKAL profesyonel eğitim ve sunumlarıyla Yaşamartı sahnesinde. Yılın en büyük Kişisel Gelişim Zirvesi için kontenjanlar dolmadan yerinizi ayırtın, Türkiye'nin en iyileri ile tanışma ve sertifikalı eğitim programı fırsatını kaçırmayın.
Eğitimler
- FATİH PORTAKAL (FOX TV Ana Haber Spikeri)
“Karar Verme ve Kariyer Planlama“
Zor Koşullar Altında Kariyer Yönetimi


- ERDEM AKSAKAL (SAP Türkiye Pazarlama Direktörü / Mezeleri Güzel Kitabı Yazarı)
"İş Yaşamında Başarı ve Mutluluğun Sırrı"
Kendin Ol! Sahicilik ve Özgünlük


- OZANSER UĞURLU (Yar. Doç. Dr./Psikolog/Yazar/Eğitmen/TEDx Konuşmacısı)
“Takma Kafanı Her Şeye”
Zihinsel Yeniden Değerlendirme ile Olumsuz Düşüncelerle Başa Çıkma


- MEHMET TURGUT (Fotoğraf Sanatçısı)
“Farkındalık ve Yaratıcı Düşünce”
Tutkulu Bir Yaşamın Farkına Varmanın Yolları

- 4 PROFESYONEL EĞİTİM 4 EĞİTİM SERTİFİKASI
- TEKRARI YOKTUR!
Detaylar
KAYIT SİSTEMİ:
- Biletinizi Biletix'den alarak eğitime katılabilirsiniz ya da;
- Ön Başvuru formunu eksiksiz doldurunuz.
- Yapılan başvurulara sıralamaya göre geri dönülmektedir.
- Yoğun talep nedeniyle yaptığınız başvurudan itibaren bir kaç gün içinde geri dönüş yapılabilir.
- Ön başvuru yapmak eğitime katılabilmenizi garanti etmez.
- Ön başvurudan sonra size gösterilen ödeme yöntemleri ile ödemenizi yaptığınız takdirde kaydınız kesinleşir ve kontenjan dahilinde olursunuz.

Tarih: 22 NİSAN 2017
Yer: ŞİŞLİ BELEDİYESİ CEMİL CANDAŞ KÜLTÜR MERKEZİ / Şişli İstanbul

Kayıt Başlangıç: 10:00
Eğitim Saatleri: 10:30 - 17:00
Katılım Ücreti: 65 TL
Katılım bedeline sertifikalar dahildir. Başka bir ücret ödemenize gerek yoktur

*Kredi kartı ile ödeme biletix üzerinden yapılmaktadır. Taksitlendirmelerde biletix taksit koşulları geçerlidir
*Kontenjan Sınırlıdır
*Eğitime Herkes Katılabilir...
*Sertifikalar için eğitime katılım zorunludur

● Önemli Hatırlatmalar:
Yaşamartı Kişisel Gelişim Zirveleri’nde;
Biletler önceden tükenir. Ödeme yapmakta lütfen gecikmeyiniz!
Her etkinlik kendine özgü eğitmenlerden oluşur “aynı paket program” aynı dönem içinde tekrarlanmaz! Tekrarı Yoktur!
Memnuniyet oranı %97’ dir.
İçerik
“Karar Verme ve Kariyer Planlama“
Zor Koşullarda Kariyer Yönetimi
- FATİH PORTAKAL (FOX TV Ana Haber Spikeri)

FOX Ana Haber Spikeri Fatih Portakal sosyal ve iş hayatında deneyimlediği tecrübelerden yola çıkarak kritik ve zor zamanlarda doğru karar almanın önemini önceliklendirilmiş düşünce sistemi ile nasıl daha iyi benimseyeceğimizi Kişisel Gelişim Zirvesi’ nde anlatacak. Ayrıca kariyer planlamanın, tutmayan planların, spontane gelişen hayatın karşısında ileri bakabilmenin yollarını bizlerle paylaşacak. Türkiyenin Reyting Rekorları kıran Anchorman’ i Fatih Portakal’ ın tecrübelerinden faydalanmaya ne dersiniz?

"İŞ YAŞAMINDA BAŞARI ve MUTLULUĞUN SIRRI"
Kendin Ol! Sahicilik ve Özgünlük
- ERDEM AKSAKAL (SAP Türkiye Pazarlama Direktörü/Eğitmen/Yazar)

* Sahicilik ve Özgünlük iş hayatında ne kazandırır?
* İş Yaşamında başarı ve mutluluğun sırrı: kendin ol!
* İş Yaşamında Sahicilik ve Özgünlük

İş hayatında başarı ulaşılması hep zor ve stresli bir hedef gibi karşımızda durur. Oysa bu yolculuğu belki de çok basit bir anahtarla kolaylaştırabiliriz. Yani “özgünlük” ile... Sahicilik belki de mutlu ve başarılı bir iş yaşamının sırrıdır.

- Sahici ve özgün kimliklerin iş dünyasında üstlendiği roller ve buna dair örnekler.
- İçindeyken yabancılaşılmış pek çok yanı ile beyaz yakalı hikâyeleri.
- Plazalar içinde ayağımıza dolanan engeller.
- Özgünlük ve sahicilik bize ne kazandırır? Başarı olabilir mi?


“Farkındalık ve Yaratıcı Düşünce”
Tutkulu Bir Yaşamın Farkına Varmanın Yolları
- MEHMET TURGUT (Fotoğraf Sanatçısı)

Hayat tüm zorlukları ve hızıyla akıp giderken insanlar bu akışa kapılıp kendi gördüklerinin ya da gördüklerini zannettikleri şeyleri yargılamaktadırlar. Bu süreçte birey, hayatın güzelliklerini, tutkularını, yeri geldiğinde bir sanat çalışmasını kaçırmaktadır. Gerek iş hayatında gerekse sosyal hayatta tutkuyla bağlandığımız her an farkında olarak mümkündür. Tutku yaratıcı düşünce biçimini getirir. Yaratıcı düşündükçe hayatın klişelerinden ve rutinlerinden çıkabiliriz. Ünlü fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut tutkulu bir yaşamın farkına varmamız ve yaratıcı düşünce ile yolumuza devam edebilmemizin yollarını 18 Mart 2017’ de Kişisel Gelişim Zirvesi’ nde bizlerle paylaşacak

"Takma Kafanı Her Şeye"
"Zihinsel Yeniden Değerlendirme ile Olumsuz Düşüncelerle Başa Çıkma"

- OZANSER UĞURLU (Psikolog/Yazar/Yrd.Doç.Dr.)

Günlük hayat devam ederken karşılaştığımız deneyimler veya tercihlerden oluşturduğumuz hayat tutumumuzun arka planı bazen çok karmaşıklaşabilir. Düşünceler, algılama kabiliyetimizi iyi yönde olabildiği gibi tam aksi yönde de etkilemektedir. Olumsuz bir düşünce; kötü duygular uyandırıp enerjimizi tüketmeye başlar ve bu da ilişkilerimize işimize kısacası hayatımıza yansır ki olumsuz düşünceye alışmak, olumsuz düşünce sistemine girmek çok kolaydır.(Çıkmakta aksine zordur.) Çoğu insan günümüzde olumsuz düşüncenin esiri olduğunun farkında bile değildir ve olumsuzluk adayı her düşünce zihinde desteklenir. Bu döngüde yer almamak için farkındalık düzeyimizi artırmalı ve olumlu düşünce sistemini tercih etmeliyiz. Düşünce kalıpları ve düştüğümüz hatalardan bir kere bile kurtulmak olumlu düşünmenin iyi hissettirici gücünü, performansımızın artışını ve ilişkilerimizdeki olumlu yansımaların kapısını açacaktır. Kafamızı sürekli bir şeylere takmamayı öğrenebilirsek, olumsuzluğun haset dünyasına girmemeyi tercih edebileceğimizi bilirsek daha iyi bir psikoloji ve daha sağlıklı bedenin ilk adımını atabiliriz.
Eğitmenler
>> FATİH PORTAKAL
(FOX TV ANA HABER SPİKERİ)
DÖNÜM NOKTALARI(Kendi kaleminden)
1968 yılında Aydın Nazilli’de, orta direk bir ailenin evladı olarak dünyaya geldim. İlk ve orta eğitimden sonra İzmir Atatürk Lisesi’nden mezun oldum. İstanbul Üniversitesi İngilizce/İşletme bölümünü 1993 yılında bitirdim.

Fakülte bitince hem yabancı dilimi geliştirmek hem de yüksek yapmak için yurtdışına gitmek istedim. Avustralya’da yaşayan bir arkadaşımdan da ‘yanıma gel’ diye teklif gelince uzak kıtanın yolunu tuttum. Yıl 1993…

İmkânları geniş ve insanlarının çok fazla maddi sıkıntı yaşamadığı bu ülkede alanımla ilgili bir iş bulamadım. Zaten ‘illa da işletmeci olacağım’ diye tutturmadım hiçbir zaman, dünyaca ünlü bir otelin Sidney şubesinde restoran görevlisi olarak işe başladım. 3,5 yıl çalıştım orada. Kendime bir ev alacak parayı biriktirdikten sonra bu ülkede kalmak istemedim, dönme kararı aldım.
Benim için Avustralya'dan dönüş kararı hayatımda bir dönüm noktasıdır. Çünkü Türkiye'ye geldiğimde merhum eniştem Dr. Rıza Arpaz muhabirlik yapmam için Star TV'den yine merhum Ufuk Güldemir'e yolladı, cebime de kartvizit sıkıştırırdı, ‘hamili yakınımdır’ türünden…

Aklımdan o ana kadar televizyonculuk hiç geçmemişti ama "Altından kalkarım evelallah!" deyip Güldemir'in kapısını çaldım. Rahmetli bana, "Emin misin bu işi yapmak istediğinden? Seni burada yerler oğlum." dedi ancak yine de işi kabul ettim ve İzmir’de stajyer muhabirliğe başladım.
Yıl 1996. 29 yaşındaydım, 6 ay maaş almadım, 1997 yılının 1 Mayıs’ında kadrom geldi, çok özel bir gündü benim için.
Birkaç ay sonra da sevimli mi sevimli bir kızla tanıştım, 9 ayın içinde Armağan Toper, Armağan Portakal oluverdi. Tarih 27 Eylül 1997.İzmir'de Star televizyonunda muhabirlik yaptığım dönemde, hazırlayıp ekrana getirdiğimiz pazar programıydı. Kentin, bölgenin önemli haberlerini izleyenlerle paylaşırdık.

Batı Yakası'nda ilk seslendirme deneyimini de kazandım, bu bakımdan benim için önemli bir yere sahiptir. Hey gidi günler, nereden nereye…2004’te çalıştığım kanal patron değiştirince işten çıkarıldım, ama "Her şerde bir hayır vardır." diyerek başıma gelene sabrettim. Bir süre sonra da yine doğup büyüdüğüm şehirde ajans muhabiri olarak göreve başladım. Para kazanabiliyordum tekrar… İstanbul'da mesleğimle ilgili birçok tarakta bezim oldu. Radyoculuk da yaptım. İnanın kabul edip etmemek için çok düşündüm radyoculuğu, ardından ne kaybederim diye bir muhasebe yapınca eğer becerebilirsem kazanacaklarımın çok olacağına karar verdim. Best FM'in en prestijli programlarından "Konuşan Türkiye"yi yaptım. Burada radyonun sahibi Emrah Hattat ismini anmadan geçemeyeceğim, çünkü radyoculuk yapmamı inatla isteyen kişiydi. Ne yalan söyleyeyim radyodaki 'Fatih Portakal' olarak da yüzümün akıyla çıktığımı düşünüyorum.

Ancak radyoculuğu sadece 8 ay yapabildim. Nedeni sabah haber programıydı, iki programın saati çakıştığı için tercihimi televizyondan yana kullandım. Pişman değilim, ama radyoyu ve vefalı dinleyenini de özlüyorum. Selam olsun sizlere…Artık keyfim de yerindeydi, maaşım da. Kısa sürede renkli haber sunuş tarzımla ismi akılda kalan bir televizyon muhabiri oldum. Birand da önümü açtı, haber muhabirliğinin yanında radyo ve televizyonda başka işlerde çalışmama izin verdi. Best FM'de 'Fatih Portakal'la Konuşan Türkiye' programını hazırlayıp, sundum. Kanal D’de 'Ne yapmalı?' programının sunucusu oldum, yıl 2009-2010.

"Seçim Çadırı ve Sokak TV" CNN Türk'te yaptığım bir programdı. Beni ben yapan, bana büyük tecrübe kazandıran bir program türüydü. 45 dakikalık, stüdyo dışı, yerel seçimler zamanı yapıldı. Büyük kentlerde önemli meydanlara kurduğumuz, yaklaşık 10 metrekare büyüklüğünde, üstü brandalı, yanları açık, ortasında kürsü olan, insanlarla iç içe olan bir sohbet programıydı. Yayın kazası yaşamayalım diye canlı değil bant çekerdik. Neticede bizim insanımız kolay kolay öfkesini kontrol edemez, bunu bildiğimizden bant çekip, 20 dakika sonra ekrana getirirdik. Çok şükür ki, yaklaşık 15 yerde yaptığımız yayınlarda hiçbir sorun yaşamadık. Sadece Adana en hararetli geçen yerlerdendi.

Seçimden sonra program isim değiştirdi, bir süre daha bu kez "Sokak TV" olarak yayınlandı. Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.

2010 yılının ikinci yarısına varmadan Fox TV'de sabah haberlerinde yer değişikliği oldu ve kanal arayış içindeydi. Bu durumu fırsata çevirmek istedim, bana daha öncede iş teklifinde bulunan Fox TV Genel Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk'e mesaj çektim: “Kabul ederseniz ben sunayım programı,” teklifinde bulundum. Hayatımın üçüncü dönüm noktasını mesajın üzerine yaşadım. Çünkü Şentürk mesaja olumlu cevap verdi: "Sen istiyorsan neden olmasın!" dedi.

Sabah haberlerinde adından söz ettiren, konuşulan, dikkate alınan ve tavırlı bir program yarattığımızı düşünüyorum. Sizlerin FOX'ta bu programı benimsemenizdeki en önemli unsurları konuşan, yorumlayan ve yorumlatan bir program olması ile samimiyeti. Ben, canlı yayında hata yapacağım diye bir endişe yaşamıyorum. Tabi ki yayıncılık kuralları ne gerektiriyorsa onu yerine getiriyorum, getirmeye de devam edeceğim.

Bu arada karşı tarafa şirin görünmek için herkese "mavi boncuk" dağıtmayı da hiç sevmiyorum. Zaten içimdeki o isyancı ruh buna imkan tanımıyor. Açık söyleyeyim içimdeki bu beni de seviyorum. Bir not daha, sabah haberlerini emekli oluncaya kadar yapma niyetim yok, bu da biline… Bu programa emeğini ve yüreğini koyan tüm dostlarıma da en büyüğünden teşekkürler… İlk kitabım. Ses "SİZ", adında olduğu gibi sizi anlatan bir kitap, yaşanmış ama içinde mutlaka yaşanmışlığı devam eden bir eser. Bu kitapla belki de - sadece ünlülerin hayatı okunur - görüşünü yıkmak istedim, son sayfanın son satırına, son noktayı koyduğumda ne yalan söyleyeyim sırtımdan büyük de bir yük kalktı. Süreç kolay değildi; insanları bulmak, onları bir kitapta yer alacaksınız duygusuna alıştırmak ve razı etmek, onlarla buluşmak ve dinlemek, ardından o konuşulanları dağarcığınızın süzgecinden geçirip, okunacak bir hale getirmek epey bir zamanımı aldı.

Ortaya çıkan emek hayata bakışımdan, ekrandaki duruşumdan farklı değil; yine sorgulayan, yine yeri geldiğinde düşüncesini de satırlara döken, "protest" bir kitap. Ses"SİZ" artık raflarda ve "… Benim de bir kitabım var" diyebiliyorum. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin…2013 yılı da dönüm noktaları arasında yer aldı mesleki yaşantımda. Önce sabah haberlerini bırakıp aynı kanalda (Fox) Ana Habere başladım. Saati biraz geç olsa da bence alınması gereken bir riskti. Pişmanlığım yok. Ana haber için bir yerden başlamak gerekiyordu, ben o zor adımı attım sadece. Hafta içi pazartesi'den perşembe'ye 21.30'da ana haber ile karşınızda olmayı seviyorum.

Fatih Portakal'la Türkiye'nin Trendleri programını yapmaya başladım. Her cuma gece yarısından sonra gündemin trend konularını konuklarıma sordum. "Fatih Portakal ile Türkiye'nin Trendleri" kendimi ifade edebildiğim haftalık bir program. Gazeteci/haberci dediğin zat, meraklı ve şüpheci olmalı. Aynı zamanda soru sormasını da sevmeli. Ben seviyorum ve "fptt"de bunu yapıyorum. Ben merak ediyorsam, televizyon karşısındaki kişi de merak ediyordur, diye düşünüp konuğumla sohbet ediyorum. Amaç, sormak, bilgilenmek, keyifli bir program ortaya çıkarmak. En önemlisi de konuk ile ilgili değerlendirmeyi izleyiciye bırakmak. "fptt" her cuma geceyarısı 00.30'da başlıyor. Hedef, bu programı renkli dünyanın klasikleri arasına sokabilecek.

2013 eğitim ve öğretim alanında da yıldızı parlayan bir yıl oldu benim için. Istanbul Aydın Ünviersitesi'nde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başladım. 4. sınıflara "Araştırmacı Gazetecilik" dersi veriyorum. Bildiklerimi, tecrübelerimi paylaşmaktan büyük keyif alıyorum.

"Medya Mektebi" de yine deneyimlerimi paylaştığım bir başka mecra. Veyis Ateş'in koordine ettiği okulda ayda birkaç kez öğrencilerle bir araya geliyorum. Onlara "Haber Sunumunda Tarz" konusunu anlatıyorum.

Aynı üniversitede öğretim de görmeye başladım. "Mahalli Idareler" üzerine yüksek lisans yapıyorum.

ÖDÜLLER:
-41 Kere Maşallah Ödülü - Ankara
-Toplumsal Etik Derneği - 2011 Yılı Medya Ödülü - Tarafsız ve yansız haber sunumundan dolayı
-Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği - 2011 Yılı Medya Oscarları - En İyi Sabah Haberleri
-Esenler Belediyesi - 2011 Yılının En'leri - En İyi Sabah Haberleri. (150 Bin kişinin halk oylaması ile belirlendi.)
-Kabataş Lisesi - Geleneksel Kabataş Ödülleri - 2011 Yılının En İyi Spiker Ödülü
-Kabataş Lisesi - Geleneksel Kabataş Ödülleri - 2011 Yılının En İyi Sabah Haberi
-Marmara Üniversitesi - Basın Kulübü - 2011 Yılın En İyi Sabah Haberleri
-Aydın Üniversitesi - 2010 Yılının En İyi Sabah Haberleri
-İzmir Gazeteciler Cemiyeti – Şehit Gazeteci Hasan Tahsin Gazetecilik Yarışması Birincilik Ödülü
-İzmir Gazeteciler Cemiyeti – Şehit Gazeteci Hasan Tahsin Gazetecilik Yarışması Birincilik Ödülü
-İzmir Gazeteciler Cemiyeti – Şehit Gazeteci Hasan Tahsin Gazetecilik Yarışması Mansiyon Ödülü
-İTO - 18. Ekonomi Gazetecileri Başarı Yarışması Birincilik Ödülü
-Gazeteciler Cemiyeti – Şehit Gazeteci Hasan Tahsin Gazetecilik Yarışması Mansiyon Ödülü
-İzmir Gazeteciler Cemiyeti – Şehit Gazeteci Hasan Tahsin Gazetecilik Yarışması Jüri Özel Ödülü
-İzmir Gazeteciler Cemiyeti – Şehit Gazeteci Hasan Tahsin Gazetecilik Altın Heykel Yarışması Birincilik Ödülü
-İzmir Gazeteciler Cemiyeti - Gazetecilik Teşvik Dalında Birincilik Ödülü (1997)

>> MEHMET TURGUT
(Fotoğraf Sanatçısı)
21 temmuz 1977 yılında Ankara’da doğdu. İsmini aldığı dedesi Mehmet Turgut’un mesleği olan fotoğrafçılık kaderini belirledi.

Uzun yıllardır teorik fotoğrafçılık, baskı teknikleri, boyama, kara kalem ve fotoğraf işleme üzerine çalışmalar yaptı. İlerleyen zaman içerisinde kendisini kurgusal fotoğraflar üretmeye ve çekmeye adadı.

Photographic Society of America PSA ve Austria Super Circuit başta olmak üzere yurtiçi ve yurtdışında sayısız ödül kazandı. Ayrıca fotoğraf üzerine sayısız seminer verdi.

Son dönem çalışmaları arasında; Dünyaca ünlü Fransız şarkıcı Patricia Kaas’in “best of” albümü “19” kapak fotoğrafları, Hollandalı müzisyen Anneke Van Giersbergen’ın konser albümü “Live In Europe” ve Ozzy Osbourne’un son single çalışması “Let It Die” için kullanılan kapak fotoğrafları dikkat çekenlerden sadece birkaçı.

2009’da Türk Sanat Kurumu tarafından yılın fotoğraf sanatçısı seçilen Mehmet Turgut, aynı zamanda, Mart 2010’da yayımlanmaya başlanan 46 dergisinin sahibi ve yaratıcı yönetmeni.

SERGİLER

- Düzce “Umut Hep Vardır” (Karma Fotoğraf Sergisi)
- İstanbul Fotoğrafevi Koç Allianz Galerisi “Maskeler” (Kişisel Sergi)
- FotoFanClub Sony - Ericcson (Karma Fotoğraf Sergisi)
- AFAD Adana Fotoğraf Amatörleri Derneği (Kişisel Sergi)
- Bilkent Üniversitesi “Maskeler” (Kişisel Sergi)
- YTÜ Yıldız Teknik Üniversitesi 6. Amatör Fotoğraf Günleri (Sergi / Maskeler )
- Apple İcan fotoğraf yarışması Fotoğraf Sergisi ( İstanbul Koç Müzesi )
- İtalya “Roma” Expo Sabatini Sergi salonu Kişisel Fotoğraf Sergisi
- Pozitif Negatif Yaklaşımlar Dolmabahçe Sarayı (Fotoğraf Sergisi)
- Pozitif Negatif Yaklaşımlar Ankara Vakıfbank Sergi Salonu (Fotoğraf Sergisi)
- Trendler Kitabı 09 Fotoğraf Sergisi (The Hall)- Trendler Kitabı 09 Fotoğraf Sergisi (Cevahir Alışveriş Merkezi)
- İfsak Fotoğraf Günleri Açılış Sergisi 09
- Kırmızı Kulübe “Hayvan Hakları Fotoğraf Sergisi
- Anatolium AVM “Mehmet Turgut – 46 Sergisi” (Bursa)
- “Rock ‘N Frame” Sergisi (İstanbul)
- “Rock ‘N Frame” Sergisi (Ankara)
- “Rock ‘N Frame” Sergisi (İzmir)
- “Rock ‘N Frame” Sergisi (Eskişehir)
- “Rock ‘N Frame” Sergisi (Rock’n Dark İstanbul Finali)
- “5199” Hayvan Hakları Sergisi (İstanbul)
- “5199” Hayvan Hakları Sergisi Palladium (İstanbul)
- Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Sergi & Söyleşi
- Malatya Film Festivali “46 Sergisi”
- “Van İçin Umut” Sergisi
- Darüşşafaka “9’dan 90’a Fotoğraf Sergisi” Danışmanlığı

ÖDÜLLER

- Avusturya Super Circuit “EMOTIONS - HUMAN RELATIONS” dalında Altın Madalya
- Fotoğraf Dergisi Ulusal Fotoğraf Yarışması İkincilik Ödülü
- Photographic Society of America PSA-Goldmedal / MP - Altın Madalya
- Avusturya Super Circuit “COLOUR PRINTS GENERAL” dalında Bronz Madalya
- Avusturya Super Circuit “PORTRAIT” dalında Altın Madalya
- Balcan Photography Contest “Mask and Faces” dalında Gümüş Madalya ve Onur Ödülü
- Vizon Show “Kadın ve Renk” Fotoğraf Yarışması Birincilik Ödülü
- T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Fotoğraf Yarışması Birincilik Ödülü
- Boyner “Sevgi” Konulu Fotoğraf Yarışması Üçüncülük ve Mansiyon Ödülü
- Sanat Kurumu 2008-2009 Yılın Fotoğraf Sanatçısı Ödülü
- Paris PX3 2010 “Beauty” dalında İkincilik Ödülü
- Paris PX3 2010 “Fine Art” dalında İkincilik Ödülü

>> OZANSER UĞURLU
(Psikolog/Yazar/Yrd.Doç.Dr.)

1975 yılında Turhal’da doğdu. ODTÜ Psikoloji bölümünü bitirdi. Ankara Üniversitesi’nde yüksek lisans ve doktorasını tamamladı. Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi ve Çankaya Üniversitesi Psikoloji Bölümlerinde öğretim üyeliği yaptı.Lie to Me dizisinin yaratıcısı Paul Ekman' ın öğrencisi olarak, Paul Ekman'dan Sertifikalı Micro Beden Dili Uzmanı oldu. Gençlerbirliği, Manisaspor ve Türkiye Futbol Federasyonu’nda Psikolog olarak çalıştı. Radikal gazetesinde yayınlanan ilk yazılarının ardından çeşitli dergilerde, Sabah ve Star gazetelerinde köşe yazıları yazdı, okur sorularını yanıtladı. Radyo Odtü’de ve TRT Ankara Radyosu’nda programlar yaptı.Bir çok TV programına konuk ve danışman olarak katıldı. Yayınlanmış kitapları ve bilimsel makaleleri vardır. Kurucusu olduğu “Mutluluk Enstitüsü” ile birlikte hayata meydan okumak isteyen; tutku, anlam ve doyumla yoğurulmuş bir hayat için bireylere yol göstermeye devam etmektedir. Halen İNDA Çözüm Odaklı Danışmanlık ve Eğitim Merkezin’de bireylere ve kurumlara performans danışmanlığı yapmaktadır.

>> ERDEM AKSAKAL
(SAP Türkiye Pazarlama Direktörü/Eğitmen/Yazar)

Erdem Aksakal 1980’de doğdu. İzmir Bornova Anadolu Lisesi’ndeki öğrenciliği sırasında yazma alışkanlığı kazandı. İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Haberleşme Mühendisliği (2002) eğitimi gördü, Boğaziçi Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisansını (MBA) tamamladı (2009). Mezuniyeti sonrası Vestel’de ve Ericsson’da teknik birimlerde çalıştı. Ericsson’da 22 ülkeyi kapsayan Ortadoğu Bölgesinde Pazarlama ve Strateji Yöneticiliği yaptı.

Çalışmaya hayatının ortasında, fırsat bulduğu her konuda yazmaya da devam etti. BAL’ın Elli Yılı (2005), Ekşi Öyküler (2007), 80’lerde Çocuk Olmak (2010), Olimpos Öyküleri (2010), 90’lar Kitabı (2012), Asla Yalnız Yürümeyeceksin (2012), K. (2013) kitaplarında öykü ve denemeleri yayınlandı. Beyaz Yakalıların hayatını anlattığı “Mezeleri Güzel” kitabı 2016’da yayınlandı. Kitabı kısa sürede 6. baskısını yaptı.

5 yılı aşkın süredir SAP Türkiye’de Pazarlama Direktörü olarak çalışmaya devam etmektedir. OT, Digital Age, Evrensel Kültür dergilerinde kent yaşamı, teknoloji, beyaz yakalılar konularında yazılar kaleme almakta; bir yandan da Bilgi Üniversitesi’nde İşletme alanında doktora düzeyindeki akademik çalışmalarını sürdürmekte, birçok kurumda eğitim ve seminerler vermektedir.
Sertifikalar
Katılımcılara  4 Adet Eğitim sertifikası eğitim sonunda verilmektedir

* 4 Profesyonel Eğitim 4 Eğitim Sertifikası
* Sertifikalar İngilizce ve Türkçe olarak, Eğitmen imzalı ve kişiye özel sertifika kodu ile hazırlanmaktadır
* Sertifikalar İsme özel, Yaşamartı kalitesiyle soğuk damgalı, onaylı şekilde hazırlanmaktadır.
* Sertifikalar etkinlik günü çıkışta dağıtılacaktır.

Sertifika Başlıkları;

"Karar Verme ve Kariyer Planlama"
"Farkındalık ve Yaratıcı Düşünce "
“İş Yaşamında Başarı ve Mutluluğun Sırrı: Kendin Ol!”
“Zihinsel Yönetim Teknikleri“
Yer/Ulaşım
Cemil Candaş Kültür Merkezi (Eski Şişli Belediyesi Kent Kültür Merkezi)
Halaskargazi Cad. No: 286 ŞİŞLİ / İstanbul

Halaskargazi Caddesi üzerinde faaliyet gösteren Kent Kültür Merkezi, Şişli Belediyesi tarafından yenilendikten sonra birçok organizasyona ev sahipliği yaptı.

780 koltuk kapasiteli kültür merkezinde tiyatro ve sinema gösterimleri için 4 kulis bulunuyor. Fuaye alanı ve sergi salonlarıyla tam donanımlı olan Şişli Belediyesi Kent Kültür Merkezi, Color Tango Konserleri ve Tango Poison Show’a ev sahipliği yaptı.