Bize Ulaşın: 0850 532 52 12
[layerslider id='11']
ist-kapak-web-soldout
Eğitimler
- CEYHUN YILMAZ (İknatör/Sandırıcı/Şiirbaz)
* "Doğal İletişim Yolları"

- OZANSER UĞURLU (Yar. Doç. Dr./Psikolog/Yazar/Eğitmen)
* "Olağanüstü Durumlarda Zor Koşullara Adaptasyon ve Psikolojik Toparlanma"

- ERDEM AKSAKAL (SAP Türkiye Pazarlama Direktörü/Eğitmen/Yazar)
* "İş Yaşamında Başarı ve Mutluluğun Sırrı: Kendin Ol!"

- BURAK TÖRÜN (CNN Türk Haber Spikeri/Eğitmen/Yaşam Koçu)
* Zihinsel İmaj ve Karizma Yönetimi

- Kariyer.net ile Kariyer Tüyoları

4 PROFESYONEL EĞİTİM, 4 EĞİTİM SERTİFİKASI


**Tüm katılımcılara belirtilen eğitimlerin dışında kariyer.net oturumu için ayrıca katılım belgesi verilecektir.
Detaylar
KAYIT SİSTEMİ:
- Ön Başvuru formunu eksiksiz doldurunuz.
- Yapılan başvurulara sıralamaya göre geri dönülmektedir.
- Yoğun talep nedeniyle yaptığınız başvurudan itibaren bir kaç gün içinde geri dönüş yapılabilir.
- Ön başvuru yapmak eğitime katılabilmenizi garanti etmez.
- Ön başvurudan sonra size gösterilen ödeme yöntemleri ile ödemenizi yaptığınız takdirde kaydınız kesinleşir ve kontenjan dahilinde olursunuz.

Tarih: 22 EKİM 2016 CUMARTESİ
YerŞİŞLİ BELEDİYESİ KENT KÜLTÜR MERKEZİ
Halaskargazi Cad. No: 286 ŞİŞLİ / İSTANBUL
(Ulaşım Bilgileri: http://www.biletix.com/mekan/VZ/ISTANBUL/tr)

Giriş Kayıt Başlangıç: 09:30
Eğitim Saatleri:10:30 - 17:00

Katılım Bedeli: 50TL

*Kredi kartı ile ödeme imkanı
*Kontenjan Sınırlıdır
*Eğitime Herkes Katılabilir...
İçerik
"DOĞAL İLETİŞİM YOLLARI"
- CEYHUN YILMAZ (İknatör/Sandırıcı/Şiirbaz)

İnternetin yaygın olarak kullanılmaya başlamasından önce gerek geleneksel medya da gerekse geleneksel iletişim kanallarında süslü iletişim taktikleri ve teknikleri ile bireyler sosyal ve profesyonel hayatta kendilerine artılar sağlamaya çalışıyordu. Günümüzde ise bu durum çok farklılaşmış durumda; Milyarlarca görsel bilgi akışının sağlandığı sosyal mecralarda, sosyal hayatta veya iş hayatında doğallık ve samimiyet neredeyse en geçerli iletişim yolu, bir adım ötesi iletişimin kendi hali durumunda.

Kendini "İknatör, sandırıcı ve şiirbaz" olarak adlandıran Ceyhun Yılmaz, kariyerinin dönüm noktalarından yola çıkarak doğallık ve samimiyet ile elde ettiği kazanımları, tecrübeleri ve hikayeleri bizlerle paylaşıyor. İletişimin kendi haline, doğallığa Ceyhun Yılmaz ile bir yolculuk yapmaya ne dersiniz?


"İŞ YAŞAMINDA BAŞARI ve MUTLULUĞUN SIRRI: KENDİN OL!"
- ERDEM AKSAKAL (SAP Türkiye Pazarlama Direktörü/Eğitmen/Yazar)

  • Sahicilik ve Özgünlük iş hayatında ne kazandırır?

  • İş Yaşamında başarı ve mutluluğun sırrı: kendin ol!

  • İş Yaşamında Sahicilik ve Özgünlük


İş hayatında başarı ulaşılması hep zor ve stresli bir hedef gibi karşımızda durur. Oysa bu yolculuğu belki de çok basit bir anahtarla kolaylaştırabiliriz. Yani “özgünlük” ile... Sahicilik belki de mutlu ve başarılı bir iş yaşamının sırrıdır.

- Sahici ve özgün kimliklerin iş dünyasında üstlendiği roller ve buna dair örnekler.
- İçindeyken yabancılaşılmış pek çok yanı ile beyaz yakalı hikâyeleri.
- Plazalar içinde ayağımıza dolanan engeller.
- Özgünlük ve sahicilik bize ne kazandırır? Başarı olabilir mi?

"OLAĞANÜSTÜ DURUMLARDA ZOR KOŞULLARA ADAPTASYON ve PSİKOLOJİK TOPARLANMA"
- OZANSER UĞURLU (Psikolog/Yazar/Yrd.Doç.Dr.)

Yaşam gün geçtikçe daha karmaşık bir hal alıyor.
Her geçen gün ulaşılması gereken daha fazla hedefle çevreleniyor, daha çok sayıda değişimle baş başa kalıyor ve küçüklü büyüklü pek çok engelle mücadele etmek zorunda kalıyoruz.

Bu nedenle, bireylerin düşmeye elverişli verimlilikleri ve yaşamsal motivasyonlarını yükseltme becerileri her geçen gün daha önemli hale geliyor.

Özellikle beklenmedik zamanlarda gerçekleşen olağanüstü durumlarda kişinin performansını yönetmesi için psikolojik sermayesini çok iyi şekilde düzenlemesi gerekiyor.

Çünkü insan mutlu değilse ve hayattan zevk almıyorsa isteksizlik yaşar.
Yaşam enerjisi azalan birey için hayat çekilmez bir yük haline dönüşebilir. Bu bazen içinden çıkılmaz girdaplara neden olabilir.

Seminer, bireylerin iş ve sosyal hayatlarında karşılaştıkları uyaranlara olumlu tepkiler verebilmelerinin nihai önemini, sorunlar karşısında daha hızlı toparlanabilme, hedeflere daha hızlı ve etkili bir biçimde ulaşabilme becerisi kazanabilmeleri için basit ve net çözümler sunuyor.

Ozanser Uğurlu, kişinin kendisini kötü hissettiği zamanlarda nasıl mutluluk ve enerji seviyesini yükselteceğini ve performansında yükselişi nasıl sağlayacağını eğlenceli, samimi, ve kışkırtıcı üslubuyla anlatıyor.

"ZİHİNSEL İMAJ ve ÖZGÜVEN YÖNETİMİ"
- Kendinle İletişim Kurma Gücünü Keşfet
- BURAK TÖRÜN (CNN Türk Haber Spikeri/Eğitmen/Yaşam Koçu)

Zihinsel imajımız bir çok kaynaktan sayısız veri ile kendini oluşturur. Fiziksel imaj, İnsanlarla iletişim kurabilme, özgüven ve tabiki içsel dünyamız bu etkilerden önemli bir kaçıdır.

Tüm bu parametrelerin birbirleriyle ilişkileri çok kuvvetlidir ancak herşeyin fazlasının zarar olduğu mottosu ile yola çıkarsak bu aradaki ilişkilerin dengelerinin sağlam temellere oturtulması ve iyi yönetilmesi gerekir. Tabiki faydadan çok zararla karşılaşmak istemiyorsak.

Zihinsel imajımızı sadece görsellikle ilgili olmamakla beraber etkili iletişim kurarak, görgü ve ahlak kurallarına uyarak, bilgimizin gücüyle saygı ve sevgi duymayı bilerek, durumları ve kendimizi kabul edip özgüvenimizi homojen bir kişiliğe oturtabilirsek çok iyi yönetilebilecek bir konudur. CNN Türk Haber Spikeri ve Yaşam Koçu Burak Törün' ün bol kahkahalı eğitimi ile kendinize yolculuk yapacaksınız.

"Kariyer.Net ile KARİYER TÜYOLARI"

- Kariyer Planlamasında Dikkat Edilecek Hususlar
- CV'nizde Neler Daha Önemli Hale Geldi?
- İşverenler Ne İstiyor?
- Mülakat Önerileri
- Yeni İş Fırsatları
Eğitmenler
- CEYHUN YILMAZ
(İknatör/Sandırıcı/Şiirbaz)

İlköğretimini Bahçelievler Kazım Karabekir İlköğretim Okulu'nda tamamladı. Bu okulda okurken sınıfta düzenlediği tek kişilik oyunların yanı sıra ilk kez 1985 yılında okulunun mezuniyet gecesinde sahneye çıktı. 1990 yılında Yeşilköy 50.Yıl Lisesi'ne gitmeye başladı. 1993 yılında mezun oldu ve Açık Öğretim Fakültesi İktisat Bölümü'ne kaydoldu. İkinci senesinde ayrıldı.

1995 yılında Star TV'de yapım yardımcılığı görevini üstlendi. Sonrasında TGRT spor muhabirliği , 1997'de Star TV spor yapımcılığı ve 1998'de Star TV Galatasaray Muhabirliği ve TGRT spor servisi müdür yardımcılığı görevlerinde bulundu. 1999 yılının Ocak ayında Best FM'de yayına başladı. 2000 yılında Bilgi Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları öğrencisi oldu. Aynı yıl içerisinde Kadıköy Halk Eğitim Merkezi Deneme Sahnesi'nde sahneye çıkmaya başladı ve burada 500'ün üzerinde oyun sergiledi. 2001 yılında Atv'de kendi adını taşıyan bir televizyon programını hazırladı ve 13 bölüm boyunca sundu.

2002 yılında ilk şiir kitabını çıkardı ve aynı yıl okulunu, TV programını, radyo programını ve sahneleri bırakıp vatani görevini yapmak için orduya katıldı. 4 ay Van'da kaldıktan sonra, Türkiye'nin tüm illerini dolaşarak askerler ve rütbeli personel için toplamda 107 gösteri yaptı.

2003 yılında vatani görevini tamamlayıp radyoya geri dönen Ceyhun Yılmaz hemen ikinci şiir kitabı "Kasımın Bıçak Yarası"nı yayınladı. Gösterilerine de aynı yıl tekrar başladı. 2004 yılında bir televizyon programı için TRT ile anlaştı ve 14 bölüm boyunca "Şov Rüzgarı"nı sundu. 2005 yılında Cine 5'le anlaşarak hafta içi her gece "Ceyhun Yılmaz Talk Show" isimli programına devam etti; program boyunca 165 bölümde 210 ünlü konuğu ağırladı. 2006 yılında "İkinci El Yalnızlık" adlı şiir kitabını yayınladı ve tüm kitaplarının gelirlerinin tamamını Türk Böbrek Vakfı ve Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı'na bağışladı. Şubat 2004 ve Mayıs 2006 yılları arasında "Hayat Bilgisi" dizisinde 92 bölüm konuk oyunculuk yaptı. 13 Mayıs 2006 yılında dizi setinde geçirdiği kaza sonucu ayağı 3 yerden kırıldı ve kolunda çatlak meydana geldi. Aynı gün çok sevdiği annesini kaybetti ve bir süre çalışmalarına ara verdi. 2007 yılının Haziran ayından itibaren tekrar TRT ile anlaştı ve "Sayısal Gece" programını yaz boyunca sundu. Aynı yıl başrollerini Tuba Ünsal ile paylaştığı "Küçük Hanımefendi" adlı dizide yer aldı. 2008 yılında TRT'de "Sayısal Gece" programını bu kez Sibel Can ile sunmaya başladı ve yaz bitiminden sonra kış sezonunda da programa devam etti ve toplamda 40 bölüm programın sunuculuğunu üstlendi. 2009 yılında TRT Müzik kanalında "İstanbul Sokakları" isimli programı sundu. 2011 yılında Habertürk TV'de Simge Fıstıkoğlu ile birlikte "Hoş Beş İki" isimli spor programını 13 bölüm boyunca hazırlayıp sundu. 2015 yılında TRT'de "Bir Dünya Sohbet" programını 18 bölüm boyunca sundu.

2011 yılında Lig TV'de "21" isimli spor-talk show programını hazırladı ve sunmaya başladı. 2011 yılında, önceki 3 kitabının birleşimi olan "Sensiz Harfler"i ve "Sevdiğim İkinci Kadınsın Sen" adlı kitaplarını yayınladı ve kitapların bütün gelirlerini LÖSEV'e bıraktı. 1999-2012 yılları arasında 100'den fazla üniversite paneline konuşmacı olarak katıldı. Mesleğini yaptığı her sene birçok ödüle layık görüldü.

"Hababam Sınıfı Merhaba", "Hababam Sınıfı Askerde", "Maskeli Beşler", "Maskeli Beşler: Irak", "Maskeli Beşler: Kıbrıs", "Osmanlı Cumhuriyeti", "Çakallarla Dans" filmlerinde ve "Melekler Korusun", "Leyla ile Mecnun" ve "Babam İçin" dizilerinde cameo (misafir oyuncu) olarak bulundu.

- ERDEM AKSAKAL
(SAP Türkiye Pazarlama Direktörü/Eğitmen/Yazar)

Erdem Aksakal 1980’de doğdu. İzmir Bornova Anadolu Lisesi’ndeki öğrenciliği sırasında yazma alışkanlığı kazandı. İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Haberleşme Mühendisliği (2002) eğitimi gördü, Boğaziçi Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisansını (MBA) tamamladı (2009). Mezuniyeti sonrası Vestel’de ve Ericsson’da teknik birimlerde çalıştı. Ericsson’da 22 ülkeyi kapsayan Ortadoğu Bölgesinde Pazarlama ve Strateji Yöneticiliği yaptı.

Çalışmaya hayatının ortasında, fırsat bulduğu her konuda yazmaya da devam etti. BAL’ın Elli Yılı (2005), Ekşi Öyküler (2007), 80’lerde Çocuk Olmak (2010), Olimpos Öyküleri (2010), 90’lar Kitabı (2012), Asla Yalnız Yürümeyeceksin (2012), K. (2013) kitaplarında öykü ve denemeleri yayınlandı. Beyaz Yakalıların hayatını anlattığı “Mezeleri Güzel” kitabı 2016’da yayınlandı. Kitabı kısa sürede 6. baskısını yaptı.

5 yılı aşkın süredir SAP Türkiye’de Pazarlama Direktörü olarak çalışmaya devam etmektedir. OT, Digital Age, Evrensel Kültür dergilerinde kent yaşamı, teknoloji, beyaz yakalılar konularında yazılar kaleme almakta; bir yandan da Bilgi Üniversitesi’nde İşletme alanında doktora düzeyindeki akademik çalışmalarını sürdürmekte, birçok kurumda eğitim ve seminerler vermektedir.

- OZANSER UĞURLU
(Psikolog/Yazar/Yrd.Doç.Dr.)

Üç kelime seçseydim beni anlatan; samimi, kışkırtıcı, gerçekçi olurdu kelimelerim...

1975 yılında dünyaya geldim. Adımı koyarken babam işaretlemiş daha baştan beni, adımın anlamı hakkında uyandırdığı merak insanlarla ilişki kurmanın inceliklerini çok küçük yaşta öğretmeye başladı bana. Kısacası insanları bana doğru çeken enerji benimle birlikte hep büyüdü ve gelişti. Ve bu enerjiyi kullanarak sınırları sürekli zorladım, Maliye Meslek Lisesi’ne gidip, İktisat okumaya başlayıp, sonunda ODTÜ Psikoloji bölümünden mezun oldum. Üstüne Sosyal Psikoloji alanında yüksek lisans ve doktora yaptım.

Ben performans psikolojisi alanında uygulamalı çalışmalar yapan bir psikoloğum. Bu alanda Türkiye’de pek çok ilke imza attım. Teknik Direktör Ersun Yanal ile birlikte yeşil sahalara boynumdaki akreditasyon kartında ‘Psikolog’ yazarak çıkarken ülkemin futbol tarihine bir katkım olduğundan habersizdim. Profesyonel pek çok sporcu ile çalıştım, sonrasında spor psikolojisi alanındaki deneyimlerimi iş dünyasına aktarmaya başladım.

University of California Davis’de geçirdiğim bir yılın ardından Pozitif Psikoloji literatürüne katkı sağlamak adına Mutluluk Enstitüsü’nü kurdum. Türkiye’ye döndüğümde üniversitelerde Psikoloji bölümü kurdum ve yönettim. Sosyal Psikoloji literatürene katkı sağlamak adına bilimsel makaleler yayınladım, kitaplar yazdım, gazete ve dergilerde psikolojinin daha anlaşılır hale gelmesi için köşeler hazırladım, yıllardır Radyo Odtü’de program yapıyorum ve her bulduğum fırsatta ürettiklerim ile insanlara ulaşmaya çalışıyorum.

Uzun yıllardır anlattıklarım ile sahnelerdeyim. Çok sayıda kamu kurumu, özel şirket, sivil toplum örgütü ve üniversite için sahneye çıktım ve binlerce insana İş’te, Aşk’ta ve Hayat’ta nasıl mutlu olacaklarını, enerjilerini nasıl yöneteceklerini ve performanslarını nasıl üst düzeye taşıyacaklarını anlattım. İşimi aşkla seviyorum, sahnede olmaya bayılıyorum, hayat sadece benim için değil herkes için harika olsun istiyorum ve hayata meydan okumak isteyen; tutku, anlam ve doyumla yoğurulmuş bir hayat için bireylere yol göstermeye devam ediyorum...

- BURAK TÖRÜN
(CNN Türk Haber Spikeri/Eğitmen/Yaşam Koçu)

İstanbul'da doğdu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İİBF İktisat Bölümü mezunu..

Eskişehir'de başladığı radyo programlarının ardından, 1996'da Kanal E'de haber spikerliğine adım attı..

BRT, Star ve ATV'de görev yaptı..

Haber spikerliğinin yanı sıra muhabirlik deneyimi de bulunan Törün, 2006 Aralık ayından bu yana CNN TÜRK'te haber spikerliği yapıyor.. Nişantaşı Üniversitesi ve İstanbul Aydın Üniversitesi SEM’de Öğretim görevlisi.. Ayrıca, İstanbul Medya Akademisi ve İstanbul Kariyer Akademisi'nde dersler, Türkiye çapında üniversitelerde iletişim üzerine seminerler ve konferanslar veriyor..

Yaşam koçu aynı zamanda..

Spikerliğin saygınlığına gölge düşürmeyecek dublajlar ve özel gecelerde, açılışlarda, konserlerde sunuculuk ve moderasyonlar da yapıyor..

Yaklaşık 10 yıl radyoda müzik programı yaptı.. 1960 ve 1970’lere ait yaklaşık 5 bin albümü var.. Mesai saatleri dışında iyi müziğin olduğu mekanlara takılıyor..

Üniversite yıllarında tiyatro oyunculuğu ve müzik çalışmaları yaptı.. Özellikle metafizik ve parapsikoloji üzerine kitaplar okumayı seviyor ve bu konuda çalışmaları bulunuyor.. Koyu bir Fenerbahçe Taraftarı..

Besteleri olan Burak Törün'ün hobileri arasında gitar çalmak, yemek yaparak misafirlerine ikram etmek yer alıyor...

ÖDÜLLERİ:

-Afyon Altın Haşhaş Yılın Haber Spikeri-2015
-Mersin Altın Palmiye Yılın Erkek Haber Sunucusu-2015
-Mersin Altın Palmiye Yılın Erkek Haber Sunucusu-2014

-Dünya Gazeteciler Derneği Yılın En İyi Haber Spikeri-2014

-Mersin Zirvedekiler Geleneksel Başarı Ödülleri Yılın Haber Sunucusu-2013

-Evo'sAngels&Kırmızı Türk Yılın En'leri En iyi Erkek Haber Spikeri-2013

-Evo'sAngels&Kırmızı Türk Yılın En'leri En iyi Erkek Haber Spikeri-2012

-Marmara Üniversitesi Yılın En'leri/ En Başarılı Haber Spikeri-2007

-Türkiye Jokey Kulübü Basın Başarı Yarışması Ulusal Medya Tv Haber Röportaj Dalı Birincisi-2005 (Muhabir olarak-atv)

-Lions Kulübü Yılın En Başarılı Haber Spikeri-2003

Ayrıca, konuşmacı olarak sayısız plaket ve teşekkür belgesi...
Sertifikalar
** Katılımcılara 4 Adet Eğitim Sertifikası Eğitim Sonunda Verilmektedir!

SERTİFİKA BELGE DETAYLARI;
* Eğitmen imzalıdır
* İngilizce ve Türkçe olarak hazırlanır
* İsme özel Yaşamartı onaylıdır
* Kişiye özel sertifika numaralıdır
* Yaşamartı veritabanında iş başvurularınızda referans olmak üzere arşivlenir


Sertifika Başlıkları;

"Doğal İletişim Yolları"
"Olağanüstü Durumlarda Zor Koşullara Adaptasyon ve Psikolojik Toparlanma"
"İş Yaşamında Başarı ve Mutluluğun Sırrı: Kendin Ol!"
"Zihinsel İmaj ve Karizma Yönetimi"

**Tüm katılımcılara belirtilen eğitimlerin dışında kariyer.net oturumu için ayrıca katılım belgesi verilecektir.
Yer/Ulaşım
Şişli Belediyesi Kent Kültür Merkezi
Halaskargazi Cad. No: 286 ŞİŞLİ / İstanbul

Halaskargazi Caddesi üzerinde faaliyet gösteren Kent Kültür Merkezi, Şişli Belediyesi tarafından yenilendikten sonra birçok organizasyona ev sahipliği yaptı.

780 koltuk kapasiteli kültür merkezinde tiyatro ve sinema gösterimleri için 4 kulis bulunuyor. Fuaye alanı ve sergi salonlarıyla tam donanımlı olan Şişli Belediyesi Kent Kültür Merkezi, Color Tango Konserleri ve Tango Poison Show’a ev sahipliği yaptı.

Geçmiş Etkinliklerden Videolar


Fatih Portakal ile Kişisel Gelişim Zirvesi


İletişim Zirvesi


Kişisel Gelişim Zirvesi