Bize Ulaşın: 0850 532 52 12
[layerslider id='11']
karabuk-web-banner

Karabük Kişisel Gelişim Zirvesi (12 Aralık 2015)

Eğitimler
Muhteşem Kadro ile nitelikli içerikler 8 saat eğitim ve 4 Eğitim Sertifikası. Türkiyenin en iyileri Yaşamartı Karabük Kişisel Gelişim Zirvesi ile sizlerle buluşuyor. Konularında öncü profesyonel eğitmenler tarafından verilecek nitelikli eğitimler ile eğlenerek kendinize yatırım yaparken CV'nize de artılar katın...

- VATAN ŞAŞMAZ(Sunucu/Oyuncu/Master of Ceremony)
* Etkili İletişim Teknikleri
* İnsanları Etkileme Sanatı

- OZANSER UĞURLU (Psikolog/Yazar/Yrd.Doç.Dr.)
* Hedef, Özgüven ve Stres Yönetimi / İş'te Aşk'ta ve Hayat'ta Psikolojik Güçlenme

- SERHAN YILMAZ (Profesyonel Egitmen & Uluslararasi Lider Sirketlerin Satis ve Pazarlama Yöneticisi)
* "Profesyonel ve Sosyal Hayatta İlişki Yönetimi" / "İlişki Kurma ve Yönetme Becerileri"
Detaylar
*4 Profesyonel Eğitim 4 Eğitim Sertifikası
*Sertifikalar İngilizce ve Türkçe olarak hazırlanacaktır.

Tarih: 12 Aralık 2015 Cumartesi
Yer: 100. Yıl Kültür Merkezi
Kapı Açılış:11:30
Eğitim Saatleri: 12.00- 18:00

Katılım Ücreti: 50TL
(Ekstra herhangi bir ücret talep edilmemektedir.)

*Kredi kartı ile ödeme imkanı
*KONTENJAN SINIRLIDIR!
*Eğitime Herkes Katılabilir...

KAYIT SİSTEMİ:
- Biletinizi Biletix'den alarak etkinliğe direkt katılabilirsiniz YA DA;
- Ön Başvuru formunu eksiksiz doldurunuz.
- Yapılan başvurulara sıralamaya göre geri dönülmektedir.
- Yoğun talep nedeniyle yaptığınız başvurudan itibaren bir kaç gün içinde geri dönüş yapılabilir.
- Ön başvuru yapmak eğitime katılabilmenizi garanti etmez.
- Ön başvurudan sonra size gösterilen ödeme yöntemleri ile ödemenizi yaptığınız takdirde kaydınız kesinleşir ve kontenjan dahilinde olursunuz.

**BİLET SATIŞ NOKTALARI**
- KBÜ Kampüs Safranbolu Simitçisi
- 100.Yıl Haliç Akademi
- 100.Yıl Yeniçeri Kahvecisi
- Safranbolu Hayal Kahvesi
- Safranbolu Amerikan Kültür Derneği
- Karabük Amerikan Kültür Derneği
İçerik
İLETİŞİM BECERİLERİ
***Etkili İletişim Teknikleri***
***İnsanları Etkileme Sanatı***
VATAN ŞAŞMAZ(Sunucu/Oyuncu)
-Gerek günlük hayatta gerek çok önemli anlarda kullandığımız argümanlarımızı, geliştirip daha iyi konuşmak, doğru hitabet ile daha etkin iletişim kurabilmek ve beden dilimizi kullanarak da hayatımızı/işimizi daha proaktif hale getirebiliriz. Tecrübe paylaşımları ve eğlenceli sunumuyla Vatan Şaşmaz “ Etkili İletişim Teknikleri” eğitimi ile sizleri bekliyor.
-Biz insanlar için iletişim kurmak, hayatımızın her noktasında ihtiyaç duyduğumuz en önemli konulardan biridir. İletişim engellerine karşı gelerek, bilgi ve deneyimlerimizi artırarak sadece iletişim kurmak değil doğru, kolay ve etkili iletişimin yollarını benimseyebilir hatta bir refleks haline getirebiliriz. İletişimde başarıya ulaşabilmek için salt bir şeyleri iyi aktarabilmek veya iyi konuşmak yeterli değildir. Gözlemlemek, tepkilerimizi iyi yönetebilmek, çok iyi bir dinleyici olmak ve en önemlisi tüm bu etkenler arasındaki bağlantıyı öğrenmek ve iyi yönetebilmekten geçer.
Sürekli ilerleyen teknoloji ve gelişmeler nedeniyle neredeyse yerinde hiç durmayan hep ilerleyen, yeni ve farklı bir çok şekliyle karşımıza çıkan iletişim; Çağımızın gereklerini yerine getirmenin en temel işlevsel ve fayda sağlayan aracıdır.

İŞ’TE AŞK’TA ve HAYAT’TA PSİKOLOJİK GÜÇLENME
***Hedef, Özgüven ve Stres Yönetimi***
Ozanser UĞURLU (Psikolog/Yazar/Yrd.Doç.Dr.)

Yaşam, pek çok farklı konuda büyüklü küçüklü hedefler için verdiğimiz uğraşlarla şekillenir. Dünya’ya geldiğimiz andan itibaren hedeflerimize ulaşmak adına mücadele içerisine girer, kimi zaman bu hedefleri kendi irademizle seçer kimi zaman mecburcu olduğumuz hedeflerin peşine düşeriz. Bu süreçte potansiyelimizi gerçekleştirmek, yaşamla aramızdaki etkileşimi üst düzeyde yönetmek çoğumuz için imkânsız gibi gözükür ve hayallerimizin ulaşılmaz olduğuna kendimizi ikna eder, elimizdekiyle yetinmenin en doğrusu olduğuna inanırız!
Oysa hayat denilen oyunda ipleri elimize almak, yaşamı şekillendirmek ve hayallerimize ulaşmak hiçte imkânsız değil. “PSİKOLOJİK GÜÇLENME” hedeflerimize ulaşmak adına sergilediğimiz yaşam performansını üst düzey bir seviyeye nasıl getirebileceğimizi anlatıyor. Hayatın ilk günlerinde ağzına kadar dolu olan yaşam enerjimizi nasıl kapalı kutulara hapsettiğimizi, o muhteşem enerjiyi nasıl serbest bırakacağımızı, yükselteceğimizi, yönlendireceğimizi, yöneteceğimizi ve gerektiğinde nasıl yenileyeceğimizi ve tüm bu süreçte psikolojik güçlenmeyi nasıl mümkün kılacağımızı uygulamalı örnekler ile anlatıyor.

“PSİKOLOJİK GÜÇLENME” katılımcılarına eğitim sonunda hayatın “gerçekleri” arasında yollarını nasıl bulacaklarını ve etkin müdahale yöntemleri ile psikolojik gelişim için neler yapabileceklerini öğretmeyi amaçlamaktadır. Ve eğitimin ulaşmayı istediği nihai sonuç; katılımcıların daha mutlu, daha motive ve daha verimli bir hayat için yepyeni bir bakış açısı kazanmaları ve tutku, anlam ve doyumla yoğurulmuş bir hayata merhaba demeleridir.

 

***PROFESYONEL ve SOSYAL HAYATTA İLİŞKİ YÖNETİMİ***
- SERHAN YILMAZ (Profesyonel Egitmen & Uluslararasi Lider Sirketlerin Satis ve Pazarlama Yöneticisi)

İnsanlarin gündelik hayatta veya iş hayatında iletişim halindeyken verdikleri tepkileri farkedebilmek daha iyi ilişkiler kurmamızı ve bu ilişkileri yönetebilmemizi sağlar. Duygusal, mantıksal, güdüsel veya fiziksel değerlendirmeler ile bütünün parçalarını birleştirip karşımızdaki insanı okuyabilmemiz mümkündür. Bu sayede ilişkilerin akışını değiştirebiliriz. Bilim ve edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda insanı ve insan davranışlarını doğru okuyup yönetebilen refleksler oluşturarak networkünüzde bulunan ilişkileri yönetmeye ne dersiniz?
Eğitmenler
>> VATAN ŞAŞMAZ
(Sunucu/Oyuncu)
Vatan Şaşmaz, 8 Ocak 1974 yılında İstanbul'da doğdu. Şehremini Lisesi'ni bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi'nde İşletme okuyan Vatan Şaşmaz, okul yıllarında Deniz Tüney Mankenlik ve Fotomodellik Ajansı'nda fotomodellik yapmış, reklam filmlerinde, video kliplerde rol almış ve bazı katalog çekimlerine katılmıştır.

Özel Hat programıyla Magazin Gazetecileri Derneği'nin 'En İyi Erkek Sunucu' ödülünü alan Vatan Şaşmaz, 2002'de Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı'nın oynadığı Çocuklar Duymasın dizisindeki Engin rolüyle de oyunculuğa başladı. Bu rol ile kendini kanıtlayan Vatan Şaşmaz, sinema filmlerin de iddialı olduğunu belirtmektedir.

Sunuculuk ve oyunculuktan sonra bir de yazarlığa soyunan Vatan Şaşmaz, Öteki Yüzüm Gri adlı kitabının 10.000 adetten fazla satmasından çok mutlu olduğunu söylemektedir.

Vatan Şaşmaz, 2010 yılında yeniden başlayan Çocuklar Duymasın dizisinde rol aldı. Halen Tv programlarında ve gala, kongre vb. organizasyonlarda profesyonel olarak sunuculuk yapmaktadır.

Filmografisi

2012 İşler Güçler
2012 Senin ki Kaç Para - Cemil Poyraz
2011 Hiç Rıza
2010 İblis: Cadı Kanı
2010 Gecekondu
2010-2013 Çocuklar Duymasın - Engin
2009 Kanal-İ-zasyon
2009 Zordur Almak Bizden Kızı
2009 Kandıramazsın Beni
2008 Yalancı Romantik - Konuk Oyuncu
2007 Dudaktan Kalbe
2006 Aynı Çatı Altında
2005 Belalı Baldız - Konuk Oyuncu
2005 Çılgın Yuva - Ati
2004 Avrupa Yakası - Konuk Oyuncu
2002-2004 Çocuklar Duymasın - Engin

>> OZANSER UĞURLU
(Psikolog/Yazar/Yrd.Doç.Dr.)

1975 yılında Turhal’da doğdu. ODTÜ Psikoloji bölümünü bitirdi. Ankara Üniversitesi’nde yüksek lisans ve doktorasını tamamladı. Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi ve Çankaya Üniversitesi Psikoloji Bölümlerinde öğretim üyeliği yaptı.Lie to Me dizisinin yaratıcısı Paul Ekman' ın öğrencisi olarak, Paul Ekman'dan Sertifikalı Micro Beden Dili Uzmanı oldu. Gençlerbirliği, Manisaspor ve Türkiye Futbol Federasyonu’nda Psikolog olarak çalıştı. Radikal gazetesinde yayınlanan ilk yazılarının ardından çeşitli dergilerde, Sabah ve Star gazetelerinde köşe yazıları yazdı, okur sorularını yanıtladı. Radyo Odtü’de ve TRT Ankara Radyosu’nda programlar yaptı.Bir çok TV programına konuk ve danışman olarak katıldı. Yayınlanmış kitapları ve bilimsel makaleleri vardır. Kurucusu olduğu “Mutluluk Enstitüsü” ile birlikte hayata meydan okumak isteyen; tutku, anlam ve doyumla yoğurulmuş bir hayat için bireylere yol göstermeye devam etmektedir. Halen İNDA Çözüm Odaklı Danışmanlık ve Eğitim Merkezin’de bireylere ve kurumlara performans danışmanlığı yapmaktadır.

SERHAN YILMAZ
**Profesyonel Egitmen & Uluslararasi Lider Sirketlerin Satis ve Pazarlama Yöneticisi**

İlköğrenimini Ted Ankara Koleji'nde, ortaöğrenimini ise Çankaya Milli
Piyango Anadolu Lisesi'nde tamamlayan Yılmaz, satış ve pazarlama hayatına da bu yıllarda amatör anlamda muhtelif alanlarda adım atarak başladı.Daha sonra Çankaya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'ni burslu olarak kazanan Yılmaz, 2. sınıfta ayrıca İşletme Bölümü'nde de yandal yapmaya başlamıştır. Sonrasında Nurol Holding'te Yurtdışı Satış ve Pazarlama, Turkcell Superonline'da Bölge Yöneticiliği ve Turkcell'de Kurumsal Satış İç Anadolu Bölge Müdürlüğü görevlerini yürüten Yılmaz, daha sonra British American Tobacco'da Ticari Pazarlama ve Satış Bölge Müdürü olarak çalışmıştır. Şu anda IBM Turkiye'de Enerji Sektörü Müşteri İlişkileri Yöneticisi olarak çalışmaktadır. Ayrıca eğitim hayatına da Bahçeşehir Üniversitesi'nde burslu olarak yaptığı MBA sonrasında, şu anda da Hacettepe Üniversitesi'nde yapmakta olduğu Bilişim Hukuku Yüksel Lisans programı ile devam etmektedir.
İş hayatı boyunca çalıştığı kurumlarda iç eğitmen rolü de üstlenen Yılmaz, diğer yandan da Türkiye'de eğitmen kimliğiyle birçok üniversitede ve kurumda farklı alanlarda onlarca seminerde konuşmalar yapmış ve eğitimler vermiştir.
Deniz sporları ve kayak gibi hobilerine ek olarak amatör olarak edebiyatla da ilgilenmektedir.
Sertifikalar
SERTİFİKALAR:
- Etkili İletişim Teknikleri
- İnsanları Etkileme Sanatı
- Hedef, Özgüven ve Stres Yönetimi
- Profesyonel ve Sosyal Hayatta İlişki Yönetimi

* Katılımcılara 4 Adet Eğitim(Başarı) Sertifikası verilecektir.
* Sertifikalar İngilizce ve Türkçe olarak hazırlanacaktır.
* Sertifikalar 10 Aralık Perşembe gününe kadar kaydını yaptıranlara etkinlik gününde verilecektir
* Sertifikalar İsme özel, Yaşamartı kalitesiyle soğuk damgalı, onaylı, sertifika numaralı şekilde hazırlanmaktadır.
Yer/Ulaşım
Karabük Kültür Merkezi
100. Yıl Mahallesi, 1009 Caddesi, No: 14
MERKEZ / Karabük

BİLETİX İCON

Sponsorlar & Destekleyenler


Geçmiş Zirvelerden Videolarİletişim Zirvesi


Kişisel Gelişim Zirvesi