Bize Ulaşın: 0850 532 52 12
[layerslider id='11']
[layerslider id='35']

KPSS Kampım Ankara // 25-26-27 Haziran 2014

Detaylar
KPSS Kampım 3 gün boyunca AnkaMALL Sanatolia Sahnesi'nde;
Hemen Ön Başvuru Formunu Gönder, Kontenjanlar Dolmadan Yerini Ayırt!

Eksiklerini Tamamla!
Yeni ve Güncel Müfredata uygun bilgiler öğren!
Bağlantı kur, başarılı ol!
Netlerini arttır!

Eğitim Yeri: MEB Şura Salonu / ANKARA
Eğitim Tarihleri: 25-26-27 Haziran 2014
Eğitim Saatleri: 09:00 - 19:00

Katılım Bedeli: 100TL(3 Gün Toplam Ücretidir.)
*Kredi Kartına 9 Taksit imkanı için iletişime geçiniz.
* 1. Kategori(Sahne Önü) 150TL' dir.(3 Gün Toplam Ücretidir.)
*Oturma planı ve ücretlendirmeyi "Eğitim Yeri" sekmesinden inceleyebilirsiniz

Program
-----------------------------------------------------
25 Haziran // KEMAL KARAKAYA - TARİH
26 Haziran // MUSTAFA DİNÇDEMİR - VATANDAŞLIK
27 Haziran // BEKİR OKTAY - COĞRAFYA

*Ön başvuru formunu eksiksiz doldurmanız halinde, kayıt işlemleri için sizinle telefon numaranız aracılığı ile irtibata geçeceğiz.

İletişim ve Sorularınız İçin;
0543 440 10 11
0533 558 83 48

KPSS KAMPIM, Yaşamartı Organizasyon Danışmanlığı çözüm ortaklığında 25-26-27 Haziran 2014 tarihlerinde AnkaMALL Sanatolia Sahnesi'nde düzenlenecektir.
Eğitim İçeriği
Sürekli tekrar edilmesi gereken ve konuların hep birbiriyle karıştığı Genel Kültür derslerini KPSS Kampım' da toparlıyoruz.

Ezberle değil, anlayarak ve eğlenerek öğrenmek için KPSS Kampım 25-26-27 Haziran'da KPSS Sınavından önce AnkaMALL Sanatolia Sahnesi'nde sizleri bekliyor.

3 Gün Boyunca
Konu Anlatımı
Kritik Noktalar
Soru Çözümleri
Çıkma ihtimali en yüksek sorular
Bütün- Parça - Bütün yöntemi

İçerik, Yöntem:

Tarih, coğrafya, vatandaşlık gibi alan dersleri konu dağılımları itibari ile uzun materyallerdir. Bunun gibi uzun materyallerin öğrenilebilmesinde en etkili yöntem Bütün-parça-bütün yöntemidir. İlk bütün konu hakkında genel fikir edinmek, parça ayrıntıları öğrenmek ve son bütün ise parçaları birleştirebilmek ve konuyu tam anlamıyla yorumlayabilmek için gerekli yollardır.

Özellikle adaylar Konuları parça parça öğrenmekte ancak bu parçalar arasındaki ilişkiyi kavrayamadığı için soru çözümü konusunda beklediği başarıyı yakalayamamaktadır. Son bütünün ihmal ediliyor olması parçaların birbirinden bağımsız yapılar olarak algılanmasına ve sanki genel kültür derslerinin bir ezber dersiymiş gibi algılanmasına neden olmaktadır. Ancak bilinen bir gerçek varsa o da o kadar bilginin eksiksiz asla ezberde tutulamayacağı gerçeğidir. Üstelik yorum sorularında salt ezberlenmiş bilgi asla işe yaramamaktadır. Öğrenme ile ilgili bu son adım bağlantıların kurulmasını sağlar.
Eğitim Yeri
otrma-plani-sanatolia-ankamall

YEŞİL: 1. KATEGORİ - 150 TL
KIRMIZI: 2. KATEGORİ - 100TL

Videolar
Ön Başvuru Formu

[contact-form-7 404 "Not Found"]

KPSS Kampım - Sıkça Sorulan Sorular (??)

Dersler Nasıl İşlenecek?


25 HAZİRAN TARİHİNDE KEMAL KARAKAYA İLE TARİH,26 HAZİRAN TARİHİNDE MUSTAFA DİNÇDEMİR İLE VATANDAŞLIK VE 27 HAZİRAN TARİHİNDE BEKİR OKTAY İLE COĞRAFYA DERSLERİ İLE İLGİLİ YAPILACAK OLAN KPSS KAMPIM'DA TARİH KONULARI (ÇAĞDAŞ TÜRK VE DÜNYA TARİHİ DAHİL) , VATANDAŞLIK DERSİNDE DERSE İLİŞKİN TÜM KONULAR (GÜNCEL BİLGİLER DAHİL ),COĞRAFYA DERSİNDE DERS KAPSAMINDAKİ TÜM KONULAR (COĞRAFYADA SÜRPRİZ KONULAR DAHİL) ÖĞRETMENLERİN ÖZGÜN VE EZBERDEN UZAK, NEDEN SONUÇ BAĞINA DAYANAN, KALICI ANLATIMLARI İLE DERS KONU ANLATIMI EKSENİNDE İLERLEYECEKTİR. DERS SIRASINDA KRİTİK NİTELİK TAŞIYAN VE ÇIKMA İHTİMALİ OLAN SORULAR ÇÖZÜLECEK VE KATILIMCILAR SINAVA TAM VE EKSİKSİZ OLARAK HAZIRLANACAKTIR.
KPSS Kampım Ne Kadar Sürecek?

KPSSKAMPIM 25-26-27 HAZİRANDA HER BİR GÜN İÇİN SAAT 9:00 -19:00 SAATLERİ ARASINDA VE HER BİR DERS İÇİN 10 SAAT OLMAK ÜZERE TOPLAM 30 SAATTİR.

*9:00-12:30 BİRİNCİ BÖLÜM
*12:30-13:30 YEMEK ARASI
*13:30-19:00 İKİNCİ BÖLÜM
BİRER SAATLİK ARALIKLARDA 10 DAKİKALIK MOLALAR VERİLECEKTİR
Eğitim Dökümanı Verilecekmi?

ÖĞRETMENLERİN DERS SIRASINDA KULLANDIĞI SLAYTLAR KİTAPÇIK OLARAK VERİLECEKTİR.DERS SIRASINDA DA ELİNİZDE OLACAK BU KİTAPÇIKLARA KENDİ NOTLARINIZI ALABİLECEK VE DERSİ KOLAYLIKLA TAKİP EDECEKSİNİZ.
KPSS Kampım Daha Önce Yapıldımı?

2010 YILINDAN BUGÜNE YAPILAN BU TÜR ORGANİZASYONLARIMIZ HER YIL BİR ÖNCEKİ YILA GÖRE HEM BİZE KATTIĞI TECRÜBE VE SİZİN GİBİ DEĞERLİ ÖĞRENCİLERİMİZİN HAYATLARINA KATTIĞI KAZANÇLARLA DEĞERİNİ VE ANLAMINI BÜYÜTMÜŞTÜR

2014 YILINDA YAPILACAK OLAN BU KAMPIN EN ÖNEMLİ FARKI ‘KPSS KAMPIM’ ADIYLA DAHA PROFESYONEL, DAHA ETKİLİ VE TİTİZLİKLE HAZIRLANMIŞ BİR ORGANİZASYONA DÖNÜŞEREK SİZ DEĞERLİ ÖĞRENCİ ARKADAŞLARIMIZIN DAHA ÇOK PUAN ALMASINI SAĞLAYACAK ŞEKİLDE KARŞINIZA ÇIKACAK OLMASIDIR.

Neden Katılmalıyım?

GENEL KÜLTÜR DERSLERİ KONU KAPSAMI İTİBARİ İLE ÇOK GENİŞ OLMAKLA BİRLİKTE SINAVA HAZIRLANAN ARKADAŞLARIN UNUTMAKTAN EN ÇOK YAKINDIKLARI DERSLERDİR. GENEL KÜLTÜR DERSLERİNİ BAŞTAN SONA TEKRAR ETMEK İSYEN BİR ÖĞRENCİ HEM ÇOK DAHA FAZLA ZAMAN HARCAMAKTA, HEMDE BU TEKRARLARI YAPARKEN YALNIZ BAŞINA KALIP UNUTTUĞUNU FARK ETTİĞİ KONULAR KARŞISINDA UMUTSUZLUĞA KAPILMAKTADIR.

BU KAMP SAYESİNDE KPSS NİN EN İYİ HOCALARI KEMAL KARAKAYA, MUSTAFA DİNÇDEMİR VE BEKİR OKTAY EŞLİĞİNDE GENEL KÜLTÜR DERSLERİNİ ÜÇ GÜN DE TEKRAR ETME ŞANSI BULACAKSINIZ. BU DERSLER SAYESİNDE;

-NEDEN SONUÇ BAĞINI KAVRAYACAK
-PARÇALAR ARASINDAKİ BAĞLANTIYI GÜÇLENDİRECEK
-OLAYLARA BÜTÜN OLARAK BAKABİLECEK
-DERS SIRASINDA KULLANDIĞINIZ VE ÜZERİNE NOT ALACAĞINIZ DÖKÜMANLARI SINAVDAN ÖNCEKİ BİR KAÇ GÜNDE OKUYARAK BU SAYEDE KONULARI KOLAYCA HATIRLAYACAK VE ÇOK DAHA FAZLA NET YAPABİLECEKSİNİZ.

*KEŞKE DEMEMEK İÇİN ’İYİKİ KATILDIM’ DEYİN

2015 VE SONRAKİ KPSS SABAHLARINDA BAŞKALARI SINAVA GİDERKEN ATANAN BİRİ OLARAK EVİNDE KAHVALTI YAPIYOR OLMANIN MUTLULUĞUNU DOYA DOYA YAŞAMANIZ DİLEĞİYLE…
KAZANMAK İÇİN BİR FARKINIZ OLSUN.

Genel Kültür Konularına Hakim Değilim, Benim İçin Yararlı Olur Mu?

KPSS KAMPIM'A KATILANLAR BU KAMPA ÖĞRENDİKLERİNİ TEKRAR ETMEK İÇİN GELECEKLER, HİÇ BİLMEYENLER İSE AYRINTILARDAN UZAK BİR ŞEKİLDE HER DERSİN %90'LIK KISMINI EN KOLAY VE AKILDA KALICI ŞEKİLDE ÖĞRENECEKLER.

ÇÜNKÜ KİTAPLARDAN ANLATILANLAR VE DERSLERDE UZUN UZUN ANLATILANLAR ÇIKMA İHTİMALİ OLAN KONULARIN TAMAMIDIR. BİZ KPSS KAMPIM'DA NOKTA ATIŞI YAPACAK VE NETLERİNİZİ ARTTIRMAYA YÖNELİK, AKILDA KALICI, AKICI VE BAĞLANTILI BİLGİLER VERECEĞİZ.

EĞER HİÇBİRŞEY BİLMİYORUM BİLE DİYORSANIZ SİZİN İÇİN TEK ŞANS KPSS KAMPIM!