Bize Ulaşın: 0850 532 52 12
WEBBANNER-ANK-10MART

Ankara Kişisel Gelişim Zirvesi 10 Mart 2018

Kişisel Gelişim Zirveleri Yaşamartı farkı ve konsepti ile şehrine geliyor. Ankara Kişisel Gelişim Zirvesi 4 Mart 2018'de MEB Şura salonu'nda. 4 Farklı başlıkta sunumlar ve konuşmalar, motivasyon ve farkındalık ile yüksek bilgi akışı ve eğlenerek öğreneceğiniz Kişisel Gelişim Zirvesi'nde etkinlik sonunda katılımcılara 4 adet sertifika verilmektedir. Zirvede Feyza Altun "Olmazlara İnanma", Fotoğraf Sanatçısı Mehmet Turgut "Farkındalık ve Yaratıcı Düşünce", NTV Haber Spikeri Erhan Ertürk "Etkili İletişim & Beden Dili", Interrail Türkiye Kurucusu Bestami Köse "Ön Yargılarını Yok Et" konuşmaları ve sunumları ile Yaşamartı sahnesinde. Kontenjanlar dolmadan ön başvurunuzu gönderin yerinizi ayırtın, tekrarı olmayan bu özel zirve programını kaçırmayın!
Oturumlar
- Feyza Altun (Aktivist/Yazar)
“Olmazlara İnanma”
Zor Koşullarda Kendini Motive Etme

- Erhan Ertürk (NTV Haber Spikeri)
“Etkili İletişim & Beden Dili”
Doğru ve Estetik Konuşma

- Mehmet Turgut (Fotoğraf Sanatçısı)
“Farkındalık Ve Yaratıcı Düşünce”
Tutkulu Bir Yaşamın Farkına Varmanın Yolları

- Bestami Köse (Interrail Türkiye Kurucusu/ Gezgin)
“Ön Yargılarını Yok Et”
Başka Kültürlerin Hayatımıza Dokunması

- 4 PROFESYONEL OTURUM 4 SERTİFİKA
- TEKRARI YOKTUR!
Detaylar
KAYIT SİSTEMİ:

- Biletinizi biletix'den alarak etkinliğe direk katılabilirsiniz YA DA;
- Ön Başvuru formunu eksiksiz doldurunuz.
- Yapılan başvurulara sıralamaya göre geri dönülmektedir.
- Yoğun talep nedeniyle yaptığınız başvurudan itibaren bir kaç gün içinde geri dönüş yapılabilir.
- Ön başvuru yapmak eğitime katılabilmenizi garanti etmez.
- Ön başvurudan sonra size gösterilen ödeme yöntemleri ile ödemenizi yaptığınız takdirde kaydınız kesinleşir ve kontenjan dahilinde olursunuz.

Tarih: 10 MART 2018 PAZAR
Yer: MEB ŞURA SALONU
Meb Beşevler Kampüsü / ANKARA

Giriş Kayıt Başlangıç: 09:00
Etkinlik Saatleri: 10:00 - 17:00

Katılım Bedeli: 60TL
*Başka bir ücret ödemenize gerek yoktur

*Kredi kartı ile ödeme imkanı
*Kontenjan Sınırlıdır
*Etkinliğe Herkes Katılabilir...

Önemli Hatırlatmalar:
Yaşamartı Kişisel Gelişim Zirveleri’nde;
Biletler önceden tükenir. Ödeme yapmakta lütfen gecikmeyiniz!
Her etkinlik kendine özgü konuşmacılardan oluşur “aynı paket program” aynı dönem içinde tekrarlanmaz! Tekrarı Yoktur!
Memnuniyet oranı %97’ dir.

Organizasyon sahibi Yaşamartı;
*Konuşmacıların sağlık sorunları, doğal afet ve etkinliğin gerçekleşmesini engelleyebilecek herhangi bir güvenlik nedeni ile organizasyonda değişiklik yapma hakkına sahiptir
*Etkinlik alanında huzursuzluk çıkaran, salon içerisinde program akışını engelleyici davranışlarda bulunan ve organizasyona uygun olmadığını düşündüğü kişileri, bilet ücreti iadesini yaparak etkinlik alanına almama veya etkinlik alanından çıkarma hakkına sahiptir.
*Organizasyon akışı ve oturma düzeni ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
*Bilet fiyatları indirimli ön satış ve sonrası olarak değişkenlik gösterebilir
*Sertifikalar için ek ücret ödemenize gerek yoktur, bilet fiyatına dahildir
*Ön Başvuru Formu dolduran ve bilet alan tüm katılımcılar bu koşulları kabul etmiş sayılırlar.
İçerik
“Olmazlara İnanma”
Zor Koşullarda Kendini Motive Etme
- Feyza Altun (Aktivist/Yazar)


İnsan ömrü boyunca veya gündelik hayatımızda karşı karşıya geldiğimiz kalıplaşmış düşünce sistemleri hep bize neyi yapamayacağımızı, başaramayacağımızı dikta etmeyi görev bilmektedir. Çocukluğumuzdan itibaren baskılanmaya başlayan yaşam biçimlerimiz ve karakterimiz bu sebeple bizlerde içsel bir çatışma durumu ortaya çıkarıp bu durumu da olağan hale getirmektedir. O yüzden motivasyonumuzu yüksek tutup tutkuyla yapmak istediğimiz şeyleri gerçekleştirme hedefleri her zamankinden daha zor olmaktadır. Önümüze getirilen algıyı, psikolojik engelleri ancak üstlerine giderek daha sağlam bir ben oluşturarak aşabilmemiz mümkündür. Feyza Altun, hayata karşı ve hayallerimize doğru nasıl farklı açılardan yaklaşıp, kendimizi motive etmenin yollarını 11 Mart 2018’ de İstanbul Kişisel Gelişim Zirvesi’nde sizlerle paylaşacak.

“Etkili İletişim & Beden Dili”
Doğru ve Estetik Konuşma
- ERHAN ERTÜRK (NTV Haber Spikeri)


Her insan duygu ve düşüncelerini aktarmak üzere konuşma becerisine sahiptir. İletişim ise; konuşma tarzımız, ses tonumuz, konuşma hızımız, kullandığımız kelimeler, beden dili gibi farklı özellikleri içine katmamız gereken bir süreci işaret eder. Bu nedenledir ki; iletişim becerilerimizi geliştirmek yolundaki çabalarımız, hem ruhsal, hem bedensel, hem zihinsel bir olgunluğu da beraberinde getirecektir. Her insan farklı özelliklerle doğar ve bu özelliklerini kullanarak hayatta yol almaya çalışır. Aldığımız eğitimlerle gelişir, bilgiyi hayata uyumlandırmaya çalışırız. Kişinin kendine ve varoluşa dair farkındalığını geliştirdiği noktada, hayata bakışı ve “ben” algısı değişmeye başlar. Kendimizi daha iyi tanıdıkça, hayattaki amaçlarımız da berraklaşmaya başlar. Kişisel gelişim, kendimizi ve hayata geliş amacımızı anlamaya yardımcı olur. - Etkili iletişim kurabilme konusunda kişisel becerilerle ilgili farkındalığı geliştirmek için - İş ve özel yaşamda karşılaşılan iletişim kaynaklı sorunları çözmek için - İletişimi doğru yönetebilmek için kendi iç dünyamızı anlamak için - İletişimin kendimizden başladığını ve iyi yönetilmesi gerektiğini kavramak için - Yanlış iletişimden doğan çatışmayı önlemek için Erhan Ertürk ile iletişim becerilerinizi geliştirmeye hazır mısınız?

“Farkındalık ve Yaratıcı Düşünce”
Tutkulu Bir Yaşamın Farkına Varmanın Yolları
- MEHMET TURGUT (Fotoğraf Sanatçısı)


Hayat tüm zorlukları ve hızıyla akıp giderken insanlar bu akışa kapılıp kendi gördüklerinin ya da gördüklerini zannettikleri şeyleri yargılamaktadırlar. Bu süreçte birey, hayatın güzelliklerini, tutkularını, yeri geldiğinde bir sanat çalışmasını kaçırmaktadır. Gerek iş hayatında gerekse sosyal hayatta tutkuyla bağlandığımız her an farkında olarak mümkündür. Tutku yaratıcı düşünce biçimini getirir. Yaratıcı düşündükçe hayatın klişelerinden ve rutinlerinden çıkabiliriz. Ünlü fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut tutkulu bir yaşamın farkına varmamız ve yaratıcı düşünce ile yolumuza devam edebilmemizin yollarını 18 Mart 2017’ de Kişisel Gelişim Zirvesi’ nde bizlerle paylaşacak

“Ön Yargılarını Yok Et”
Başka Kültürlerin Hayatımıza Dokunması
- Bestami Köse (Interrail Türkiye Kurucusu/ Gezgin)


Hayatta elinizden asla alinamayacak sey nedir ?Ozgurluk kadar kutsal olan…?

Hayal Kurmak

Kimsenin nedenlestiremeyecegi tek seydir . sen yasarsin sen bilirsin eger istersen baskasina da sen anlatirsin.herkesi istedigi yere koyar istedigi yerden cikartirsin.kimseye hesap vermez o an’in tanrisi olursun.eskiden çok hayal kurduğum ve bu hayallerim gerçekleşmediği için melankoliye bağladığımı zannederdim.. “ah bi hayal kurmayı bıraksam” derdim, “ah bi vazgeçsem olmayacak hayallerin peşinden koşmaktan..” kendime göre, hayatta yeteri kadar yaralanmıştım yani…

dun gece yine yastığa başımı koyunca aklımdan bir şeyler geçti. kendi kendime, kaç yaşına geldin, şu haline bak hala hayal kuruyorsun dedim. dün itibariyle çocukluktan terhis oldum diyebilirim. ben hayal ipinin ucunu kaçıracağım ve ondan sonra hayalimi bir başkası yaşayacak. yo dostum yo…

hasılı kelam hayal kurmak, çocukluktan kalma bir maraz mi sadece?

mutluluk vermesi icin gerçekleşmesine gerek dahi olmayan ne var ki baska ?

“insan karakterinin en saf oldugu eylem. bir insan rahatça kurdugu hayallere göre yargilanabilir.”

anlayacaginiz,korkmayin ,sizsiniz bu dünyanin spartacus’u …
Konuşmacılar
Feyza Altun
(Aktivist / Yazar)


Feyza Altun Fox TV'de yer aldığı programla evlere konuk olan bir isim. Aslında avukat olan Feyza Altun kendini feminist ve aktivist olarak tanımlıyor. 2012 yılında yani bundan 5 yıl önce attığı tweet nedeniyle bir anda en çok konuşulan kişiler arasına giren Feyza Altun, adliyeye bebeğiyle gelmesiyle tanınmıştı.

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi olan Feyza Altun'un Kadının Fendi adlı kitabı bulunuyor.

Feyza Altun, lisansını Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde tamamladı. Yüksek lisansını ise İstanbul Bilgi Üniversitesi İnsan Hakları Hukuku konusunda yaptı. Türkçe, İngilizce, Fransızca ve Farsça olmak üzere dört dil bilen Feyza Altun'un Kadının Fendi adlı kitabı bulunuyor. Feyza Altun "Kadının Fenni" isimli kitabında, hem kendi deneyimlerini, hem de toplumda kadın olarak yaşamanın zorluklarını tanık olduğu adli vakaları anlatıyor.

Ne Seninle Ne Sensiz programıyla ismini geniş kitlelere duyuran Feyza Altun, 2015 yılında bırakacak yer bulamadığı 7 aylık bebeğiyle duruşmaya katılmış, bu olay uzun süre konuşulmuştu. Türkiye'de bir ilke imza atan, ardından da çalışan annenin yaşadığı zorluklarla ilgili hazırladığı raporu Meclis'e taşıyan avukat Feyza Altun, kendini bir aktivist olarak tanımlıyor.

Bestami Köse
(Interrail Türkiye Kurucusu / Gezgin)


Hatay’in Hassa ilcesinde dogan 1990 dogumlu Bestami Köse, Turkiye’nin en büyük seyahat topluluğu Interrail Türkiye‘ nin kurucusudur. FoodRail, CouchRail gibi gönüllülük üzerine kurulu oluşumların da kurucusudur.

Hatay’ dan Istanbul’a uzanan üniversite serüveniyle birlikte, seyahat tutkusu nedeniyle dünyanın en uzun tren yolculuğunu yapmak için yollara düşmüş ve 81 il 52 ülke seyahati gerçekleştirmiştir.

Türkiye’ de Interrail’in ve sırtçantalı seyahat anlayışının gelişmesi için davet aldığı 62 üniversitede konferanslar ve seminerler vermiştir.

Radyo programlarında seyahat temalı yayınlar yapmıştır. Dergilerde köşe yazarlığıyla birlikte, gazetelerde yazılar yayımlamıştır.

Mehmet Turgut
(Fotoğraf Sanatçısı)

21 temmuz 1977 yılında Ankara’da doğdu. İsmini aldığı dedesi Mehmet Turgut’un mesleği olan fotoğrafçılık kaderini belirledi.

Uzun yıllardır teorik fotoğrafçılık, baskı teknikleri, boyama, kara kalem ve fotoğraf işleme üzerine çalışmalar yaptı. İlerleyen zaman içerisinde kendisini kurgusal fotoğraflar üretmeye ve çekmeye adadı.

Photographic Society of America PSA ve Austria Super Circuit başta olmak üzere yurtiçi ve yurtdışında sayısız ödül kazandı. Ayrıca fotoğraf üzerine sayısız seminer verdi.

Son dönem çalışmaları arasında; Dünyaca ünlü Fransız şarkıcı Patricia Kaas’in “best of” albümü “19” kapak fotoğrafları, Hollandalı müzisyen Anneke Van Giersbergen’ın konser albümü “Live In Europe” ve Ozzy Osbourne’un son single çalışması “Let It Die” için kullanılan kapak fotoğrafları dikkat çekenlerden sadece birkaçı.

2009’da Türk Sanat Kurumu tarafından yılın fotoğraf sanatçısı seçilen Mehmet Turgut, aynı zamanda, Mart 2010’da yayımlanmaya başlanan 46 dergisinin sahibi ve yaratıcı yönetmeni.

SERGİLER

- Düzce “Umut Hep Vardır” (Karma Fotoğraf Sergisi)
- İstanbul Fotoğrafevi Koç Allianz Galerisi “Maskeler” (Kişisel Sergi)
- FotoFanClub Sony - Ericcson (Karma Fotoğraf Sergisi)
- AFAD Adana Fotoğraf Amatörleri Derneği (Kişisel Sergi)
- Bilkent Üniversitesi “Maskeler” (Kişisel Sergi)
- YTÜ Yıldız Teknik Üniversitesi 6. Amatör Fotoğraf Günleri (Sergi / Maskeler )
- Apple İcan fotoğraf yarışması Fotoğraf Sergisi ( İstanbul Koç Müzesi )
- İtalya “Roma” Expo Sabatini Sergi salonu Kişisel Fotoğraf Sergisi
- Pozitif Negatif Yaklaşımlar Dolmabahçe Sarayı (Fotoğraf Sergisi)
- Pozitif Negatif Yaklaşımlar Ankara Vakıfbank Sergi Salonu (Fotoğraf Sergisi)
- Trendler Kitabı 09 Fotoğraf Sergisi (The Hall)- Trendler Kitabı 09 Fotoğraf Sergisi (Cevahir Alışveriş Merkezi)
- İfsak Fotoğraf Günleri Açılış Sergisi 09
- Kırmızı Kulübe “Hayvan Hakları Fotoğraf Sergisi
- Anatolium AVM “Mehmet Turgut – 46 Sergisi” (Bursa)
- “Rock ‘N Frame” Sergisi (İstanbul)
- “Rock ‘N Frame” Sergisi (Ankara)
- “Rock ‘N Frame” Sergisi (İzmir)
- “Rock ‘N Frame” Sergisi (Eskişehir)
- “Rock ‘N Frame” Sergisi (Rock’n Dark İstanbul Finali)
- “5199” Hayvan Hakları Sergisi (İstanbul)
- “5199” Hayvan Hakları Sergisi Palladium (İstanbul)
- Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Sergi & Söyleşi
- Malatya Film Festivali “46 Sergisi”
- “Van İçin Umut” Sergisi
- Darüşşafaka “9’dan 90’a Fotoğraf Sergisi” Danışmanlığı

ÖDÜLLER

- Avusturya Super Circuit “EMOTIONS - HUMAN RELATIONS” dalında Altın Madalya
- Fotoğraf Dergisi Ulusal Fotoğraf Yarışması İkincilik Ödülü
- Photographic Society of America PSA-Goldmedal / MP - Altın Madalya
- Avusturya Super Circuit “COLOUR PRINTS GENERAL” dalında Bronz Madalya
- Avusturya Super Circuit “PORTRAIT” dalında Altın Madalya
- Balcan Photography Contest “Mask and Faces” dalında Gümüş Madalya ve Onur Ödülü
- Vizon Show “Kadın ve Renk” Fotoğraf Yarışması Birincilik Ödülü
- T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Fotoğraf Yarışması Birincilik Ödülü
- Boyner “Sevgi” Konulu Fotoğraf Yarışması Üçüncülük ve Mansiyon Ödülü
- Sanat Kurumu 2008-2009 Yılın Fotoğraf Sanatçısı Ödülü
- Paris PX3 2010 “Beauty” dalında İkincilik Ödülü
- Paris PX3 2010 “Fine Art” dalında İkincilik Ödülü

Erhan Ertürk
(NTV Haber Spikeri)


Meslek hayatında Atv Haber Merkezi’nde Ali Kırca’nın yanında başladı. Muhabirlik, editörlük yaptıktan sonra Star Haber Merkezi’nde yayın koordinatörlüğü sıfatıyla hem editörlük, hem de yöneticilik yaptı. Habercilikten önce satış reklamlarını da sundu. Seslendirme alanına ilgi duydu. Halen NTV’de sunuculuk yapmaktadır.
Sertifikalar
Katılımcılara  4 Adet Sertifika etkinlik sonunda verilmektedir

Sertifika Detayları;
* Konuşmacı imzalıdır
* İngilizce ve Türkçe olarak hazırlanır
* İsme özel Yaşamartı onaylıdır
* Kişiye özel sertifika numaralıdır
* Katılım gösterildiğine dair profesyonel Yaşamartı onayıdır.
* Yaşamartı Eğitim Danışmanlık Firması veritabanında iş başvurularınızda referans olmak üzere arşivlenir
* Kayıp veya Yıpranma halinde sertifikalarınız ücretsiz yenilenir.

Sertifika Başlıkları; 
"OLMAZLARA İNANMA"
“FARKINDALIK VE YARATICI DÜŞÜNCE”
"ETKİLİ İLETİŞİM & BEDEN DİLİ"
“ÖN YARGILARINI YOK ET“
Yer/Ulaşım
YER: MEB ŞURA SALONU
Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Beşevler Kampüsü K Blok Beşevler/ANKARA

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nin karşısında, Ankara Üniversitesi'nin arkasındadır. Ankaray Beşevler istasyonuna yaklaşık 300 m mesafe Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü içinde yer almaktadır.

Otopark: Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü içinde mekanın çevresindeAçık otoparkı bulunmaktadır.
Toplu Taşıma: Ankaray ile Beşevler istasyonunda inerek mekana ulaşabilirsiniz. Mekan, Ankaray Beşevler istasyonuna yaklaşık 300 m mesafededir.

harita
biletix-hemen-al

*Biletinizi "HEMEN AL" butonuna tıklayarak online alabilirsiniz.
*Biletix Perakende Satış Noktaları;
- Kızılay,Bilkent,Tunalı,Çayyolu Dost Kitabevleri

Geçmiş Etkinliklerden Videolar


İlber Ortaylı ile Kişisel Gelişim Zirvesi


Fatih Portakal ile Kişisel Gelişim Zirvesi


İletişim Zirvesi