Bize Ulaşın: 0850 532 52 12
[layerslider id='11']
[layerslider id='48']

Mikro Beden Dili Akademisi

Eğitimler
Yrd.Doç.Dr. Ozanser Uğurlu ile
MİKRO BEDEN DİLİ AKADEMİSİ

- Mikro Beden Dili Analizi
- İş Hayatında Etkin Beden Dili Yönetimi
- İnsanları Okuma Becerileri
- Yalanın Tespiti

*Tüm gün 6 Saat Eğitim, 4 Başarı Sertifikası
*Kontenjan 15 Kişi ile sınırlıdır
*Tüm gün Coffee Break sınırsızdır
Detaylar
Tarih: 08 Şubat 2015
Eğitim Saatleri: 10:00 - 16:00
Yer: Yaşamartı Eğitim Merkezi Seminer salonu (Büklüm Sok. 22/6 Kavaklıdere/ANKARA)
Katılım Ücreti: 150TL

KAYIT SİSTEMİ:
- Ön Başvuru Formunu eksiksiz doldurmanız halinde kesin kaydınız için size geri dönüş yapılmaktadır
- Yada: 0312 419 32 92 no'lu telefondan kaydınızı gerçekleştirebilir, bilgi alabilirsiniz

*Kredi kartı ile ödeme imkanı
*Eğitim Kalitesi Açısından Kontenjan 15 Kişi ile Sınırlıdır
*Eğitime Herkes Katılabilir...
İçerik
MİKRO BEDEN DİLİ AKADEMİSİ

Kişilerarası ilişkilerde beden dilinin yeri tahmin edilenden çok daha fazladır. Çünkü yaşamın başlangıcında kelimeler yaşamımızda çok az yere sahiptir ve iletişimi hayatımızın ilk yıllarında çoğunlukla bedenimiz üzerinden gerçekleştiririz. Bu nedenle, yaşamın ilk yıllarında gelişen bu beceri tüm yaşantımız boyunca iletişim şeklimizi belirleyici bir rol oynar.

Bedenin tepkilerini dışa vurma hızı çok yüksek olduğundan beden dilinin analizinde alansal olarak mikro çalışmalara ihtiyaç doğmuş ve mikro beden dili bir çalışma alanı olarak ortaya çıkmıştır. Mikro beden dili, beden dilini daha kapsamlı incelemek ve anlamak için bir fırsattır ve insanları okumak için bizi güçlendiren hatta davranışlarının gerçekliğini sorgulamak için kullanabileceğimiz fırsatlar yaratmaktadır.

“MİKRO BEDEN DİLİ AKADEMİSİ” katılımcılara kişilerarası ilişkilerde karşılarındaki kişiyi tam kapsamlı bir analizden geçirmek için beceriler kazandırmayı amaçlamaktadır. Akademinin içeriğini Sosyal Psikoloji'nin çalışma alanlarından “Sözsüz Davranışlar” konusundaki bilimsel veriler oluşturmakta, ayrıca teorik bilginin yanı sıra eğitim esnasında görsel malzemeler aracılığı ile katılımcıların uygulama yapmaları sağlanmaktadır.

“MİKRO BEDEN DİLİ AKADEMİSİ” günümüz dünyasında artan iletişim matrixlerinin talep ettiği “derin bilgi” açığını kapatmak için hayatın hemen her alanında uygulanabilecek bilgiler sunmaktadır. Bu bilgiler ile kendisini donatan bireyin iş dünyasında, romantik ilişkilerinde ve gündelik yaşantısında diğerlerinden bir adım önde olacağı kesindir…
Eğitmen
Yrd.Doç.Dr. Ozanser UĞURLU
Psikolog/Yazar/Eğitmen

1975 yılında Turhal’da doğdu. ODTÜ Psikoloji bölümünü bitirdi. Ankara Üniversitesi’nde yüksek lisans ve doktorasını tamamladı. Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi ve Çankaya Üniversitesi Psikoloji Bölümlerinde öğretim üyeliği yaptı. Gençlerbirliği, Manisaspor ve Türkiye Futbol Federasyonu’nda Teknik Direktör Ersun Yanal ile birlikte Psikolog olarak çalıştı. Radikal gazetesinde yayınlanan ilk yazılarının ardından çeşitli dergilerde, Sabah ve Star gazetelerinde köşe yazıları yazdı, okur sorularını yanıtladı. Radyo Odtü’de, TRT Ankara Radyosu’nda ve Polis Radyosu’nda programlar yaptı. Yayınlanmış kitapları ve bilimsel makaleleri vardır. Kurucusu olduğu “Mutluluk Enstitüsü” ile birlikte hayata meydan okumak isteyen; tutku, anlam ve doyumla yoğurulmuş bir hayat için bireylere yol göstermeye devam etmektedir. Halen Mutluluk Enstitüsü çatısı altında bireylere ve kurumlara performans danışmanlığı yapmakta ve eğitimler vermektedir.
Sertifikalar
* Katılımcılara 4 Adet Eğitim(Başarı) sertifikası verilecektir
* Sertifikalar İngilizce ve Türkçe olarak Eğitmen imzalı verilmektedir
* Sertifikalar eğitim günü sonunda verilecektir
* Sertifikalar İsme özel, Yaşamartı kalitesiyle soğuk damgalı, onaylı şekilde hazırlanmaktadır.

SERTİFİKA BAŞLIKLARI
- Mikro Beden Dili Analizi
- İş Hayatında Etkin Beden Dili Yönetimi
- İnsanları Okuma Becerileri
- Yalanın Tespiti
Yer/Ulaşım
Yer: Yaşamartı Eğitim Merkezi Seminer salonu
Adres: Büklüm Sokak 22/6 Kavaklıdere Çankaya/ANKARA
Açık Adres: Büklüm Sokak Büklüm İş Merkezi Yurtiçi Kargo'nun bulunduğu binadır. Kızılay ve Akay Caddesi'ne yürüme mesafesinde, 317-318 no'lu toplu taşıma hattı ile de kolayca ulaşım sağlanabilmektedir.

*Büyütmek için Tıklayınız
YASAMARTI-ULASIM
[layerslider id='49']

Ön Başvuru Formu

[contact-form-7 404 "Not Found"]
BİLETİX İCON