Bize Ulaşın: 0850 532 52 12
[layerslider id='11']
WEBBANNER-SOLDOUT

Fatih Portakal ile Kişisel Gelişim Zirvesi (ANKARA)

Fatih Portakal ile "Kişisel Gelişim Zirvesi" 26 Mart'ta Ankara Demonti Otel'de sadece Yaşamartı sahnesinde. 4 Sertifikalı Ankara Kişisel Gelişim Zirvesi'nde, FoX TV Ana Haber Sunucusu Fatih Portakal, Ekonomist/Hikaye Anlatıcısı Burak Ünaldı, Radyo Sunucusu ve Kişisel Gelişim Uzmanı Özgür Aksuna, Psikolog/Yazar Yrd.Doç.Dr. Ozanser Uğurlu profesyonel eğitim ve sunumlarıyla sahnede. Yılın en büyük Kişisel Gelişim Zirvesi için kontenjanlar dolmadan yerinizi ayırtın, Türkiye'nin en iyileri ile tanışma ve eğitim fırsatını kaçırmayın.
Eğitimler
- FATİH PORTAKAL (FOX TV Ana Haber Spikeri)
“Karar Verme ve Kariyer Planlama“
Zor Koşullar Altında Kariyer Yönetimi

- ÖZGÜR AKSUNA (Radyo Programcısı, İletişim Uzmanı, TRT Spikeri ve TEDx Konuşmacısı)
"Empatik İletişim"
İnsanları Psikolojik Tekniklerle
Yönetme Sanatı

- OZANSER UĞURLU (Yar. Doç. Dr./Psikolog/Yazar/Eğitmen/TEDx Konuşmacısı)
“İyi Hissetmeyi Seç”
Olağanüstü Durumlarda
Psikolojik Toparlanma

- BURAK ÜNALDI (Ekonomist/Müzisyen/Hikaye Anlatıcısı)
“Ufuk Açma Seansı”
Farklılık, Farketme ve
Farkındalık Yönetimi

- 4 PROFESYONEL EĞİTİM 4 EĞİTİM SERTİFİKASI
- TEKRARI YOKTUR
Detaylar
KAYIT SİSTEMİ:

- Biletinizi biletix'den alarak etkinliğe direk katılabilirsiniz YA DA;
- Ön Başvuru formunu eksiksiz doldurunuz.
- Yapılan başvurulara sıralamaya göre geri dönülmektedir.
- Yoğun talep nedeniyle yaptığınız başvurudan itibaren bir kaç gün içinde geri dönüş yapılabilir.
- Ön başvuru yapmak eğitime katılabilmenizi garanti etmez.
- Ön başvurudan sonra size gösterilen ödeme yöntemleri ile ödemenizi yaptığınız takdirde kaydınız kesinleşir ve kontenjan dahilinde olursunuz.

Tarih: 26 MART 2017
Yer: DEMONTİ OTEL
Akay Caddesi No:8 Kavaklıdere/ANKARA

Giriş Kayıt Başlangıç: 09:00
Eğitim Saatleri: 09:30 - 16:30

Katılım Bedeli: 65TL
(Başka bir ücret ödemenize gerek yoktur)


*Kredi kartı ile ödeme imkanı
*Kontenjan Sınırlıdır
*Eğitime Herkes Katılabilir...
İçerik
“Karar Verme ve Kariyer Planlama“
Zor Koşullarda Kariyer Yönetimi
- FATİH PORTAKAL (FOX TV Ana Haber Spikeri)

FOX Ana Haber Spikeri Fatih Portakal sosyal ve iş hayatında deneyimlediği tecrübelerden yola çıkarak kritik ve zor zamanlarda doğru karar almanın önemini önceliklendirilmiş düşünce sistemi ile nasıl daha iyi benimseyeceğimizi Kişisel Gelişim Zirvesi’ nde anlatacak. Ayrıca kariyer planlamanın, tutmayan planların, spontane gelişen hayatın karşısında ileri bakabilmenin yollarını bizlerle paylaşacak. Türkiyenin Reyting Rekorları kıran Anchorman’ i Fatih Portakal’ ın tecrübelerinden faydalanmaya ne dersiniz?

 

"İyi Hissetmeyi Seç"
"OLAĞANÜSTÜ DURUMLARDA ZOR KOŞULLARA ADAPTASYON ve PSİKOLOJİK TOPARLANMA"
- OZANSER UĞURLU (Psikolog/Yazar/Yrd.Doç.Dr.)

Yaşam gün geçtikçe daha karmaşık bir hal alıyor.
Her geçen gün ulaşılması gereken daha fazla hedefle çevreleniyor, daha çok sayıda değişimle baş başa kalıyor ve küçüklü büyüklü pek çok engelle mücadele etmek zorunda kalıyoruz.

Bu nedenle, bireylerin düşmeye elverişli verimlilikleri ve yaşamsal motivasyonlarını yükseltme becerileri her geçen gün daha önemli hale geliyor.

Özellikle beklenmedik zamanlarda gerçekleşen olağanüstü durumlarda kişinin performansını yönetmesi için psikolojik sermayesini çok iyi şekilde düzenlemesi gerekiyor.

Çünkü insan mutlu değilse ve hayattan zevk almıyorsa isteksizlik yaşar.
Yaşam enerjisi azalan birey için hayat çekilmez bir yük haline dönüşebilir. Bu bazen içinden çıkılmaz girdaplara neden olabilir.

Seminer, bireylerin iş ve sosyal hayatlarında karşılaştıkları uyaranlara olumlu tepkiler verebilmelerinin nihai önemini, sorunlar karşısında daha hızlı toparlanabilme, hedeflere daha hızlı ve etkili bir biçimde ulaşabilme becerisi kazanabilmeleri için basit ve net çözümler sunuyor.

Ozanser Uğurlu, kişinin kendisini kötü hissettiği zamanlarda nasıl mutluluk ve enerji seviyesini yükselteceğini ve performansında yükselişi nasıl sağlayacağını eğlenceli, samimi, ve kışkırtıcı üslubuyla anlatıyor.

"Empatik İletişim"
İnsanları Psikolojik Tekniklerle Yönetme Sanatı
- Özgür AKSUNA (Radyo Programcısı, İletişim Uzmanı, TRT Spikeri ve TEDx Konuşmacısı)

İletişim Nedir?
Çeşİtli İletişim Tarzları
İletişim engelleri ve Kazaları
Empatik İletisimin Özellikleri
Kültürel Farklılıklar
Kişilikler, Temel Özellikler ve Kişilik Tipleri
Empatik iletişim nedir?
Empatik iletişim çeşitleri
Empati engelleri ve aşma yolları
Empatide soru sorma ilkeleri
Eleştiride sandviç metodu
Farklı insan kişilikleri ve empatik yaklaşım
Göz Teması ve İletişimdeki Rolü Empatik iletişim kurma
Etkin dinleme
İletişimsizlik sorunlarıyla baş etme, Algıda Seçicilik
Neden iletişimlerimiz sağlıksız hale dönüşüyor?
Açık iletişim ve kendini ifade etme
İletişim araçları, Obje kullanımları
Beden dili nedir? İletişim ve beden dilinin önemi
İletişim bölgeleri, Gövde duruşları
Hitap gücü ve ses tonu
Anlama ve algılama yöntemleri, Mesajlar ve yorumlamaları
Jest ve mimiklerimiz, Yüz ifadeleri, Göz kontağı, El, kol ve baş hareketlerinin yorumlanması Kişisel rahatlama ve gerginlik azaltma
Heyecanı Kontrol ederek konuşmak
Duygu ve düşüncelerin etkili ve anlaşılır bir şekilde yansıtılmasını sağlamak
Görsel, İşitsel ve Dokunsal İnsanların Özellikleri
Algı Yönetimi ve Zihin Kontrolünün 10 Temel Tekniği
İnsanları etkilemede kullanabileceğiniz 10 psikolojik hile
Psikolojik Manipülasyon Teknikleri"UFUK AÇMA SEANSI:Farklılık, Farketmek ve Farkındalık Yönetimi"
- BURAK ÜNALDI (Ekonomi Yazarı/Müzisyen/Gripin Grubu Kurucu Üyelerinden)

* Neden hepimiz blok flüt çaldık?
* Facebook, twitter ve google neden Türkiye’den çıkamıyor?
* Duyulmamış girişim başarıları
* Bakmadan önce görebilmek
* Bu topraklara özgü başarı hikayeleri
* Başarıya farklı bir bakış
* Peki biz neler yapmalıyız?

 
Eğitmenler
>> FATİH PORTAKAL
(FOX TV ANA HABER SPİKERİ)
DÖNÜM NOKTALARI(Kendi kaleminden)
1968 yılında Aydın Nazilli’de, orta direk bir ailenin evladı olarak dünyaya geldim. İlk ve orta eğitimden sonra İzmir Atatürk Lisesi’nden mezun oldum. İstanbul Üniversitesi İngilizce/İşletme bölümünü 1993 yılında bitirdim.

Fakülte bitince hem yabancı dilimi geliştirmek hem de yüksek yapmak için yurtdışına gitmek istedim. Avustralya’da yaşayan bir arkadaşımdan da ‘yanıma gel’ diye teklif gelince uzak kıtanın yolunu tuttum. Yıl 1993…

İmkânları geniş ve insanlarının çok fazla maddi sıkıntı yaşamadığı bu ülkede alanımla ilgili bir iş bulamadım. Zaten ‘illa da işletmeci olacağım’ diye tutturmadım hiçbir zaman, dünyaca ünlü bir otelin Sidney şubesinde restoran görevlisi olarak işe başladım. 3,5 yıl çalıştım orada. Kendime bir ev alacak parayı biriktirdikten sonra bu ülkede kalmak istemedim, dönme kararı aldım.
Benim için Avustralya'dan dönüş kararı hayatımda bir dönüm noktasıdır. Çünkü Türkiye'ye geldiğimde merhum eniştem Dr. Rıza Arpaz muhabirlik yapmam için Star TV'den yine merhum Ufuk Güldemir'e yolladı, cebime de kartvizit sıkıştırırdı, ‘hamili yakınımdır’ türünden…

Aklımdan o ana kadar televizyonculuk hiç geçmemişti ama "Altından kalkarım evelallah!" deyip Güldemir'in kapısını çaldım. Rahmetli bana, "Emin misin bu işi yapmak istediğinden? Seni burada yerler oğlum." dedi ancak yine de işi kabul ettim ve İzmir’de stajyer muhabirliğe başladım.
Yıl 1996. 29 yaşındaydım, 6 ay maaş almadım, 1997 yılının 1 Mayıs’ında kadrom geldi, çok özel bir gündü benim için.
Birkaç ay sonra da sevimli mi sevimli bir kızla tanıştım, 9 ayın içinde Armağan Toper, Armağan Portakal oluverdi. Tarih 27 Eylül 1997.İzmir'de Star televizyonunda muhabirlik yaptığım dönemde, hazırlayıp ekrana getirdiğimiz pazar programıydı. Kentin, bölgenin önemli haberlerini izleyenlerle paylaşırdık.

Batı Yakası'nda ilk seslendirme deneyimini de kazandım, bu bakımdan benim için önemli bir yere sahiptir. Hey gidi günler, nereden nereye…2004’te çalıştığım kanal patron değiştirince işten çıkarıldım, ama "Her şerde bir hayır vardır." diyerek başıma gelene sabrettim. Bir süre sonra da yine doğup büyüdüğüm şehirde ajans muhabiri olarak göreve başladım. Para kazanabiliyordum tekrar… İstanbul'da mesleğimle ilgili birçok tarakta bezim oldu. Radyoculuk da yaptım. İnanın kabul edip etmemek için çok düşündüm radyoculuğu, ardından ne kaybederim diye bir muhasebe yapınca eğer becerebilirsem kazanacaklarımın çok olacağına karar verdim. Best FM'in en prestijli programlarından "Konuşan Türkiye"yi yaptım. Burada radyonun sahibi Emrah Hattat ismini anmadan geçemeyeceğim, çünkü radyoculuk yapmamı inatla isteyen kişiydi. Ne yalan söyleyeyim radyodaki 'Fatih Portakal' olarak da yüzümün akıyla çıktığımı düşünüyorum.

Ancak radyoculuğu sadece 8 ay yapabildim. Nedeni sabah haber programıydı, iki programın saati çakıştığı için tercihimi televizyondan yana kullandım. Pişman değilim, ama radyoyu ve vefalı dinleyenini de özlüyorum. Selam olsun sizlere…Artık keyfim de yerindeydi, maaşım da. Kısa sürede renkli haber sunuş tarzımla ismi akılda kalan bir televizyon muhabiri oldum. Birand da önümü açtı, haber muhabirliğinin yanında radyo ve televizyonda başka işlerde çalışmama izin verdi. Best FM'de 'Fatih Portakal'la Konuşan Türkiye' programını hazırlayıp, sundum. Kanal D’de 'Ne yapmalı?' programının sunucusu oldum, yıl 2009-2010.

"Seçim Çadırı ve Sokak TV" CNN Türk'te yaptığım bir programdı. Beni ben yapan, bana büyük tecrübe kazandıran bir program türüydü. 45 dakikalık, stüdyo dışı, yerel seçimler zamanı yapıldı. Büyük kentlerde önemli meydanlara kurduğumuz, yaklaşık 10 metrekare büyüklüğünde, üstü brandalı, yanları açık, ortasında kürsü olan, insanlarla iç içe olan bir sohbet programıydı. Yayın kazası yaşamayalım diye canlı değil bant çekerdik. Neticede bizim insanımız kolay kolay öfkesini kontrol edemez, bunu bildiğimizden bant çekip, 20 dakika sonra ekrana getirirdik. Çok şükür ki, yaklaşık 15 yerde yaptığımız yayınlarda hiçbir sorun yaşamadık. Sadece Adana en hararetli geçen yerlerdendi.

Seçimden sonra program isim değiştirdi, bir süre daha bu kez "Sokak TV" olarak yayınlandı. Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.

2010 yılının ikinci yarısına varmadan Fox TV'de sabah haberlerinde yer değişikliği oldu ve kanal arayış içindeydi. Bu durumu fırsata çevirmek istedim, bana daha öncede iş teklifinde bulunan Fox TV Genel Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk'e mesaj çektim: “Kabul ederseniz ben sunayım programı,” teklifinde bulundum. Hayatımın üçüncü dönüm noktasını mesajın üzerine yaşadım. Çünkü Şentürk mesaja olumlu cevap verdi: "Sen istiyorsan neden olmasın!" dedi.

Sabah haberlerinde adından söz ettiren, konuşulan, dikkate alınan ve tavırlı bir program yarattığımızı düşünüyorum. Sizlerin FOX'ta bu programı benimsemenizdeki en önemli unsurları konuşan, yorumlayan ve yorumlatan bir program olması ile samimiyeti. Ben, canlı yayında hata yapacağım diye bir endişe yaşamıyorum. Tabi ki yayıncılık kuralları ne gerektiriyorsa onu yerine getiriyorum, getirmeye de devam edeceğim.

Bu arada karşı tarafa şirin görünmek için herkese "mavi boncuk" dağıtmayı da hiç sevmiyorum. Zaten içimdeki o isyancı ruh buna imkan tanımıyor. Açık söyleyeyim içimdeki bu beni de seviyorum. Bir not daha, sabah haberlerini emekli oluncaya kadar yapma niyetim yok, bu da biline… Bu programa emeğini ve yüreğini koyan tüm dostlarıma da en büyüğünden teşekkürler… İlk kitabım. Ses "SİZ", adında olduğu gibi sizi anlatan bir kitap, yaşanmış ama içinde mutlaka yaşanmışlığı devam eden bir eser. Bu kitapla belki de - sadece ünlülerin hayatı okunur - görüşünü yıkmak istedim, son sayfanın son satırına, son noktayı koyduğumda ne yalan söyleyeyim sırtımdan büyük de bir yük kalktı. Süreç kolay değildi; insanları bulmak, onları bir kitapta yer alacaksınız duygusuna alıştırmak ve razı etmek, onlarla buluşmak ve dinlemek, ardından o konuşulanları dağarcığınızın süzgecinden geçirip, okunacak bir hale getirmek epey bir zamanımı aldı.

Ortaya çıkan emek hayata bakışımdan, ekrandaki duruşumdan farklı değil; yine sorgulayan, yine yeri geldiğinde düşüncesini de satırlara döken, "protest" bir kitap. Ses"SİZ" artık raflarda ve "… Benim de bir kitabım var" diyebiliyorum. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin…2013 yılı da dönüm noktaları arasında yer aldı mesleki yaşantımda. Önce sabah haberlerini bırakıp aynı kanalda (Fox) Ana Habere başladım. Saati biraz geç olsa da bence alınması gereken bir riskti. Pişmanlığım yok. Ana haber için bir yerden başlamak gerekiyordu, ben o zor adımı attım sadece. Hafta içi pazartesi'den perşembe'ye 21.30'da ana haber ile karşınızda olmayı seviyorum.

Fatih Portakal'la Türkiye'nin Trendleri programını yapmaya başladım. Her cuma gece yarısından sonra gündemin trend konularını konuklarıma sordum. "Fatih Portakal ile Türkiye'nin Trendleri" kendimi ifade edebildiğim haftalık bir program. Gazeteci/haberci dediğin zat, meraklı ve şüpheci olmalı. Aynı zamanda soru sormasını da sevmeli. Ben seviyorum ve "fptt"de bunu yapıyorum. Ben merak ediyorsam, televizyon karşısındaki kişi de merak ediyordur, diye düşünüp konuğumla sohbet ediyorum. Amaç, sormak, bilgilenmek, keyifli bir program ortaya çıkarmak. En önemlisi de konuk ile ilgili değerlendirmeyi izleyiciye bırakmak. "fptt" her cuma geceyarısı 00.30'da başlıyor. Hedef, bu programı renkli dünyanın klasikleri arasına sokabilecek.

2013 eğitim ve öğretim alanında da yıldızı parlayan bir yıl oldu benim için. Istanbul Aydın Ünviersitesi'nde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başladım. 4. sınıflara "Araştırmacı Gazetecilik" dersi veriyorum. Bildiklerimi, tecrübelerimi paylaşmaktan büyük keyif alıyorum.

"Medya Mektebi" de yine deneyimlerimi paylaştığım bir başka mecra. Veyis Ateş'in koordine ettiği okulda ayda birkaç kez öğrencilerle bir araya geliyorum. Onlara "Haber Sunumunda Tarz" konusunu anlatıyorum.

Aynı üniversitede öğretim de görmeye başladım. "Mahalli Idareler" üzerine yüksek lisans yapıyorum.

ÖDÜLLER:
-41 Kere Maşallah Ödülü - Ankara
-Toplumsal Etik Derneği - 2011 Yılı Medya Ödülü - Tarafsız ve yansız haber sunumundan dolayı
-Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği - 2011 Yılı Medya Oscarları - En İyi Sabah Haberleri
-Esenler Belediyesi - 2011 Yılının En'leri - En İyi Sabah Haberleri. (150 Bin kişinin halk oylaması ile belirlendi.)
-Kabataş Lisesi - Geleneksel Kabataş Ödülleri - 2011 Yılının En İyi Spiker Ödülü
-Kabataş Lisesi - Geleneksel Kabataş Ödülleri - 2011 Yılının En İyi Sabah Haberi
-Marmara Üniversitesi - Basın Kulübü - 2011 Yılın En İyi Sabah Haberleri
-Aydın Üniversitesi - 2010 Yılının En İyi Sabah Haberleri
-İzmir Gazeteciler Cemiyeti – Şehit Gazeteci Hasan Tahsin Gazetecilik Yarışması Birincilik Ödülü
-İzmir Gazeteciler Cemiyeti – Şehit Gazeteci Hasan Tahsin Gazetecilik Yarışması Birincilik Ödülü
-İzmir Gazeteciler Cemiyeti – Şehit Gazeteci Hasan Tahsin Gazetecilik Yarışması Mansiyon Ödülü
-İTO - 18. Ekonomi Gazetecileri Başarı Yarışması Birincilik Ödülü
-Gazeteciler Cemiyeti – Şehit Gazeteci Hasan Tahsin Gazetecilik Yarışması Mansiyon Ödülü
-İzmir Gazeteciler Cemiyeti – Şehit Gazeteci Hasan Tahsin Gazetecilik Yarışması Jüri Özel Ödülü
-İzmir Gazeteciler Cemiyeti – Şehit Gazeteci Hasan Tahsin Gazetecilik Altın Heykel Yarışması Birincilik Ödülü
-İzmir Gazeteciler Cemiyeti - Gazetecilik Teşvik Dalında Birincilik Ödülü (1997)

>> OZANSER UĞURLU
(Psikolog/Yazar/Yrd.Doç.Dr.)

1975 yılında Turhal’da doğdu. ODTÜ Psikoloji bölümünü bitirdi. Ankara Üniversitesi’nde yüksek lisans ve doktorasını tamamladı. Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi ve Çankaya Üniversitesi Psikoloji Bölümlerinde öğretim üyeliği yaptı.Lie to Me dizisinin yaratıcısı Paul Ekman' ın öğrencisi olarak, Paul Ekman'dan Sertifikalı Micro Beden Dili Uzmanı oldu. Gençlerbirliği, Manisaspor ve Türkiye Futbol Federasyonu’nda Psikolog olarak çalıştı. Radikal gazetesinde yayınlanan ilk yazılarının ardından çeşitli dergilerde, Sabah ve Star gazetelerinde köşe yazıları yazdı, okur sorularını yanıtladı. Radyo Odtü’de ve TRT Ankara Radyosu’nda programlar yaptı.Bir çok TV programına konuk ve danışman olarak katıldı. Yayınlanmış kitapları ve bilimsel makaleleri vardır. Kurucusu olduğu “Mutluluk Enstitüsü” ile birlikte hayata meydan okumak isteyen; tutku, anlam ve doyumla yoğurulmuş bir hayat için bireylere yol göstermeye devam etmektedir. Halen İNDA Çözüm Odaklı Danışmanlık ve Eğitim Merkezin’de bireylere ve kurumlara performans danışmanlığı yapmaktadır.

>> BURAK ÜNALDI
(Ekonomi Yazarı/Profesyonel Müzisyen/Gripin Grubu Kurucu Üyelerinden)

"1978 yılında Malatya’da doğan Burak Ünaldı, ilk ve orta öğrenimini Ankara’da tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi İktisat Bölümü’nü bitirmiştir.

1998 yılından bu yana Finans piyasalarında çalışan Ünaldı, çeşitli aracı kurum ve bankalarda sermaye piyasaları yatırım uzmanlığı, vadeli işlemler yöneticiliği ve portföy yöneticiliği gibi pozisyonların ardından ITKIB Başkan Danışmanlığı görevinde bulunmuştur.

Birçok sivil toplum kuruluşunda aktif olarak görev alan Burak Ünaldı, MÜNÖD Danışma Kurulu, MIAD Başkanlık Koordinasyon Kurulu ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Genç Girişimciler Kurulu üyeliklerini sürdürmektedir.

Aynı zamanda profesyonel bir müzisyen olan Burak Ünaldı, Gripin grubunun kurucu üyelerindendir.

"Ünaldı, Washington merkezli Atlantic Council tarafından “Geleceğin Genç Liderleri” arasına seçilmiş ve Minneapolis, New York ve Washington DC 'yi kapsayan Young Turkey/Young Amerika 2012 programında ülkemizi temsil eden delegasyonda yer almıştır."

Yüzün üzerinde konferansta konuşmacı olarak yer almıştır.

Yazar-çizer, konuşur ve hikayeler anlatır..

>> Özgür AKSUNA
Radyo Sunucusu/Diksiyon,Kişisel Gelişim ve İletişim Uzmanı

1978 Ankara. Eğitim hayatını Çevre Mühendisliği, İktisat,Türk Musikisi Konservatuvarı branşlarında multidisipliner şekilde tamamladı. Müzik ve yayıncılık hayatına 1995 yılında TRT Ankara Radyosu ve TRT Ankara Televizyonu’nda başladı 1999 yılında Türkiye’nin en önemli yabancı müzik istasyonlarından Capital Radio ile başlayan Dj’lik ve radyo programları ile adını “Türkiye’yi Uyandıran Adam” olarak tüm Türkiye’ye ve yurt dışına duyurdu. Bir süre NTV bünyesinde de çalıştıktan sonra halen 15 yıllık yayın ekibi ve yayın arkadaşları ile Max Fm’in kuruluşundan itibaren hafta içi her sabah 07:00 – 12:00 saatleri arasında “Max Fm Morning Show” programı ile radyo programcılığı hayatını büyük bir başarı ile sürdürmektedir. Türkiye Medya Oscarları ödüllerinde “Yılın Radyocusu” oscarına layık görülmüştür. Black Model Academy’de Türkiye’de ilk ve tek olan “Diksiyon ve Konuşma Estetiği” eğitimleri ile alanında öncü olmakta, diksiyon ve güzel konuşma, Kişisel gelişim, Kurumsal eğitim, Yaşam Koçluğu, Kariyer Koçluğu ve Öğrenci koçluğu konularında dersler vermeye devam etmekte ve birikimlerini paylaşmaktadır.Ted Üniversitesi’nde “Radyo ve Diksiyon” dersleri vermektedir. Markör’de “Kişisel Marka ve İmaj danışmanlığı” yapmakta, Chef Akademi’de “Cook & Fun” isimli yemek workshopları düzenlemekte,Discovery Channel, Animal Planet, TRT ve Kanaltürk gibi bir çok kanalda ve reklamlarda seslendirme sanatçısı olarak çalışmakta, dergi ve blog yazarlığı yapmaktadır.
Sertifikalar
** Katılımcılara 4 Adet Eğitim Sertifikası Eğitim Sonunda Verilmektedir!

SERTİFİKA BELGE DETAYLARI;
* Eğitmen imzalıdır

* İngilizce ve Türkçe olarak hazırlanır
* İsme özel Yaşamartı onaylıdır
* Kişiye özel sertifika numaralıdır
* Yaşamartı veritabanında iş başvurularınızda referans olmak üzere arşivlenir


Sertifika Başlıkları;
"Karar Verme ve Kariyer Planlama"
"Empatik İletişim"
“Ufuk Açma Seansı”
“Olağanüstü Durumlarda Psikolojik Toparlanma“
Yer/Ulaşım
YER: DEMONTİ OTEL
ADRES: Akay Caddesi No:8 Kavaklıdere / ANKARA

- Kızılay ve TBMM'ye yürüme mesafesindedir
biletix-hemen-al

*Biletinizi "HEMEN AL" butonuna tıklayarak online alabilirsiniz.
*Biletix Perakende Satış Noktaları;
- Kızılay,Bilkent,Tunalı,Çayyolu Dost Kitabevleri
* ÖNEMLİ DUYURU: 26 MART KİŞİSEL GELİŞİM ZİRVESİ KONTENJANLARIMIZ DOLMUŞTUR. BİR SONRAKİ ZİRVEMİZDEN ÖNCELİKLİ OLARAK BİLGİLENDİRİLMEK İÇİN ÖN BAŞVURU FORMUNU DOLDURABİLİRSİNİZ.

Geçmiş Zirvelerden Videolar


Fatih Portakal ile Kişisel Gelişim Zirvesi


İletişim Zirvesi


Kişisel Gelişim Zirvesi

Sponsorlar & Destekleyenler