Bize Ulaşın: 0850 532 52 12
[layerslider id='11']
PORTAKAL-ESKİ
[layerslider id='44']

Fatih Portakal ile Kişisel Gelişim Zirvesi / ANKARA

Eğitimler
- FATİH PORTAKAL (FOX TV ANA HABER SPİKERİ)
* "Beden Dili ve Etkili İletişim Teknikleri" / Doğal, Net ve İçten İletişim Kurma Yöntemleri
* "Hitabet ve İnsanları Etkileme Sanatı"

- Ozanser UĞURLU (Psikolog/Yazar/Yrd.Doç.Dr.)
* "Yükselt Enerjini" / Çözüm Odaklı Yaşam Becerileri ve Psikolojik Enerji Yönetimi

- Fırat ÇAKIR (Profesyonel Yaşam Koçu / Eğitmen / Yazar / TV Programcısı)
* "Motivasyon ve İçsel Liderlik" / Farkındalık, Başarı ve Hedeflerimiz için Güç Yönetimi

***Business Class Oturumu***
- Kaan KAYABALI (Onedio CEO/ Kurucu Ortak)
* "Zorluklarıyla, Avantajlarıyla Teknoloji Girişimciliği ve Kendi İşini Kurmak"

HEDİYE & PROMOSYONLAR

*TÜM KATILIMCILARA 3BİLGİ EĞİTİM KURUMLARINDAN ÜCRETSİZ BİLGİSAYAR KURSU HEDİYE EDİLECEKTİR
*TÜM KATILIMCILARA ARKE AKADEMİ'DEN KPSS ve ALES KURSLARINDA %15 İNDİRİM ÇEKİ HEDİYE EDİLECEKTİR
*ÇEKİLİŞLE 3 KİŞİYE YERO YURTDIŞI EĞİTİM'DEN ÜCRETSİZ 2 HAFTA AMERİKA,İNGİLTERE YADA KANADA'DA YURTDIŞI EĞİTİM FIRSATI
*ÇEKİLİŞLE 10 KİŞİYE YERO YURTDIŞI EĞİTİM'DEN WORK AND TRAVEL VİZESİ!
-Çekilişler için etkinlik gününde Sosyal Medya kampanyalarını takip etmeniz gerekmektedir
Detaylar
Tarih: 27 Aralık 2014
Yer: ANKARA MEB ŞURA SALONU /Emniyet Mh. 06560 Beşevler

Kayıt Başlangıç: 08:45
Eğitim Saatleri: 09:30 - 17:30
Katılım Ücreti: 50 TL

* 4 Profesyonel Eğitim 4 Eğitim Sertifikası
* Business Class Oturumu: Onedio.com CEO' su Kaan Kayabalı' nın katılımlarıyla yapılacaktır.

KAYIT SİSTEMİ:
- Ön Başvuru formunu eksiksiz doldurunuz.
- Yapılan başvurulara sıralamaya göre geri dönülmektedir.
- Yoğun talep nedeniyle yaptığınız başvurudan itibaren bir kaç gün içinde geri dönüş yapılabilir.
- Ön başvuru yapmak eğitime katılabilmenizi garanti etmez.
- Ön başvurudan sonra size gösterilen ödeme yöntemleri ile ödemenizi yaptığınız takdirde kaydınız kesinleşir ve kontenjan dahilinde olursunuz.

*Kredi kartı ile ödeme imkanı
*Kontenjan Sınırlıdır
*Eğitime Herkes Katılabilir...
İçerik
***Beden Dili ve Etkili İletişim Teknikleri***
Doğal, Net ve İçten İletişim Kurma Yöntemleri
FATİH PORTAKAL (FOX TV ANA HABER SPİKERİ)


Beden dilimiz, duygu ve düşüncelerimizin dışarıya yansıması, kullandığımız üslup ve dil, sergilediğimiz doğal duruşumuz, etkilere tepki gösteren ve yüzümüzü düşüren veya güldüren mimiklerimiz hepsinin aynı hedefe yönelerek iletişim kurma gücümüzü oluşturduğunu biliyoruz. Hepimiz aslında bir satış pazarlamacı mıyız? Yoksa samimiyetin gücü ile sadece kendimiz miyiz? Belirli çerçevelerde doğal, net ve içten iletişim kurmanın yollarını bu konuda Türkiye'nin en başarılı ismi FATİH PORTAKAL' dan öğrenmeye hazır mısınız?

Beden Dili ;
İletişimin Üç Boyutu
Söz, Ses ve Beden Dilinin Kullanımı
Beden Dili Uygulaması
Ellerin Verdiği Mesajlar
Kollar Açık
Elin Diktatör Konumu
Tokalaşma
Tokalaşma Uygulaması
Diğer Elle Dokunma
İşaret Parmağı
Baş Parmak
Eller Kenetli
Haldun Dormen Duruşu
Ellerin Önde ve Arkada Birleşmesi
Kaymakam ve Muhtar Uygulaması
Ellerin birbirine sürtülmesi
Saygı
El Yüzde
Kol Kavuşturmalar
Eller Belde
Bacaklar
Bacak Bacak Üstüne Atma
Meydan Okuma Oturuşu
Ayaklar Çarpı Konumunda

***Hitabet ve İnsanları Etkileme Sanatı***
FATİH PORTAKAL (FOX TV ANA HABER SPİKERİ)

Konuşmanın en önemli enstrümanları olan sesi ve nefesi doğru kullanmaya yönelik; hayat boyu uygulanabilecek teknikler ve egzersizler üzerinde çalışılmalar yapılır. Sesin doğru kullanımı, diyafram nefesi ve etkin nefes çalışmaları, rahatlama, heyecanı kontrol altına alma gibi çalışmalar üzerinde durulur.

Etkili konuşma becerisi ile kendinizi daha iyi ifade edebilir, kişileri ikna etme yeteneği kazanabilirsiniz.

***YÜKSELT ENERJİNİ***
Çözüm Odaklı Yaşam Becerileri ve Psikolojik Enerji Yönetimi
Ozanser UĞURLU (Psikolog/Yazar/Yrd.Doç.Dr.)

Hayat enerjidir. Enerji olmadan hiçbir şey gerçekleşmez. Dünyaya geldiğimizde ağzına kadar dolu olan yaşam enerjimiz her an düşüşe geçmeye hazırdır. Çünkü duygularımız, düşüncelerimiz ve davranışlarımız olumsuza odaklıdır. Hayatta kalma mücadelesinde olumsuza odaklı yaşarken enerjimizin azaldığının farkında bile varmayız. “YÜKSELT ENERJİNİ” semineri duygu, düşünce ve davranışlarımız aracılığı ile enerjimizi nasıl zirveye çıkartacağımızı, kendimizi iyi hissetmek için mutluluk faktörünü hayatımıza nasıl entegre edeceğimizi anlatıyor. Olumlu yaşam tutumunu bir hayat felsefesi haline getirmek için ne gibi psikolojik beceriler geliştirmemiz gerektiğini ve hangi psikolojik yöntemlerle enerjimizi arttırabileceğimizi uygulamalı olarak öğretiyor. Unutmayın, iyi ya da kötü yaşam diye bir şey yoktur, yaşamı iyi ya da kötü yapan bizim yaşama nasıl baktığımızdır.

Bakış açınızı değiştirmeye hazır mısınız?

***MOTİVASYON ve İÇSEL LİDERLİK***
Farkındalık, Başarı ve Hedeflerimiz için Güç Yönetimi
Fırat ÇAKIR (Profesyonel Yaşam Koçu / Eğitmen / Yazar / TV Programcısı)

Motivasyon, hayatımızın her alanında doğru hareket edebilmek, istediğimiz noktaya gidebilmek, başarı sağlamak ve işleri sonuna kadar götürebilmek için ihtiyacımız olan güçtür. Bu seminerimizde insanlara sadece hayatın güzel taraflarını değil zor taraflarını da gösterip Neler yaşanabileceği hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlamaktır. Bazen elimizde olanların farkına varamadığımız için hep daha fazlasını isteriz. Oysa ki mutlu olabilmenin başlıca kuralı elinde olmayana değil var olanla yetinmeyi bilmektir. Günümüz insanı ne yazık ki mutluyken bile gerçekten mutlu olmayı başaramıyor. Gerçek ve yaşanmış hayat hikayeleriyle seminer boyunca kimi zaman kahkahalar, kimi zaman ise gözyaşları hakim olacak. Hem güldüren, hem düşündüren hem de ağlatan bir motivasyon semineri.

İnsan bazen birçok kişiye liderlik yapar. Tüm sorunların üzerinden birer birer gelerek başarılara imza atar. Öyle zamanlar gelir ki kendine liderlik etmesi gereken bir durumda tıkanır kalır. Ya da içinde bulunduğu durumun farkına varamaz. Mesleki körlük çalışan her birey gibi lideri de etkileyebilir. İçine girdiği sarmal döngüde bir çıkış yolu arar. Yapılacak eğitimle liderin içsel hesaplaşma sayesinde kendisini görmesini ve mesleki körlüğünün ortadan kalkması amaçlanmıştır. Sağlıklı lider sağlıklı kararlar ve düşünceler üretir.

***Business Class Oturumu***
**Zorluklarıyla, Avantajlarıyla Teknoloji Girişimciliği ve Kendi İşini Kurmak**
Kaan Kayabalı (Onedio CEO/ Kurucu Ortak)
Eğitmenler
>> FATİH PORTAKAL
(FOX TV ANA HABER SPİKERİ)

DÖNÜM NOKTALARI(Kendi kaleminden)
1968 yılında Aydın Nazilli’de, orta direk bir ailenin evladı olarak dünyaya geldim. İlk ve orta eğitimden sonra İzmir Atatürk Lisesi’nden mezun oldum. İstanbul Üniversitesi İngilizce/İşletme bölümünü 1993 yılında bitirdim.

Fakülte bitince hem yabancı dilimi geliştirmek hem de yüksek yapmak için yurtdışına gitmek istedim. Avustralya’da yaşayan bir arkadaşımdan da ‘yanıma gel’ diye teklif gelince uzak kıtanın yolunu tuttum. Yıl 1993…

İmkânları geniş ve insanlarının çok fazla maddi sıkıntı yaşamadığı bu ülkede alanımla ilgili bir iş bulamadım. Zaten ‘illa da işletmeci olacağım’ diye tutturmadım hiçbir zaman, dünyaca ünlü bir otelin Sidney şubesinde restoran görevlisi olarak işe başladım. 3,5 yıl çalıştım orada. Kendime bir ev alacak parayı biriktirdikten sonra bu ülkede kalmak istemedim, dönme kararı aldım.
Benim için Avustralya'dan dönüş kararı hayatımda bir dönüm noktasıdır. Çünkü Türkiye'ye geldiğimde merhum eniştem Dr. Rıza Arpaz muhabirlik yapmam için Star TV'den yine merhum Ufuk Güldemir'e yolladı, cebime de kartvizit sıkıştırırdı, ‘hamili yakınımdır’ türünden…

Aklımdan o ana kadar televizyonculuk hiç geçmemişti ama "Altından kalkarım evelallah!" deyip Güldemir'in kapısını çaldım. Rahmetli bana, "Emin misin bu işi yapmak istediğinden? Seni burada yerler oğlum." dedi ancak yine de işi kabul ettim ve İzmir’de stajyer muhabirliğe başladım.
Yıl 1996. 29 yaşındaydım, 6 ay maaş almadım, 1997 yılının 1 Mayıs’ında kadrom geldi, çok özel bir gündü benim için.
Birkaç ay sonra da sevimli mi sevimli bir kızla tanıştım, 9 ayın içinde Armağan Toper, Armağan Portakal oluverdi. Tarih 27 Eylül 1997.İzmir'de Star televizyonunda muhabirlik yaptığım dönemde, hazırlayıp ekrana getirdiğimiz pazar programıydı. Kentin, bölgenin önemli haberlerini izleyenlerle paylaşırdık.

Batı Yakası'nda ilk seslendirme deneyimini de kazandım, bu bakımdan benim için önemli bir yere sahiptir. Hey gidi günler, nereden nereye…2004’te çalıştığım kanal patron değiştirince işten çıkarıldım, ama "Her şerde bir hayır vardır." diyerek başıma gelene sabrettim. Bir süre sonra da yine doğup büyüdüğüm şehirde ajans muhabiri olarak göreve başladım. Para kazanabiliyordum tekrar… İstanbul'da mesleğimle ilgili birçok tarakta bezim oldu. Radyoculuk da yaptım. İnanın kabul edip etmemek için çok düşündüm radyoculuğu, ardından ne kaybederim diye bir muhasebe yapınca eğer becerebilirsem kazanacaklarımın çok olacağına karar verdim. Best FM'in en prestijli programlarından "Konuşan Türkiye"yi yaptım. Burada radyonun sahibi Emrah Hattat ismini anmadan geçemeyeceğim, çünkü radyoculuk yapmamı inatla isteyen kişiydi. Ne yalan söyleyeyim radyodaki 'Fatih Portakal' olarak da yüzümün akıyla çıktığımı düşünüyorum.

Ancak radyoculuğu sadece 8 ay yapabildim. Nedeni sabah haber programıydı, iki programın saati çakıştığı için tercihimi televizyondan yana kullandım. Pişman değilim, ama radyoyu ve vefalı dinleyenini de özlüyorum. Selam olsun sizlere…Artık keyfim de yerindeydi, maaşım da. Kısa sürede renkli haber sunuş tarzımla ismi akılda kalan bir televizyon muhabiri oldum. Birand da önümü açtı, haber muhabirliğinin yanında radyo ve televizyonda başka işlerde çalışmama izin verdi. Best FM'de 'Fatih Portakal'la Konuşan Türkiye' programını hazırlayıp, sundum. Kanal D’de 'Ne yapmalı?' programının sunucusu oldum, yıl 2009-2010.

"Seçim Çadırı ve Sokak TV" CNN Türk'te yaptığım bir programdı. Beni ben yapan, bana büyük tecrübe kazandıran bir program türüydü. 45 dakikalık, stüdyo dışı, yerel seçimler zamanı yapıldı. Büyük kentlerde önemli meydanlara kurduğumuz, yaklaşık 10 metrekare büyüklüğünde, üstü brandalı, yanları açık, ortasında kürsü olan, insanlarla iç içe olan bir sohbet programıydı. Yayın kazası yaşamayalım diye canlı değil bant çekerdik. Neticede bizim insanımız kolay kolay öfkesini kontrol edemez, bunu bildiğimizden bant çekip, 20 dakika sonra ekrana getirirdik. Çok şükür ki, yaklaşık 15 yerde yaptığımız yayınlarda hiçbir sorun yaşamadık. Sadece Adana en hararetli geçen yerlerdendi.

Seçimden sonra program isim değiştirdi, bir süre daha bu kez "Sokak TV" olarak yayınlandı. Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.

2010 yılının ikinci yarısına varmadan Fox TV'de sabah haberlerinde yer değişikliği oldu ve kanal arayış içindeydi. Bu durumu fırsata çevirmek istedim, bana daha öncede iş teklifinde bulunan Fox TV Genel Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk'e mesaj çektim: “Kabul ederseniz ben sunayım programı,” teklifinde bulundum. Hayatımın üçüncü dönüm noktasını mesajın üzerine yaşadım. Çünkü Şentürk mesaja olumlu cevap verdi: "Sen istiyorsan neden olmasın!" dedi.

Sabah haberlerinde adından söz ettiren, konuşulan, dikkate alınan ve tavırlı bir program yarattığımızı düşünüyorum. Sizlerin FOX'ta bu programı benimsemenizdeki en önemli unsurları konuşan, yorumlayan ve yorumlatan bir program olması ile samimiyeti. Ben, canlı yayında hata yapacağım diye bir endişe yaşamıyorum. Tabi ki yayıncılık kuralları ne gerektiriyorsa onu yerine getiriyorum, getirmeye de devam edeceğim.

Bu arada karşı tarafa şirin görünmek için herkese "mavi boncuk" dağıtmayı da hiç sevmiyorum. Zaten içimdeki o isyancı ruh buna imkan tanımıyor. Açık söyleyeyim içimdeki bu beni de seviyorum. Bir not daha, sabah haberlerini emekli oluncaya kadar yapma niyetim yok, bu da biline… Bu programa emeğini ve yüreğini koyan tüm dostlarıma da en büyüğünden teşekkürler… İlk kitabım. Ses "SİZ", adında olduğu gibi sizi anlatan bir kitap, yaşanmış ama içinde mutlaka yaşanmışlığı devam eden bir eser. Bu kitapla belki de - sadece ünlülerin hayatı okunur - görüşünü yıkmak istedim, son sayfanın son satırına, son noktayı koyduğumda ne yalan söyleyeyim sırtımdan büyük de bir yük kalktı. Süreç kolay değildi; insanları bulmak, onları bir kitapta yer alacaksınız duygusuna alıştırmak ve razı etmek, onlarla buluşmak ve dinlemek, ardından o konuşulanları dağarcığınızın süzgecinden geçirip, okunacak bir hale getirmek epey bir zamanımı aldı.

Ortaya çıkan emek hayata bakışımdan, ekrandaki duruşumdan farklı değil; yine sorgulayan, yine yeri geldiğinde düşüncesini de satırlara döken, "protest" bir kitap. Ses"SİZ" artık raflarda ve "… Benim de bir kitabım var" diyebiliyorum. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin…2013 yılı da dönüm noktaları arasında yer aldı mesleki yaşantımda. Önce sabah haberlerini bırakıp aynı kanalda (Fox) Ana Habere başladım. Saati biraz geç olsa da bence alınması gereken bir riskti. Pişmanlığım yok. Ana haber için bir yerden başlamak gerekiyordu, ben o zor adımı attım sadece. Hafta içi pazartesi'den perşembe'ye 21.30'da ana haber ile karşınızda olmayı seviyorum.

Fatih Portakal'la Türkiye'nin Trendleri programını yapmaya başladım. Her cuma gece yarısından sonra gündemin trend konularını konuklarıma sordum. "Fatih Portakal ile Türkiye'nin Trendleri" kendimi ifade edebildiğim haftalık bir program. Gazeteci/haberci dediğin zat, meraklı ve şüpheci olmalı. Aynı zamanda soru sormasını da sevmeli. Ben seviyorum ve "fptt"de bunu yapıyorum. Ben merak ediyorsam, televizyon karşısındaki kişi de merak ediyordur, diye düşünüp konuğumla sohbet ediyorum. Amaç, sormak, bilgilenmek, keyifli bir program ortaya çıkarmak. En önemlisi de konuk ile ilgili değerlendirmeyi izleyiciye bırakmak. "fptt" her cuma geceyarısı 00.30'da başlıyor. Hedef, bu programı renkli dünyanın klasikleri arasına sokabilecek.

2013 eğitim ve öğretim alanında da yıldızı parlayan bir yıl oldu benim için. Istanbul Aydın Ünviersitesi'nde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başladım. 4. sınıflara "Araştırmacı Gazetecilik" dersi veriyorum. Bildiklerimi, tecrübelerimi paylaşmaktan büyük keyif alıyorum.

"Medya Mektebi" de yine deneyimlerimi paylaştığım bir başka mecra. Veyis Ateş'in koordine ettiği okulda ayda birkaç kez öğrencilerle bir araya geliyorum. Onlara "Haber Sunumunda Tarz" konusunu anlatıyorum.

Aynı üniversitede öğretim de görmeye başladım. "Mahalli Idareler" üzerine yüksek lisans yapıyorum.

ÖDÜLLER:
-41 Kere Maşallah Ödülü - Ankara
-Toplumsal Etik Derneği - 2011 Yılı Medya Ödülü - Tarafsız ve yansız haber sunumundan dolayı
-Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği - 2011 Yılı Medya Oscarları - En İyi Sabah Haberleri
-Esenler Belediyesi - 2011 Yılının En'leri - En İyi Sabah Haberleri. (150 Bin kişinin halk oylaması ile belirlendi.)
-Kabataş Lisesi - Geleneksel Kabataş Ödülleri - 2011 Yılının En İyi Spiker Ödülü
-Kabataş Lisesi - Geleneksel Kabataş Ödülleri - 2011 Yılının En İyi Sabah Haberi
-Marmara Üniversitesi - Basın Kulübü - 2011 Yılın En İyi Sabah Haberleri
-Aydın Üniversitesi - 2010 Yılının En İyi Sabah Haberleri
-İzmir Gazeteciler Cemiyeti – Şehit Gazeteci Hasan Tahsin Gazetecilik Yarışması Birincilik Ödülü
-İzmir Gazeteciler Cemiyeti – Şehit Gazeteci Hasan Tahsin Gazetecilik Yarışması Birincilik Ödülü
-İzmir Gazeteciler Cemiyeti – Şehit Gazeteci Hasan Tahsin Gazetecilik Yarışması Mansiyon Ödülü
-İTO - 18. Ekonomi Gazetecileri Başarı Yarışması Birincilik Ödülü
-Gazeteciler Cemiyeti – Şehit Gazeteci Hasan Tahsin Gazetecilik Yarışması Mansiyon Ödülü
-İzmir Gazeteciler Cemiyeti – Şehit Gazeteci Hasan Tahsin Gazetecilik Yarışması Jüri Özel Ödülü
-İzmir Gazeteciler Cemiyeti – Şehit Gazeteci Hasan Tahsin Gazetecilik Altın Heykel Yarışması Birincilik Ödülü
-İzmir Gazeteciler Cemiyeti - Gazetecilik Teşvik Dalında Birincilik Ödülü (1997)

>> OZANSER UĞURLU
(Psikolog/Yazar/Yrd.Doç.Dr.)

1975 yılında Turhal’da doğdu. ODTÜ Psikoloji bölümünü bitirdi. Ankara Üniversitesi’nde yüksek lisans ve doktorasını tamamladı. Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi ve Çankaya Üniversitesi Psikoloji Bölümlerinde öğretim üyeliği yaptı.Lie to Me dizisinin yaratıcısı Paul Ekman' ın öğrencisi olarak, Paul Ekman'dan Sertifikalı Micro Beden Dili Uzmanı oldu. Gençlerbirliği, Manisaspor ve Türkiye Futbol Federasyonu’nda Psikolog olarak çalıştı. Radikal gazetesinde yayınlanan ilk yazılarının ardından çeşitli dergilerde, Sabah ve Star gazetelerinde köşe yazıları yazdı, okur sorularını yanıtladı. Radyo Odtü’de ve TRT Ankara Radyosu’nda programlar yaptı.Bir çok TV programına konuk ve danışman olarak katıldı. Yayınlanmış kitapları ve bilimsel makaleleri vardır. Kurucusu olduğu “Mutluluk Enstitüsü” ile birlikte hayata meydan okumak isteyen; tutku, anlam ve doyumla yoğurulmuş bir hayat için bireylere yol göstermeye devam etmektedir. Halen İNDA Çözüm Odaklı Danışmanlık ve Eğitim Merkezin’de bireylere ve kurumlara performans danışmanlığı yapmaktadır.

>> FIRAT ÇAKIR
(Profesyonel Yaşam Koçu / Eğitmen / Yazar / TV Programcısı)

Spor Kariyeri;
1971 yılında dünyaya gelen Fırat Çakır, 1983‘te futbol ile başladığı spor hayatına atletizm ve masa tenisi ile devam etti. Bu dönem içerisinde katıldığı birçok turnuvada şampiyon oldu. Devamında Kung-Fu, Kick Boks ve Tayland Boksu üzerinde uzmanlaşıp bu dallarda eğitmenliğe başladı.
İstanbul Anadolu yakasındaki ilk spor merkezi “Hit Form Club”’tan sonra Türkiye’nin en büyük spor merkezlerinden biri olan “Hit Form Life Club”’ı Göztepe’de kurdu. Yıllarca bu merkezi işlettikten sonra İstanbul Çekmeköy’de “Club 2006 Fitness Center”’i açarak o bölgede de hizmet verdi.
2009 yılında sektör değiştirerek çok sevdiği kişisel gelişim alanında faaliyet göstermeye başladı. NLP Master Trainer ve Health Life Coaching Trainer sertifikalarına sahip olan Sayın Çakır, Nişantaşı’nda bulunan merkezinde 2011 yılından bu yana Life Coaching, NLP ve Health Life Coaching eğitimleri vermektedir. Ayrıca koçluk alanında hizmet veren birçok önemli ismin de koçluk eğitimlerini vermiştir.
Fırat Çakır, birçok ünlü isme koçluk yapmanın yanı sıra kurumsal alanda eğitimler de vermektedir. Çeşitli kurum ve kuruluşlarda “Kurumsal Enerji Yükseltme Çalışmaları” adını verdiği programı ile eğitim ve seminerlerine devam eden Fırat Çakır’ın 100’ün üzerinde üniversite ve lisede başarı, motivasyon ve zorluklarla mücadele ile alakalı etkileyici seminerlerine binlerce kişi katılmıştır. Kendisi iflas etmiş şirketinden tekrar zirveye çıkış öyküsü ile binlerce kişiye inanılmaz tecrübeler katmaya devam etmektedir.
Kitapları;
- “Ben Sadece Kilo Verecektim. Hepsi Bu” 2009,
- “Kilonuzu Siz Belirleyin” 2010,
- “Uykuya Dair Herşey” 2010,
- 2011 Yılında “Kıyamet” isimli kişisel gelişim romanı yayınlanan Sayın ÇAKIR’ın,
- 2012 yılında “Sağlıklı Yaşa Kariyerin Olsun” isimli kitabı yayınlanmıştır.
Fırat ÇAKIR birçok televizyon programına konuk olmuştur / olmaktadır.
Ana Haber ve Sabah Haberleri olarak;
- Star, ATV
- Cine 5
- Fox TV
- Show TV
- TRT Haber
- S Haber
- TVNet
- Kanal A.

Fırat Çakır’ın hazırlayıp sunduğu TV Programları;
- 7 ay boyunca hafta içi her gün canlı yayın olarak Tempo TV’de “İstediğin Gibi Yaşa” isimli program,
- TV 8’de hafta sonları yayınlanan “Şifa Olsun” programının Sağlıklı Yaşam Koçluğu bölümü,
- FOX TV’de hafta sonları yayınlanan “Bambaşka” isimli programın Sağlıklı Yaşam Koçluğu bölümü,
- Cem TV’de “Yaşam Mimarı” isimli program,
- Bea TV’de son kitabıyla aynı ismi taşıyan “Sağlıklı Yaşa Kariyerin Olsun” programı,
- Türkiye’nin tek sağlıklı yaşam televizyonu HTV’de “Yeni Bir Ben” isimli program.
Gazete Ve Dergi Yazıları;
- Takvim Gazetesi’nde yedi günlük bir yazı dizisinden sonra “Beden Bilgesi Yanıtlıyor” bölümüyle de gelen sorulara cevap verdi.
- Guest Dergisi’nde sağlıklı yaşam köşesinde her ay okuyucuları ile buluştu.
- Hürriyet, Posta, Haber Türk, Akşam ve Star gazetelerinde; Seninle, Genç Gelişim Dergileri ve Şişli Kültür Dergisi gibi birçok dergi ve gazetede röportajları yayınlandı.
- Şu an Men’s Fitness ve Women’s Fitness dergilerinde sağlıklı yaşam koçluğu ve kişisel gelişim ile ilgili yazılarına devam etmektedir.

>> KAAN KAYABALI
(Onedio CEO/ Kurucu Ortak)

Onedio.com’un kurucusu Kaan Kayabalı; seri girişimci, yenilikçi ve teknoloji aşığı. Aslen elektronik mühendisi olan Kaan Kayabalı’nın aynı zamanda yazılım ve yapay zeka konusunda da uzmanlığı bulunmaktadır. İşletme yüksek lisansına sahip Kayabalı, aynı zamanda profesyonel poker oyuncusu, video oyun aşığı ve koyu Beşiktaş taraftarıdır.

Hayatındaki ve Kariyerindeki Dönüm Noktaları

- 17 Ekim 1983’de Ankara’da doğdu
- 2005 Yılında ODTÜ Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun oldu
- 2005 yılında YFYİ yarışmasını kazanarak ilk startup’ı olan Kade Vision’ı kurdu (bugünkü adıyla V-count.com)
- 2006 yılında Bilkent Üniversitesi’nde MBA eğitimine başladı
- İkinci startup’ı Onedio.com’u 2012 yılında kurdu

Ödülleri

- ÖSS’de ilk 250
- YFYİ Yarışması 2005 yılı kazananı
- Bizim Mucitler TV Programı 2.’si - 2007
- ODTÜ Senatosu Yüksek Onur Sertifikası – 2008
- MIT Technology Review – Innovators Under 35, 2014 Turkey’e seçilen 10 yenilikçiden birisi

Başarıları

- Kade Vision’ı 5 yılda 51 ülkeye ihracat yapan bir şirket haline getirdi
- Türkiye’nin ilk sosyal haber ve içerik sitesi Onedio.com’u kurdu
- Onedio.com’a toplam 1Milyon Dolar tutarında yatırım buldu
- Onedio.com’u 2 yıl içinde Türkiye’nin en büyük 30 internet sitesi arasına soktu
Sertifikalar
* Katılımcılara 4 Adet Eğitim(Başarı) sertifikası verilecektir
* Sertifikalar İngilizce ve Türkçe olarak hazırlanacaktır.
* Sertifikalar etkinlik günü çıkışta dağıtılacaktır.
* Sertifikalar İsme özel, Yaşamartı kalitesiyle soğuk damgalı, onaylı şekilde hazırlanmaktadır.
Yer/Ulaşım
YER: MEB ŞURA SALONU
Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Beşevler Kampüsü K Blok Beşevler/ANKARA

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nin karşısında, Ankara Üniversitesi'nin arkasındadır. Ankaray Beşevler istasyonuna yaklaşık 300 m mesafe Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü içinde yer almaktadır.

Otopark: Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü içinde mekanın çevresindeAçık otoparkı bulunmaktadır.
Toplu Taşıma: Ankaray ile Beşevler istasyonunda inerek mekana ulaşabilirsiniz. Mekan, Ankaray Beşevler istasyonuna yaklaşık 300 m mesafededir.

harita
[layerslider id="45"]

Sponsor & Çözüm Ortaklarımız