Bize Ulaşın: 0850 532 52 12
[layerslider id='11']
[layerslider id='32']

Gelişim Zirvesi 14

Gelişim Zirvesi Nedir?

Her şeyden önce içerisinde farklı konsept programlar barındıran etkinlikler dizisidir. Sertifikalı eğitimlerin ve özel oturumların GÜNÜBİRLİK işlenmesidir.

Amaç Ne?

Klişeleşmiş, sıradanlaşmış etkinliklerden ziyade daha eğlenceli ve nitelikli etkinlikler ile katılımcılarla bilgi paylaşımının yanı sıra bakış açıları sunmak.

Nerede? Ne zaman?

22 Mart 2014 - Ankara Üniversitesi Tandoğan Kampüsü 50.Yıl Salonu
23 Mart 2014 - Ege Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi Konak/İZMİR

3artı1

Günübirlik her konsept başlığı altında 3 eğitmen artı 1 konuk prensibidir.
Gelişim Zirvesi ANKARA İçerik
3 Eğitmen 1 Özel Konuk dolu dolu 7 saat eğitim ve 6 Başarı Sertifikası

Türkiyenin en iyileri Yaşamartı Gelişim Zirvesi ile sizlerle...

Konularında öncü profesyonel eğitmenler tarafından verilecek nitelikli eğitimler ile kendinize yatırım yaparken CV'nize de artılar katın...

- Yrd.Doç.Dr. Psikolog OZANSER UĞURLU ile "Motivasyon ve Stres Yönetimi! Zor Şartlar Altında Karar Alma ve Problem Çözme"
- Kanal D ve CNN Türk Spor Spikeri EMRE TİLEV ile "İLETİŞİM SANATLARI"
- SERHAN YILMAZ ile "İş Hayatında Kişisel Marka İmajı ve İlişki Yönetimi Networking"

Tarih:22 Mart 2014
Yer:Ankara Üniversitesi Tandoğan Kampüsü 50. Yıl Salonu
Saat: 09.30 - 17:00
Katılım Ücreti: 50 TL
*Kontenjan Sınırlıdır...

......................................................................................................
EMRE TİLEV - "İLETİŞİM SANATLARI"
Kanal D ve CNN Türk Spor Spikeri
......................................................................................................
Ozanser Uğurlu - Başarıya Giden Yolda Kontrol Sende!
Motivasyon ve Stres Yönetimi!
Zor Şartlar Altında Karar Alma ve Problem Çözme
......................................................................................................
Serhan Yılmaz - İş Hayatında Kişisel Marka İmajı ve İlişki Yönetimi Networking
Ticari pazarlama ve Satış Bölge Müdürü @Çok Uluslu bir FMCG Firması
Eski TURKCELL Bölge Müdürü ve TURKCELL Akademi Eğitmeni
......................................................................................................

BAŞARIYA GİDEN YOLDA KONTROL SENDE(Yar. Doç. Dr. Psikolog OZANSER UĞURLU):
(STRES ve MOTİVASYON YÖNETİMİ, ZOR ŞARTLAR ALTINDA KARAR ALMA ve PROBLEM ÇÖZME)

Yaşam bir performanslar bütünüdür. Ve başarıya giden yol üst düzey performanstan geçer. Hedeflerimize ulaşmak, istediğimiz hayatı kurgulamak, yaşam performansımızı üst düzeye taşımak için kontrolü ele almak mümkün. Peki bunu nasıl yapacağız? Performans yönetiminde süreçleri zihinsel olarak yönetebilmek için üzerinde çalışmamız gereken iki ana nokta; kaygılar ve kendine güvendir. Hedeflerimize doğru potansiyelimizi aktive etme yolculuğunda hem kendi içsel süreçlerimizin, hem de dışardaki kaynakların yarattığı kaygılar ile nasıl başa çıkacağımızı öğrenmek, diğer taraftan kendine güven seviyemizi işlerliği olan bir noktaya getirebilmek mümkün. Bu sayede; performansımıza etki eden stresi yönetebilir, içsel motivasyonumuzu arttırabilir, zor şartlar altında kararlar alabilir, problemleri çözmek için kısa ve etkili yollar keşfedebiliriz. En önemlisi de, içimizdeki muhteşem gücü harekete geçirip potansiyelimizi yaşama aktararak hayallerimize ulaşabiliriz.

Başarıya giden yolda kontrolü ele almak istemez misiniz?İLETİŞİM SANATLARI(Kanal D ve CNN Türk Spor Spikeri EMRE TİLEV):

İletişim ; en basit haliyle 3 öğeye dayanmaktadır, buna göre iletişim iletiyi gönderen (kaynak) , bu iletiyi alıp açımlayan (hedef kitle) ve bu ikisi arasında iletinin gönderilmesinde kullanılacak bir iletişim kodlamasıdır(ileti). İletişim ; kişiler , gruplar ,örgütler yada toplumlar arasında haber , olgu , fikir yada daha özet bir ifadeyle mesaj değişimi süreci olarak ifade edilmektedir. İletişim ; bir birey yada grubun , diğer birey yada grubun davranışlarını etkilemek amacıyla uyarıcı bir öğenin karşı tarafa ulaştırılmasını sağlayan bir süreçtir.İletişim aktif ve pasif , belli bir süreçteki , sözlü veya sözsüz iletişimsel bir tutum ve davranıştır.İletişim; konuşma , semboller , dizayn unsurları , mimik ,beden dili , rol davranışı, renk , giyim vs değişim işaret sistemlerinden yararlanır.İŞ HAYATINDA KİŞİSEL MARKA İMAJI ve İLİŞKİ YÖNETİMİ
Networking(SERHAN YILMAZ):

Kişisel marka kavramı, iletişim kanallarının çeşitlenmesi, bu yolla insanların bilgiye ve diğer insanlara erişebilirliğinin artmasıyla önemli bir kavram haline gelmiştir. Ticari marka
olma kavramı süreçlerinin insanlara uyarlanması sonucu ortaya çıkması muhtemel değer artışının farkına varılmasıyla başlayan süreç, günümüzde birçok yönetim becerilerini de kapsayan bir çalışma alanı haline gelmiştir. Kişisel marka bilinci özellikle içinde bulunduğumuz dönemde profesyonel yaşamda çeşitli görev ve amaçlarla yer alan kişilerin
yarattığı etki ile iz bırakma ve değer yaratma gücünü arttırmaktadır. Bu anlamda özellikle kişisel marka imajının oluşması için uygulanması gereken metodoloji, beden dilinin önemi, sunum becerileri ve iletişim teknikleri ile kişisel marka & imaj yönetimi farkındalığı yaratmak için yola çıktık. Bunu aktarırken geleneksel yöntemlerin yanısıra, sosyal medyanın da gücünü ve etkinliğini de yorumluyoruz.
Detaylar
SERTİFİKALAR:
- Katılımcılara 3 adet türkçe ve 3 adet ingilizce olmak üzere 6 adet Eğitim(Başarı) Sertifikası verilecektir.
- Her belgenin size özel sertifika no/ onay, imza ve soğuk damgası bulunacaktır.
- Sertifikalarınz Yıpranma/ kayıp ve revizyon gibi durumlarda ücretsiz olarak yenilecektir.

ANKARA
Tarih: 22 Mart 2014 Cumartesi
Yer: Ankara Üniversitesi Tandoğan Kampüsü 50.Yıl Salonu
Saat: 09.30 - 17:00

Etkinlik Katılım Ücreti: 50TL
*Kontenjan Sınırlıdır...
*Kredi Kartına Taksit İmkanı için İletişime Geçiniz

*Etkinliğe Herkes Katılabilir
Gelişim Zirvesi İZMİR İçerik
3 Eğitmen 1 Özel Konuk dolu dolu 7 saat eğitim ve 6 Başarı Sertifikası

Türkiyenin en iyileri Yaşamartı Gelişim Zirvesi ile sizlerle...

Konularında öncü profesyonel eğitmenler tarafından verilecek nitelikli eğitimler ile kendinize yatırım yaparken CV'nize de artılar katın...

- Yrd.Doç.Dr. Psikolog OZANSER UĞURLU ile "AŞK'TA, İŞ'TE ve YAŞAM'DA MİKRO BEDEN DİLİ"
- Kanal D ve CNN Türk Spor Spikeri EMRE TİLEV ile "İLETİŞİM SANATLARI"
- TAYLAN ÖZGÜR DEMİRKAYA ile "KOLAY İŞ BULMAK İÇİN ETKİLİ İLETİŞİM ve MÜLAKAT UYGULAMALARI"
- GÖKHAN PEKSARI ile "SIRADIŞI KARİYER SOHBETLERİ"

Tarih: 23 Mart 2014 Pazar
Yer: Ege Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi/KONAK
Saat: 09.30 - 17:00
Katılım Ücreti: 50 TL
*Kontenjan Sınırlıdır...


- AŞK'TA, İŞ'TE ve YAŞAM'DA MİKRO BEDEN DİLİ(Yar. Doç. Dr. Psikolog OZANSER UĞURLU):

İletişim, sosyal varlıklar olan biz insanlar için bilgi aktarımına duyulan ihtiyaç ile başlayan ve insanı insan yapan önemli bir araçtır. İlk bakışta kontrolümüz altında tuttuğumuz, işaret ve kelimelerle sınırlandırdığımız bir beceri gibi gözükmekle birlikte aslında iletişim sınırsız ve sonsuz ihtimallere açık bir olgudur. Bu nedenle de İş’te Aşk’ta ve Hayatın her alanında kişisel ilişkilerimizi, performansımızı ve elde edeceğimiz sonuçları doğrudan etkileyebilen önemli bir konudur.

Yapılan bilimsel çalışmalar istesek de istemesek de beden dilimizle dış dünyaya bilgi aktarımında bulunduğumuzu gösteriyor. Mikro beden dili üzerine yapılan çalışmalar sayesinde sadece 40 milisaniye civarında gözüken beden işaretleri üzerine odaklanmak, bunların ne ifade ettiğini anlamak ve bu sayede iletişim içerisindeki bilgi akışına dair analizler yapmak mümkündür.

Mikro Beden Dili sayesinde insanların gerçekten neler hissettiklerini anlayabilir, duyguları ile dile getirdikleri ifadeler arasındaki uyumu gözden geçirebilir, başka bir deyişle karşınızdaki kişinin doğru ya da yalan söyleyip söylemediğini anlamak için adımlar atabilirsiniz.

- İLETİŞİM SANATLARI(Kanal D ve CNN Türk Spor Spikeri EMRE TİLEV)

İletişim ; en basit haliyle 3 öğeye dayanmaktadır, buna göre iletişim iletiyi gönderen (kaynak) , bu iletiyi alıp açımlayan (hedef kitle) ve bu ikisi arasında iletinin gönderilmesinde kullanılacak bir iletişim kodlamasıdır(ileti). İletişim ; kişiler , gruplar ,örgütler yada toplumlar arasında haber , olgu , fikir yada daha özet bir ifadeyle mesaj değişimi süreci olarak ifade edilmektedir. İletişim ; bir birey yada grubun , diğer birey yada grubun davranışlarını etkilemek amacıyla uyarıcı bir öğenin karşı tarafa ulaştırılmasını sağlayan bir süreçtir.İletişim aktif ve pasif , belli bir süreçteki , sözlü veya sözsüz iletişimsel bir tutum ve davranıştır.İletişim; konuşma , semboller , dizayn unsurları , mimik ,beden dili , rol davranışı, renk , giyim vs değişim işaret sistemlerinden yararlanır.

- KOLAY İŞ BULMAK İÇİN ETKİLİ İLETİŞİM ve MÜLAKAT UYGULAMALARI(TAYLAN ÖZGÜR DEMİRKAYA)

- İş aramak iş bulma olasılığını neden düşürür?
- İşe alanlar nelere dikkat eder?
- İstediğiniz bir işi bulmak neden zordur? (Daha kolay yolu var mıdır?)
- Mülakat sırasında nasıl olumlu şekilde akılda kalınır?
- Mülakat uygulaması(Mülakat Similasyonu)

- SIRADIŞI KARİYER SOHBETLERİ

Gökhan Peksarı
darth vader @Dogo
Founder& CEO @kok-n tasarım ve danısmanlık

Hikayesi olan tasarımlar

Dogo, kendi hazırladığı tasarımları ile ayakkabı, çanta ve tekstil ürünleri başta olmak üzere, aydınlatma, tablo, ayna, puf, laptop, iPad, iPod, duvar stickerları gibi ev aksesuarları sunan bir tasarım markası.

Dogo’da dinamizim çok ön planda. Neredeyse her hafta yeni tasarımlar veya yeni ürünler hazırlanıyor.

Dogo ürünlerine, Türkiye’de, dogostore.com online satış sitesinin yanısıra, İstanbul, İzmir ve Ankara’da bulununan 5 dogostore franchise mağazalarından ve 40’a yakın satış noktasından ulaşmak mümkün.

Dogo, yurt dışındaki takipçilerine 39 ülkeye (Almanya, Japonya, İngilitere, Çek Cumhuriyeti, Fransa, İspanya, Rusya vs. ) yaptığı ihracatla ulaşıyor.Yurtdışında Abu Dabi, Dubai, Beyrut, Varşova ve Mart ayı içerisinde açılması planlanan Berlin Franchise mağazaları mevcut.
Detaylar
SERTİFİKALAR:
- Katılımcılara 3 adet türkçe ve 3 adet ingilizce olmak üzere 6 adet Eğitim(Başarı) Sertifikası verilecektir.
- Her belgenin size özel sertifika no/ onay, imza ve soğuk damgası bulunacaktır.
- Sertifikalarınz Yıpranma/ kayıp ve revizyon gibi durumlarda ücretsiz olarak yenilecektir.

İZMİR
Tarih: 23 Mart 2014 Pazar
Yer: Ege Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi/KONAK
Saat: 09.30 - 17:00

Etkinlik Katılım Ücreti: 50TL
*Kontenjan Sınırlıdır...
*Kredi Kartına Taksit İmkanı için İletişime Geçiniz

*Etkinliğe Herkes Katılabilir

Ön Başvuru Formu

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Eğitmenler

Yrd.Doç.Dr. Ozanser UĞURLU

1975 yılında Turhal’da doğdu. ODTÜ Psikoloji bölümünü bitirdi. Ankara Üniversitesi’nde yüksek lisans ve doktorasını tamamladı. Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi ve Çankaya Üniversitesi Psikoloji Bölümlerinde öğretim üyeliği yaptı.Lie to Me dizisinin yaratıcısı Paul Ekman' ın öğrencisi olarak, Paul Ekman'dan Sertifikalı Micro Beden Dili Uzmanı oldu. Gençlerbirliği, Manisaspor ve Türkiye Futbol Federasyonu’nda Psikolog olarak çalıştı. Radikal gazetesinde yayınlanan ilk yazılarının ardından çeşitli dergilerde, Sabah ve Star gazetelerinde köşe yazıları yazdı, okur sorularını yanıtladı. Radyo Odtü’de ve TRT Ankara Radyosu’nda programlar yaptı.Bir çok TV programına konuk ve danışman olarak katıldı. Yayınlanmış kitapları ve bilimsel makaleleri vardır. Kurucusu olduğu “Mutluluk Enstitüsü” ile birlikte hayata meydan okumak isteyen; tutku, anlam ve doyumla yoğurulmuş bir hayat için bireylere yol göstermeye devam etmektedir. Halen İNDA Çözüm Odaklı Danışmanlık ve Eğitim Merkezin’de bireylere ve kurumlara performans danışmanlığı yapmaktadır.
Emre TİLEV

1971 Ankara doğumlu. İlkokulun 3. Sınıfına kadar Ankara’da okudu. 4 ve 5 sınıflar ile orta ve lise tahsilini ise İzmir’de tamamladı. 19 Mayıs Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, Gıda Mühendisliği bölümünden mezun oldu.

Tilev, 2006 yılından beri Doğan Medya Grubu’nda çalışıyor. Kanal D spor haberleri ve Star, Kanal D, D Smart ekranlarındaki maçlar ve programlar dışında 2011 Mart ayından beri CNN TÜRK ekranlarında “Spor Masası” ve “Spor Toplantısı” programlarında görev alıyor.

1989 – 1991 yılları arasında Samsun’da yerel STV televizyonunda başlayan kariyer, 1991-1994 yılları arasında yine Karadeniz bölgesindeki değişik yerel kanallarda (Stv, Gözde Tv, Bafra Fm) devam etti. 1994 yılında Show Tv‘de İlker Yasin ve ekibiyle başlayan Ulusal Kanal deneyimi aynı yıl Türkiye’de ilk kez yayınlanmaya başlayan ve Cine 5 ekranlarından izlenen Formula 1 yarışlarının anlatım ve program sunumlarıyla pekişti. Aynı yıl içinde Türkiye ligi maçları özetleri anlatımı ve Cine 5’in yanı sıra Show Radyo’dan maç yayınlarının naklinde spikerlik görevini üstlendi. İlker Yasin ve ekibi ile Show Tv ardından Cine 5’in kurulumunda görev aldı. Ardından aynı kanalda yaşanan değişimde Show TV ekranlarında kalarak Şansal Büyüka ve ekibi ile çalışmaya başladı. Bu süreçte Show Tv’de yayınlanan “Spor Sayfası” Cine 5 ekranlarındaki maçların anlatımı ve değişik spor yayınlarında görev aldı. 1996 Koraç kupası belgeselini hazırladı. İbrahim Altınsay ve Barbaros Talı yönetiminde aynı grup içinde Süperspor kurulumunda aktif rol oynadı. Bu kanalda İngiltere, Fransa, Almanya, İspanya ve Portekiz ligi anlatımları yanında yine Formula 1 ve Basketbol maçlarının spikerlik ve değişik programların sunuculuk görevini üstlendi. Show Radyo ile aynı anda Radyo D frekansında da maç anlatan Tilev, 2004 yılının Şubat ayına kadar bu görevlerini sürdürdü. Galatasaray’ın UEFA zaferiyle ilgili 5 saatlik özel bir belgesele bu dönemde imza atan Tilev, 5000 üzerinde basket-futbol ve Formula 1 yayını spikerliği gerçekleştirdi. 1998-2001 yılları arasında Hıncal Uluç yönetimindeki ekip ile TRT ekranlarında yer aldı ve TRT akitli spikeri sınavını geçerek ekiple 3 yıl “Tele Pazar” yayınında spor bölümü spikerliği yaptı. Euro 1996 ve Euro 2000 organizasyonlarını yerinde takip eden ve 1998 Fransa Dünya kupası ile ilgili özel belgesele imza atan Tilev, aynı dönemde Cumhuriyet Gazetesi spor eki, Yeniçağ Gazetesi spor sayfasında yazarlık, Futbol Plus Dergisi araştırma yazarlığı görevlerini üstlendi. 2004 yılında Atv, Ciner Grubu’na transfer olan Tilev, hem Sabah Gazetesi ve Fotomaç Gazetesi’nde yazarlık görevi yanında MTV (Daha sonra adı Kanal 1 ve en son Bloomberg olarak değişti ) kanalı kurulumunda görev aldı. Değişik programlar sunan, haber bültenleri hazırlayan ve burada da maç anlatımlarında görev alan Tilev, Altan Tanrıkulu ve ekibiyle özel projelere imza attı. ATV ekranlarından yayınlanan Türkiye Basketbol Ligi maçlarının spikerlik görevini üstlendi. 2004-2008 yılları arasında aynı zamanda Radyo Spor frekansında her sabah “Emre Tilev İle Günaydın Spor” programını Saran-Grup bünyesinde İlhan Uzundurukan yönetiminde sürdürdü ve aynı kanalda Radyo Maç anlatımlarında görev aldı. Kanal 1’de Gökhan Telkenar yönetiminde Dünya kupasını ilk yayınlayan Özel kanal Kanal 1 ekranlarında görev alan Tilev, Dünya kupasında önemli maçların anlatımında ve yine özel maç önü ve sonu programların yerinden sunumunda spikerlik üstlendi. 40 gün süren Almanya macerası ardından Temmuz 2006 yılında Kanal D ekranlarına ulusal kanal yaşamına başladığı ve hayatında en önemli kilometre taşı olarak gördüğü İlker Yasin ve Pembe Akyüz yönetimindeki ekibe dönüş yaptı. Kanal D ekranlarındaki “Spor Gündemi” adlı haberleri o tarihten bu güne, halen sunan Emre Tilev aynı zamanda Star ekranlarında Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa ligi, D Smart platformundaki spor kanalları Euro Futbolda program ve maç anlatımlarında görev almaktadır. Bugün halen Arel Üniversitesi’nde 3 yıldır devam eden Öğretim Görevlisi unvanıyla akademik kariyeri dışında aynı üniversitede MBA öğrencisi olarak Yüksek Lisans eğitimin son bölümünü gerçekleştirmektedir. Tilev aynı zamanda “İletişim Metotları”, “Diksiyon-Fonetik”, “Radyo ve Televizyon Spikerliği” ve “Maç anlatım teknikleri “ üzerine sertifika programlarında değişik üniversite ve belediyelerin açtığı programlarda ders vermektedir. Radyo D frekansında Sezgi Onat ve ekibiyle yine radyo maç anlatımları görevine devam etmektedir. Duygu Başara ajansına bağlı olarak reklam seslendirme sanatçısı görevini yürütmektedir. Halen CNN TÜRK ekranlarında “Spor Masası” ve “Spor Toplantısı” isimli yayınlarda görev almaktadır.

Emre Tilev’in aldığı ödüller;

ÖDÜLLER

2003-EN İYİ RADYO SPİKERİ( Medya Spor Internet)

2002-“FUTBOLDE ŞİDDET ÖNLEME ”( Polis Akademisi Ankara )

2001-En İyi Spiker Ve Haber kord.( Maltepe Üniv.)

2000-01-02-03-WRC ve Avrupa Rally’leri seslendirme görevlisi(TOMSFED )

1997-En iyi Formula 1 spikeri ( Rai Uno Tv )

2007- En iyi Radyo Programcısı (Futbol Plus) -

2008-Anadolu Televizyon Oskarı-Yılın En İyi spikeri

2009-Arel Üniv. Yılın En İyi Spor Spikeri

2010-Amerikan-Türk Spor Birliği En iyi Spiker-Yayıncı

Evli ve bir çocuk sahibi olan Emre Tilev , doğayla barışık bir yaşam sürmeyi seviyor. Amatör olarak maket yapımıyla uğraşan, sporun tüm kategorilerine gönül veren Tilev, aileden İzmir’li olmasından dolayı bu şehri aşığıdır. En büyük hayali Seferihisar’da yazlarını geçirdiği evinde emekliliğini balık tutarak tamamlamak ve minik oğluna iyi bir gelecek sunmak olan Tilev, maketleri için büyük bir atölye kurmayı düşlüyor.
Serhan YILMAZ

Kurumsal Satış Bölümü’nde KOBİ’ler ağırlıklı olmak üzere potansiyel müşteri kazanımı ve segmentin üst gelir grubunda yer alan müşterilerin yönetilmesi & müşterilerde derinleşilmesi konularında faaliyet gösteren KÇM (kurumsal çözüm merkezi) ekiplerinin yönetiminden sorumlu olarak çalışılmaktadır. İlgili ekiplerdeki yöneticiler, destek birimleri ve saha satışında görev alan ortalama 110 personelin yönetimi, hedef gerçekleştirmesi ve motivasyonu ile ilgili yönetsel faaliyet gösteren bu fonksiyonda; Türkiye’de yer alan 13 bölgeden biri olarak, Ankara’nın tamamı, Konya, Kırıkkale, Karaman ve Çankırı illerinden sorumlu olarak çalışılmaktadır.

Görev süresinin 2012 yılının sonuna kadar olan son 8 döneminde yönetimi yürütülen bölgenin pazar payı da her çeyrekte daha da yukarı taşınmıştır. Ayrıca, bu görevde yer aldığım süre boyunca, şirket içinde atandığım / seçildiğim ve hala yürütmekte olduğum diğer temel görevler ise aşağıdaki gibidir.

-Corporate Business Sales Advisory Board Üyeliği

-Turkcell Akademi Eğitmenliği (satış, liderlik, kişisel gelişim konu başlıklarında iç & dış eğitmenlik)


EĞİTİMİ


İlköğretim (Mezuniyet: 2002)
- TED Ankara Koleji Vakfı Özel İlköğretim Okulu

Lise (Mezuniyet: 2005)
- Çankaya Milli Piyango Anadolu Lisesi - İngilizce

Üniversite (Mezuniyet: 2009)
- Çankaya Üniversitesi (BURSLU) Endüstri Mühendisliği

2. Üniversite – YANDAL (Mezuniyet: 2009)
- Çankaya Üniversitesi (BURSLU) İşletme

MBA (Turkcell’den tam destekli – halen devam ediyor)
-Bahçeşehir Üniversitesi


BİLDİĞİ TEMEL DİLLER


- İngilizce (Çok İleri Düzey) - Sertifikalı

- Rusça (Başlangıç Düzeyi) - Sertifikalı

- Almanca (Başlangıç Düzeyi)

Başlıklar
Pazarlama stratejileri - Satış ve pazarlama - Kişisel gelişim ve liderlik - Kariyer planlama - Sunum teknikleri - Etkili iletişim ve stres yönetimi - My story
Taylan Özgür DEMİRKAYA

Taylan Demirkaya 1995'de TED Ankara Kolejinden mezun olduktan sonra, üniversite eğitimini Bilkent Üniversitesi İşletme bölümünde devam etti. 1999 yılında Bilkent üniversitesinden lisans 2002 yılında ise Başkent Üniversitesinden pazarlama ve finans alanında master derecesini aldı. Doktorasını davranışsal finans üzerine 9 eylül üniversitesinde tez aşamasında devam etmektedir.
Taylan Demirkaya, 2003'de İzmir Ekonomi Üniversitesi'nde Uluslararası Ticaret ve Finansman bölümünde araştırma görevlisi olarak çalışmaya başladı sonra öğretim görevlisi olan Demirkaya, 2010 yılında Türkiye'nin girişimciler için ilk kuluçka merkezi olan Embryonix'in direktörü oldu. Yeni Asır TV'de sosyal medya ve dijital dünya konularını ele alan Internet Medyası programının uzmanlarından olan Demirkaya ayrıca 3 yıl içerisinde 200'den fazla kuruma sosyal meyda ve girişimcilik üzerine sunum yaptı. 3 internet projesinin milyon dolardan fazla değerlenmesini ve başarılı bir şekilde yollarına devam etmesini sağlayan Demirkaya'nın dijital dünya, sosyal medya ve girişimcilik üzerine kendine ait 4 bloğu bulunmaktadır. Media Cat'in Türkiye'deki en etkili pazarlama ve marka bloglarında ilk 50'de yer alan Demirkaya ayrıca iki girişimcilik kitabında da yazarlık yapmıştır.