Bize Ulaşın: 0850 532 52 12
[layerslider id='11']
web-banner-ist3

İstanbul Kişisel Gelişim Zirvesi (11 Mart 2017)

İstanbul "Kişisel Gelişim Zirvesi", yılın en büyük etkinliği yoğun istek üzerine 11 Mart 2017 tarihinde Cemil Candaş Kültür Merkezi'nde katılımcıları ile buluşuyor. Katılımcılara eğitim sonunda tam 5 Eğitim Sertifikası verilecek İstanbul Kişisel Gelişim Zirvesi'nde, CNN Türk Ana Haber Spikeri NEVŞİN MENGÜ, Yazar ve TV Programcısı YEKTA KOPAN, Gazeteci ve Televizyoncu ASLI ŞAFAK, SAP Kıdemli Yöneticisi SERHAN YILMAZ ve Karikatürist, Grafi2000 Kurucusu VAROL YAŞAROĞLU profesyonel eğitim ve sunumlarıyla Yaşamartı sahnesinde. Yılın en büyük Kişisel Gelişim Zirvesi için kontenjanlar dolmadan yerinizi ayırtın, Türkiye'nin en iyileri ile tanışma ve sertifikalı eğitim programı fırsatını kaçırmayın.
Eğitimler
- NEVŞİN MENGÜ (CNN TÜRK Ana Haber Spikeri/Sporcu)
"Geleceğin İletişimi"
"Yeni Nesil İletişim ve Geleceğin Trendleri"

- YEKTA KOPAN (Yazar/TV Programcısı)
"Hepimiz Yaratıcı Mıyız?"
Yaratıcılık'ta Sanat, İlham ve Gizem İlişkisi

- ASLI ŞAFAK (Gazeteci /Televizyoncu /Tedx Konuşmacısı)
"Kendini Bil! Alışkanlıklarını Yönet"
"Tüketim Çağında Gerçekleri Görebilme ve Gerçekçi Kalabilme"

- VAROL YAŞAROĞLU (Karikatürist/İlustratör/Grafi2000 Kurucusu)
"Hayal Kurmak & Hikaye Anlatıcılığı"
Hayalleri Gerçeğe Dönüştürmede Yol Arkadaşları

- SERHAN YILMAZ (Profesyonel Egitmen & Uluslararasi Lider Sirketlerin Satis ve Pazarlama Yöneticisi)
"Sosyal Mühendislik: Kişisel Farkındalığı Tasarlama"

- 5 PROFESYONEL EĞİTİM 5 EĞİTİM SERTİFİKASI
Detaylar
KAYIT SİSTEMİ:

- Biletinizi biletix'den alarak etkinliğe direk katılabilirsiniz YA DA;
- Ön Başvuru formunu eksiksiz doldurunuz.
- Yapılan başvurulara sıralamaya göre geri dönülmektedir.
- Yoğun talep nedeniyle yaptığınız başvurudan itibaren bir kaç gün içinde geri dönüş yapılabilir.
- Ön başvuru yapmak eğitime katılabilmenizi garanti etmez.
- Ön başvurudan sonra size gösterilen ödeme yöntemleri ile ödemenizi yaptığınız takdirde kaydınız kesinleşir ve kontenjan dahilinde olursunuz.

Tarih: 11 MART 2017
Yer: CEMİL CANDAŞ KÜLTÜR MERKEZİ  (Eski ŞİŞLİ KENT KÜLTÜR MERKEZİ)
Halaskargazi Cad. No: 286 ŞİŞLİ / İSTANBUL
(Ulaşım Bilgileri: http://www.biletix.com/mekan/VZ/ISTANBUL/tr)

Giriş Kayıt Başlangıç: 10:15
Eğitim Saatleri: 11:00 - 17:30

Katılım Bedeli: 60TL
(Başka bir ücret ödemenize gerek yoktur)


*Kredi kartı ile ödeme imkanı
*Kontenjan Sınırlıdır
*Eğitime Herkes Katılabilir
*Sertifikalar için eğitime katılım zorunludur

Önemli Hatırlatmalar;
- Yaşamartı Kişisel Gelişim Zirveleri’nde;
- Biletler önceden tükenir. Ödeme yapmakta lütfen gecikmeyiniz!
- Her etkinlik kendine özgü eğitmenlerden oluşur “aynı paket program” aynı dönem içinde tekrarlanmaz! Tekrarı Yoktur!
- Memnuniyet oranı %97’ dir.
İçerik
YENİ NESİL İLETİŞİM, GELECEĞİN TRENDLERİ
- NEVŞİN MENGÜ (CNN TÜRK Ana Haber Spikeri/Sporcu)

Her gün durmaksızın etrafımızdaki her şeyin geliştiği ve değiştiği dünyada bireyler olarak kendimizide geliştirmek ve çağa ayak uydurmak zorundayız. Öncelikle görsel ve hayatın içindeki konum olarak kişilerde bıraktığımız imaj, onların gözündeki konumumuzla direkt ilgilidir. İlişkiler arasında yer aldığımız konumu iyi belirlersek imajımızı da ona göre daha iyi seviyelere getirebiliriz. Her gün daha çeşitlenen ve zorlaşan iletişim kanalları gelecekte daha da zor ve spesifik hale gelecektir. Nevşin Mengü ile zengin ve renkli seminer eşliğinde gelecekteki iletişiminizin temellerini atabilirsiniz.

"Hepimiz Yaratıcı Mıyız?"

Yaratıcılık'ta Sanat, İlham ve Gizem İlişkisi
- YEKTA KOPAN (Yazar/TV Programcısı)

- Sanat üretimi ve yaratıcılığın kaynakları arasındaki ilişki çözümlenebilir, tanımlanabilir ve paylaşılabilir mi?
- Yaratıcılıkların arkasında büyük bir gizem mi saklı?
- Yoksa bütün üretimlerin arkasında "ilham" mı var?
- Sadece sanatçılar mı yaratıcıdır yoksa hepimiz günlük hayatımızda yaratıcı davrana bilir miyiz?

"Hayal Kurmak & Hikaye Anlatıcılığı"
Hayalleri Gerçeğe Dönüştürmede Yol Arkadaşları
- VAROL YAŞAROĞLU (Karikatürist/İlustratör/Grafi2000 Kurucusu)

- Kurduğumuz hayallerin sınırı
- ÇOCUKLUK KAHRAMANLARI: Hayalleri gerçeğe dönüştürmede yol arkadaşları.
- YARAMAZLIK YAPMAK: AR-GE’nin doğuşu.
- Hayalleri gerçeğe dönüştürmede “VE” ve “AMA” sözcüklerinin önemi.
- GRAFI2000 ŞIRKETInin, “TEKNOLOJI” ile “MIZAH” dünyasını birleştirerek, hayal ettiği projelerini gerçeğe dönüştürmesi.
- SOSYAL MEDYA kullanımı ve önemi

KENDİNİ BİL! ALIŞKANLIKLARINI YÖNET
"Tüketim Çağında Gerçekleri Görebilme ve Gerçekçi Kalabilme"
- ASLI ŞAFAK (Gazeteci /Televizyoncu /Tedx Konuşmacısı)

Tüketimin geldiği nokta
İnsanlar için önem arz eden gelişmeler
Satın alma alışkanlıklarımız
Sosyal Medya ve teknolojinin hayatımıza etkileri
Gerçekçi kalabilmek
Gelir - gider dengesi için ayaklarımızı yere basabilmenin önemi
Farkında olmadan benimsediğimiz alışkanlıklarımızı yönetmek

“Sosyal Mühendislik: Kişisel Farkındalığı Tasarlama”
- SERHAN YILMAZ (Profesyonel Egitmen & Uluslararasi Lider Sirketlerin Satis ve Pazarlama Yöneticisi)

Sosyal Mühendislik geleneksel anlamının da ötesinde; toplum içerisinde sosyalleşmeye çalışan bireyin bir mühendis yaklaşımıyla kişisel farkındalık düzeyini arttırmayı amaçlar. Kariyeri başarılarla dolu Serhan Yılmaz çok yeni bir kavram olan Sosyal Mühendisliği sizler için irdeleyecek.
Eğitmenler
- NEVŞİN MENGÜ
(CNN Türk Ana Haber Spikeri/Sporcu)

Nevşin Mengü 1982 yılında Ankara'da doğdu. Klasik Ankara çocuğu tabirine uyan eğitimini; TED Ankara Koleji'nin ardından Bilkent Siyaset Bilimi Bölümü'nde tamamladı. Ankara çizgisini Galatasaray Üniversitesi ile kırdı. Masterını 'Türkiye Üzerine Toplumsal İncelemeler' dalında yaptı.

Televizyonculuğa 2005 yılında Kanaltürk televizyonunda başlamış, bu kanalda Kadınlar Kulübü adlı programı sunmuştur.Bir yıl sonra Habertürk'de muhabirliğe başlayan Mengü, One Ajans tarafından gelen Tahran muhabirliği teklifi üzerine bu kanaldaki görevini bırakır, 1,5 yıl Ajansın Tahran temsilciliği yapar. Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu'na prodüksiyon ve iletişim hizmetleri sağlayan One Ajans'ta bir süre görev alan sunucu, altı ay Hürriyet Gazetesi'nde de çalışmıştır. CNN Türk kanalında editörlük ve sunuculuk yapmaktadır.

Mengü; Temmuz 2011'de mensubu bulunduğu meyda grubu DYH'in bünyesindeki Kanal D'nin ana haber sunucusu Mehmet Ali Birand'ın sağlık sorunları nedeniyle yayın yapamaması sonucu aynı gün içinde iki farklı televizyon kanalında ana haber bülteni sunarak televizyonculuk tarihine geçmiştir.

CNN TÜRK’te hafta içi her gün Ana Haber'i sunuyor.

Hürriyet Daily News’a analiz yazıları yazıyor. Aynı zamanda dayanıklılık sporlarıyla yakından ilgilenen Nevşin Mengü, Maraton ve Ironman yarışlarında yarışıyor. Spor konusundaki tecrübelerini de Pedal Dergisi’ndeki yazılarında aktarıyor.

İyi derecede İngilizce, orta düzeyde Almanca ve Farsça biliyor. İşini çok seviyor.

- ASLI ŞAFAK

(Gazeteci, Televizyoncu Tedx Konuşmacısı)

Gazeteci bir babanın kızı olarak dünyaya geldi. Armut dibine düştü, gazeteci oldu. Uzman gazeteci olmak istedi, Mülkiye’de ekonomi okudu. Okurken çalışmaya başladı. Önce gazetelerin, ardından televizyonların rahleyi tedrisinden geçti. Uzun yıllar Ankara’da muhabirlik yaptı, haber programları hazırladı, sundu. Ülkeyi yönetenlerle röportajlar gerçekleştirdi. 7 yıl Londra’da yaşadı, köşe yazdı. 2010 yılından bu yana İstanbul’da, Bloomberg HT televizyonunda ekonomi anlatıyor. Anlatmaya radyoda da devam ediyor. Üniversitede ekonomi dersleri veriyor. Ekonominin korkulacak bir şey olmadığını göstermek için çabalıyor. Sayının Namusu ve Bana Bana Hep Bana kitaplarının yazarıdır.

- YEKTA KOPAN
(Yazar/TV Programcısı)

1968’de doğdu. Öğrenim hayatı Ankara’da geçti. Televizyon ve radyolarda seslendirme yapmaya çocukluk yıllarında başladı. Aynı yıllarda çocuk programlarında sunuculuk ve oyunculuk da yaptı. 1989 yılında Hacettepe Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu.

80li yıllardan başlayarak öyküleri, şiirleri, deneme ve eleştiri yazıları çeşitli dergilerde yayınlandı. Özellikle Hayalet Gemi dergisindeki çalışmalarıyla tanındı. İlk kitabı Fildişi Karası 2000 yılında okurla buluştu. Aşk Mutfağından Yalnızlık Tarifleri adlı kitabı 2002 Sait Faik Hikâye Armağanı’na, Karbon Kopya adlı kitabı 2007 Dünya Kitap Yılın Telif Kitabı Ödülü’ne, Bir de Baktım Yoksun adlı kitabı da 2010 Yunus Nadi Öykü Ödülü’ne ve 2010 Haldun Taner Öykü Ödülü’nü değer bulundu. 2006 yılında İstanbul Uluslararası Tiyatro Festivali bünyesinde Tiyatro DOT tarafından sahnelenen ve bir Bülent Erkmen projesi olan İki Kişilik Bir Oyun’un metnini yazdı. Oyun Almanya, İtalya ve Hollanda’da sahnelendi. Şilili ressam Alex Pelayo tarafından resimlenen çocuk kitabı Burun 2009’da yayımlandı. Kitapları çeşitli dillere çevrildi. 2013 yılında Aile Çay Bahçesi adlı roman ve 2014’te İki Şiirin Arasında isimli öykü kitabını yazdı. Ayrıca yine 2014 yılında Türk öyküsü üstüne bir sözlük çalışması olan İpekli Mendil’in editörlüğünü yaptı.

2000’li yılların başlarından itibaren NTV’de yayınlanan günlük kültür sanat bülteni Gece Gündüz’ün sunuculuğunu yaptı. 2013 yılında bu programdan ayrılarak ArtıBir TV’de yapımcılığını da gerçekleştirdiği Cumartesi adlı kültür sanat programını hazırladı. Aynı dönemde Radikal gazetesinde düzenli olarak yazan Kopan, bir yandan da YapımLab bünyesinde Yaratıcı Yazarlık dersleri verdi.

2015’te ilk cildi yayınlanan kültür sanat yıllığı Can Almanak’ı projelendiren ve son kitabı Sakın Oraya Gitme 2016’da raflara çıkan Yekta Kopan, halen bir YouTube platformunda Yekta Kopan’la Noktalı Virgül adlı kütür sanat programının yapımcılığını ve sunuculuğunu yürütüyor.

- VAROL YAŞAROĞLU
(Karikatürist/İlustratör/Grafi2000 Kurucusu)

Varol Yaşaroğlu, “Kendi yarattığımız hayal dünyasında her şeyi değiştirmek mümkün” söylemini yaşam felsefesi kabul ediyor. “Bilişim dünyası ile mizah dünyasını birleştiren” Grafi2000 Prodüksiyon, Yaşaroğlu’nun göz bebeği…

Mizah, karikatür ve animasyonu harmanlayarak sunan Varol Yaşaroğlu, Türkiye’nin büyükler için yapılan ilk çizgi dizisi Fırıldak Ailesi’nin yapımcısı ve yaratıcısı, Koca Kafalar’ın yaratıcısı ve Grafi2000 Prodüksiyon′un kurucusu. “Bilişim dünyası ile mizah dünyasını birleştiren” kreatif uygulamaları ile özelikle TV, internet, mobil ortamlarında, yazılı ve görsel mecralar için projeler üreten Grafi2000 Prodüksiyon Türkiye’de ses getirecek yeni orjinal projeler geliştiriyor. Son projesi youtube.com/grafi2000 ile kendi özel eğlence kanalını da oluşturmuş durumda. Yaşaroğlu; karikatür, illüstrasyon ve animasyon çalışmalarının hepsini ekibiyle birlikte kağıt kaleme hiç dokunmadan bilgisayar ortamında oluşturuyor ve onları çalıştıkları yerlere yine bilgisayar ortamından gönderiyor. Yaşaroğlu, “Kendi yarattığımız hayal dünyasında her şeyi değiştirmek mümkün” diyor.

İlk Türk flash animasyon reklamı

Yaşaroğlu, şimdiye dek "Grafi2000.com - İnternet sitesi", "Koca Kafalar ile Baba Haber Bülteni - TV Programı", "Öyle Bir Geçer Zaman Ki - TV Dizisi”, “Fırıldak Ailesi" gibi birçok projeye imza attı. Kanal D’de yayınlanan “Bilgisayar dünyası ile mizah dünyasını birleştiren” özgün formatlı “Grafi2000 Comedy” TV programı, Özel Radyo ve Televizyon Yayıncıları Derneği tarafından, 2004 yılının “En İyi Eğlence Programı” seçildi. Yaşaroğlu ve Grafi2000 ekibi başarılarına reklam uygulamalarını da ekledi ve internetteki ilk Türk flash animasyon reklamı olan “Delete-Extra”yı hazırladı.

Beş kişiyle birlikte kurduğu “MR. VEB” adlı yaratım grubunda mizah ve reklam yazarlığı yaptı. Tek Pota, Televizyon Çocuğu, Çılgın Bediş, Laf Lafı Açıyor, Alkışlar, D-Lüks, Rifle ve Wendy's Beyaz Show, Çarkı Felek, Dinamit T.V. programlarının metin yazarlığı, Şen Makas adlı tiyatro oyununun uyarlaması, Beyaz’ın “Ben Bir Küçük Cezveyim Köşe Bucak Gezmeyim” stand-up gösterilerinin ve Mehmet Ali Erbil’in Maksim Gazinosu’ndaki stand-up gösterilerinin metin yazarlığı ve daha pek çokları bu işler arasında sayılabilir.

Zamanının büyük bir kısmını kurduğu Grafi2000 İnternet ve Mizah Dergisi’ni geliştirmeye ayıran Yaşaroğlu çizgileriyle kurumsal firmaların sosyal sorumluluk projelerinde de yer alıyor. Çeşitli üniversitelerde bilgisayar-internet ve mizah üzerine seminerler verirken, “Ekonomist” ve “Capital” dergilerinin karikatüristliğini ve illüstratörlüğünü yapmaya devam ediyor.
Varol Yaşaroğlu kimdir?

1968 yılının Mart ayında İzmir'de doğdu. İzmir Atatürk Lisesi’ni bitirdi. İTÜ İnşaat Mühendisliği'nden 1989 yılında mezun oldu. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Para Banka Bölümü'nde yüksek lisans yaptı. Uluslararası Nasreddin Hoca ve Yunus Nadi Karikatür Yarışmaları’nın da bulunduğu 25’e yakın karikatür yarışmasından ödül aldı. 1990 yılında Güneş Gazetesi’nde karikatürist olarak çalıştı. Sonraki yıllarda “Plastip Show” adlı TV dizisinin yazarlığını VEB olarak) ve görsel yönetmenliğini dizi devam ettiği sürece sürdürdü. 1998 yılında Milliyet Gazetesi’nin “İş ve İnsan Kaynakları” ekinde “Teşvik” adlı bant tipini yarattı. TRT 2'de "Kariyer Dünyası" adlı programa uzun süre "Teşvik"in animasyon maceralarıyla konuk oldu. Kültür Koleji ve Boğaziçi, İTÜ, ODTÜ, Marmara, Yeditepe Üniversiteleri’nde “bilgisayar-internet ve mizah” üzerine seminerler verdi. Uzun yıllar "Ekonomist" ve "Capital" dergilerinin karikatüristliğini ve illüstratörlüğünü yaptı. Kurucusu ve sahibi olduğu Grafi2000 Prodüksiyon, değişik reklam uygulamaları ile de başarı kazandı.

SERHAN YILMAZ
(Profesyonel Egitmen & Uluslararasi Lider Sirketlerin Satis ve Pazarlama Yöneticisi)

İlköğrenimini Ted Ankara Koleji'nde, ortaöğrenimini ise Çankaya Milli
Piyango Anadolu Lisesi'nde tamamlayan Yılmaz, satış ve pazarlama hayatına da bu yıllarda amatör anlamda muhtelif alanlarda adım atarak başladı.Daha sonra Çankaya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'ni burslu olarak kazanan Yılmaz, 2. sınıfta ayrıca İşletme Bölümü'nde de yandal yapmaya başlamıştır. Sonrasında Nurol Holding'te Yurtdışı Satış ve Pazarlama, Turkcell Superonline'da Bölge Yöneticiliği ve Turkcell'de Kurumsal Satış İç Anadolu Bölge Müdürlüğü görevlerini yürüten Yılmaz, daha sonra British American Tobacco'da Ticari Pazarlama ve Satış Bölge Müdürü olarak çalışmıştır. Şu anda IBM Turkiye'de Enerji Sektörü Müşteri İlişkileri Yöneticisi olarak çalışmaktadır. Ayrıca eğitim hayatına da Bahçeşehir Üniversitesi'nde burslu olarak yaptığı MBA sonrasında, şu anda da Hacettepe Üniversitesi'nde yapmakta olduğu Bilişim Hukuku Yüksel Lisans programı ile devam etmektedir.
İş hayatı boyunca çalıştığı kurumlarda iç eğitmen rolü de üstlenen Yılmaz, diğer yandan da Türkiye'de eğitmen kimliğiyle birçok üniversitede ve kurumda farklı alanlarda onlarca seminerde konuşmalar yapmış ve eğitimler vermiştir.
Deniz sporları ve kayak gibi hobilerine ek olarak amatör olarak edebiyatla da ilgilenmektedir.
Sertifikalar
** Katılımcılara 5 Adet Eğitim Sertifikası Eğitim Sonunda Verilmektedir!

SERTİFİKA BELGE DETAYLARI;
* Eğitmen imzalıdır

* İngilizce ve Türkçe olarak hazırlanır
* İsme özel Yaşamartı onaylıdır
* Kişiye özel sertifika numaralıdır
* Yaşamartı veritabanında iş başvurularınızda referans olmak üzere arşivlenir


Sertifika Başlıkları;

"Yeni Nesil İletişim ve Geleceğin Trendleri"
"Yaratıcılık'ta Sanat, İlham ve Gizem İlişkisi"
"Kendini Bil! Alışkanlıklarını Yönet"
"Sosyal Mühendislik"
"Hayal Kurmak & Hikaye Anlatıcılığı"
Yer/Ulaşım
Cemil Candaş Kültür Merkezi (Eski Şişli Belediyesi Kent Kültür Merkezi)
Halaskargazi Cad. No: 286 ŞİŞLİ / İstanbul

Halaskargazi Caddesi üzerinde faaliyet gösteren Kent Kültür Merkezi, Şişli Belediyesi tarafından yenilendikten sonra birçok organizasyona ev sahipliği yaptı.

780 koltuk kapasiteli kültür merkezinde tiyatro ve sinema gösterimleri için 4 kulis bulunuyor. Fuaye alanı ve sergi salonlarıyla tam donanımlı olan Şişli Belediyesi Kent Kültür Merkezi, Color Tango Konserleri ve Tango Poison Show’a ev sahipliği yaptı.
biletix-hemen-al

*Biletix İstanbul Satış Noktaları;
- Akmerkez Vakkorama, Beyoğlu Halep Pasajı, City’s Mahalle, Forum İstanbul Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Caddebostan MMM Migros, Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Capitol Alışveriş ve Eğlence Merkezi, Gayrettepe Metrosu, İstanbul Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi, İstinyePark Alışveriş ve Eğlence Merkezi, İş Kuleleri İş Sanat Kültür Merkezi, Kanyon, Soyak MMM Migros, KadıköySahne

Geçmiş Etkinliklerden Videolar


Fatih Portakal ile Kişisel Gelişim Zirvesi


İletişim Zirvesi


Kişisel Gelişim Zirvesi