Bize Ulaşın: 0850 532 52 12
WEBBANNER-IST-11MART

İstanbul Kişisel Gelişim Zirvesi 11 Mart 2018

Kişisel Gelişim Zirveleri Yaşamartı farkı ve konsepti ile şehrine geliyor. İstanbul Kişisel Gelişim Zirvesi 11 Mart 2018'de Şişli Cemil Caqndaş Kültür Merkezi'nde. 4 Farklı başlıkta sunumlar ve konuşmalar, motivasyon ve farkındalık ile yüksek bilgi akışı ve eğlenerek öğreneceğiniz Kişisel Gelişim Zirvesi'nde etkinlik sonunda katılımcılara 4 adet sertifika verilmektedir. Zirvede Feyza Altun "Olmazlara İnanma", Fotoğraf Sanatçısı Mehmet Turgut "Farkındalık ve Yaratıcı Düşünce", CNN Türk Gündem Özel Programı Sunucusu Deniz Bayramoğlu "İletişim'de Sadelik Etkin Dinleme & Doğru Yorumlama", Interrail Türkiye Kurucusu Bestami Köse "Ön Yargılarını Yok Et" konuşmaları ve sunumları ile Yaşamartı sahnesinde. Kontenjanlar dolmadan ön başvurunuzu gönderin yerinizi ayırtın, tekrarı olmayan bu özel zirve programını kaçırmayın!
Oturumlar
- Feyza Altun (Aktivist/Yazar)
“Olmazlara İnanma”
Zor Koşullarda Kendini Motive Etme

- DENİZ BAYRAMOĞLU (CNN Türk Gündem Özel Programı Sunucusu)
“İletişimde Sadelik; Etkin dinleme ve Doğru Yorumlama”
Sade Bir İletişim İçin Doğru Doneleri Kullanma

- Mehmet Turgut (Fotoğraf Sanatçısı)
“Farkındalık Ve Yaratıcı Düşünce”
Tutkulu Bir Yaşamın Farkına Varmanın Yolları

- Bestami Köse (Interrail Türkiye Kurucusu/ Gezgin)
“Ön Yargılarını Yok Et”
Başka Kültürlerin Hayatımıza Dokunması

- 4 PROFESYONEL OTURUM 4 SERTİFİKA
- TEKRARI YOKTUR!
Detaylar
KAYIT SİSTEMİ:

- Biletinizi biletix'den alarak etkinliğe direk katılabilirsiniz YA DA;
- Ön Başvuru formunu eksiksiz doldurunuz.
- Yapılan başvurulara sıralamaya göre geri dönülmektedir.
- Yoğun talep nedeniyle yaptığınız başvurudan itibaren bir kaç gün içinde geri dönüş yapılabilir.
- Ön başvuru yapmak etkinliğe katılabilmenizi garanti etmez.
- Ön başvurudan sonra size gösterilen ödeme yöntemleri ile ödemenizi yaptığınız takdirde kaydınız kesinleşir ve kontenjan dahilinde olursunuz.

Tarih: 11 MART 2018
Yer: ŞİŞLİ CEMİL CANDAŞ KÜLTÜR MERKEZİ (Eski ŞİŞLİ KENT KÜLTÜR MERKEZİ)
Halaskargazi Cad. No: 286 ŞİŞLİ / İSTANBUL
(Ulaşım Bilgileri: http://www.biletix.com/mekan/VZ/ISTANBUL/tr)

Giriş Kayıt Başlangıç: 11:00
Eğitim Saatleri: 12:00 - 18:00

Katılım Bedeli: 60TL
*Başka bir ücret ödemenize gerek yoktur

*Kredi kartı ile ödeme imkanı
*Kontenjan Sınırlıdır
*Etkinliğe Herkes Katılabilir...

Önemli Hatırlatmalar:
Yaşamartı Kişisel Gelişim Zirveleri’nde;
Biletler önceden tükenir. Ödeme yapmakta lütfen gecikmeyiniz!
Her etkinlik kendine özgü konuşmacılardan oluşur “aynı paket program” aynı dönem içinde tekrarlanmaz! Tekrarı Yoktur!
Memnuniyet oranı %97’ dir.

Organizasyon sahibi Yaşamartı;
*Konuşmacıların sağlık sorunları, doğal afet ve etkinliğin gerçekleşmesini engelleyebilecek herhangi bir güvenlik nedeni ile organizasyonda değişiklik yapma hakkına sahiptir
*Etkinlik alanında huzursuzluk çıkaran, salon içerisinde program akışını engelleyici davranışlarda bulunan ve organizasyona uygun olmadığını düşündüğü kişileri, bilet ücreti iadesini yaparak etkinlik alanına almama veya etkinlik alanından çıkarma hakkına sahiptir.
*Organizasyon akışı ve oturma düzeni ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
*Bilet fiyatları indirimli ön satış ve sonrası olarak değişkenlik gösterebilir
*Sertifikalar için ek ücret ödemenize gerek yoktur, bilet fiyatına dahildir
*Ön Başvuru Formu dolduran ve bilet alan tüm katılımcılar bu koşulları kabul etmiş sayılırlar.
İçerik
“Olmazlara İnanma”
Zor Koşullarda Kendini Motive Etme
- Feyza Altun (Aktivist/Yazar)


İnsan ömrü boyunca veya gündelik hayatımızda karşı karşıya geldiğimiz kalıplaşmış düşünce sistemleri hep bize neyi yapamayacağımızı, başaramayacağımızı dikta etmeyi görev bilmektedir. Çocukluğumuzdan itibaren baskılanmaya başlayan yaşam biçimlerimiz ve karakterimiz bu sebeple bizlerde içsel bir çatışma durumu ortaya çıkarıp bu durumu da olağan hale getirmektedir. O yüzden motivasyonumuzu yüksek tutup tutkuyla yapmak istediğimiz şeyleri gerçekleştirme hedefleri her zamankinden daha zor olmaktadır. Önümüze getirilen algıyı, psikolojik engelleri ancak üstlerine giderek daha sağlam bir ben oluşturarak aşabilmemiz mümkündür. Feyza Altun, hayata karşı ve hayallerimize doğru nasıl farklı açılardan yaklaşıp, kendimizi motive etmenin yollarını 11 Mart 2018’ de İstanbul Kişisel Gelişim Zirvesi’nde sizlerle paylaşacak.

“İletişimde Sadelik; Etkin dinleme ve Doğru Yorumlama”
Sade Bir İletişim İçin Doğru Doneleri Kullanma
- DENİZ BAYRAMOĞLU (CNN Türk Gündem Özel Programı Sunucusu)


Günümüzde, gelişen iletişim araçları ve sosyal medyanın yoğun kullanımı nedeniyle hayatımızın parçası haline gelen görsel ve işitsel olarak çok sayıda içerik ile karşı karşıyayız. Kullanabileceğimizden çok daha fazla ve hızlı şekilde günün her saati maruz kaldığımız veriler tabiki iletişimin şeklini ve kalıplarını da etkilemektedir. Bu kadar yoğun bir sistem içerisinde insan alışkanlıklarında da tahammül seviyeleri azalmakta ve bu nedenle en yakınlarımızı dahi dinlemekte zorluk çekmekteyiz. İletişimin en önemli kısmı karşı tarafın verdiği mesajı doğru alıp onu doğru yorumlamaktan geçer, bunun en iyi yoluda önce karşımızdakini etkin bir şekilde dinlemeye başlamaktan geçer. Bu sayede sade bir iletişim için gerekli doneleri kullanıp doğru yorumlama yapabiliriz. Hayatımızın işleyişini ve kalitesini belirleyen en temel konularından biri olan iletişiminizi geliştirmek için Deniz Bayramoğlu ile buluşmaya hazır mısınız?

“Farkındalık ve Yaratıcı Düşünce”
Tutkulu Bir Yaşamın Farkına Varmanın Yolları
- MEHMET TURGUT (Fotoğraf Sanatçısı)


Hayat tüm zorlukları ve hızıyla akıp giderken insanlar bu akışa kapılıp kendi gördüklerinin ya da gördüklerini zannettikleri şeyleri yargılamaktadırlar. Bu süreçte birey, hayatın güzelliklerini, tutkularını, yeri geldiğinde bir sanat çalışmasını kaçırmaktadır. Gerek iş hayatında gerekse sosyal hayatta tutkuyla bağlandığımız her an farkında olarak mümkündür. Tutku yaratıcı düşünce biçimini getirir. Yaratıcı düşündükçe hayatın klişelerinden ve rutinlerinden çıkabiliriz. Ünlü fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut tutkulu bir yaşamın farkına varmamız ve yaratıcı düşünce ile yolumuza devam edebilmemizin yollarını 18 Mart 2017’ de Kişisel Gelişim Zirvesi’ nde bizlerle paylaşacak

“Ön Yargılarını Yok Et”
Başka Kültürlerin Hayatımıza Dokunması
- Bestami Köse (Interrail Türkiye Kurucusu/ Gezgin)


Hayatta elinizden asla alinamayacak sey nedir ?Ozgurluk kadar kutsal olan…?

Hayal Kurmak

Kimsenin nedenlestiremeyecegi tek seydir . sen yasarsin sen bilirsin eger istersen baskasina da sen anlatirsin.herkesi istedigi yere koyar istedigi yerden cikartirsin.kimseye hesap vermez o an’in tanrisi olursun.eskiden çok hayal kurduğum ve bu hayallerim gerçekleşmediği için melankoliye bağladığımı zannederdim.. “ah bi hayal kurmayı bıraksam” derdim, “ah bi vazgeçsem olmayacak hayallerin peşinden koşmaktan..” kendime göre, hayatta yeteri kadar yaralanmıştım yani…

dun gece yine yastığa başımı koyunca aklımdan bir şeyler geçti. kendi kendime, kaç yaşına geldin, şu haline bak hala hayal kuruyorsun dedim. dün itibariyle çocukluktan terhis oldum diyebilirim. ben hayal ipinin ucunu kaçıracağım ve ondan sonra hayalimi bir başkası yaşayacak. yo dostum yo…

hasılı kelam hayal kurmak, çocukluktan kalma bir maraz mi sadece?

mutluluk vermesi icin gerçekleşmesine gerek dahi olmayan ne var ki baska ?

“insan karakterinin en saf oldugu eylem. bir insan rahatça kurdugu hayallere göre yargilanabilir.”

anlayacaginiz,korkmayin ,sizsiniz bu dünyanin spartacus’u …
Konuşmacılar
Feyza Altun (Aktivist / Yazar)

Feyza Altun Fox TV'de yer aldığı programla evlere konuk olan bir isim. Aslında avukat olan Feyza Altun kendini feminist ve aktivist olarak tanımlıyor. 2012 yılında yani bundan 5 yıl önce attığı tweet nedeniyle bir anda en çok konuşulan kişiler arasına giren Feyza Altun, adliyeye bebeğiyle gelmesiyle tanınmıştı.

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi olan Feyza Altun'un Kadının Fendi adlı kitabı bulunuyor.

Feyza Altun, lisansını Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde tamamladı. Yüksek lisansını ise İstanbul Bilgi Üniversitesi İnsan Hakları Hukuku konusunda yaptı. Türkçe, İngilizce, Fransızca ve Farsça olmak üzere dört dil bilen Feyza Altun'un Kadının Fendi adlı kitabı bulunuyor. Feyza Altun "Kadının Fenni" isimli kitabında, hem kendi deneyimlerini, hem de toplumda kadın olarak yaşamanın zorluklarını tanık olduğu adli vakaları anlatıyor.

Ne Seninle Ne Sensiz programıyla ismini geniş kitlelere duyuran Feyza Altun, 2015 yılında bırakacak yer bulamadığı 7 aylık bebeğiyle duruşmaya katılmış, bu olay uzun süre konuşulmuştu. Türkiye'de bir ilke imza atan, ardından da çalışan annenin yaşadığı zorluklarla ilgili hazırladığı raporu Meclis'e taşıyan avukat Feyza Altun, kendini bir aktivist olarak tanımlıyor.

Bestami Köse
(Interrail Türkiye Kurucusu / Gezgin)


Hatay’in Hassa ilcesinde dogan 1990 dogumlu Bestami Köse, Turkiye’nin en büyük seyahat topluluğu Interrail Türkiye‘ nin kurucusudur. FoodRail, CouchRail gibi gönüllülük üzerine kurulu oluşumların da kurucusudur.

Hatay’ dan Istanbul’a uzanan üniversite serüveniyle birlikte, seyahat tutkusu nedeniyle dünyanın en uzun tren yolculuğunu yapmak için yollara düşmüş ve 81 il 52 ülke seyahati gerçekleştirmiştir.

Türkiye’ de Interrail’in ve sırtçantalı seyahat anlayışının gelişmesi için davet aldığı 62 üniversitede konferanslar ve seminerler vermiştir.

Radyo programlarında seyahat temalı yayınlar yapmıştır. Dergilerde köşe yazarlığıyla birlikte, gazetelerde yazılar yayımlamıştır.

Mehmet Turgut (Fotoğraf Sanatçısı)

21 temmuz 1977 yılında Ankara’da doğdu. İsmini aldığı dedesi Mehmet Turgut’un mesleği olan fotoğrafçılık kaderini belirledi.

Uzun yıllardır teorik fotoğrafçılık, baskı teknikleri, boyama, kara kalem ve fotoğraf işleme üzerine çalışmalar yaptı. İlerleyen zaman içerisinde kendisini kurgusal fotoğraflar üretmeye ve çekmeye adadı.

Photographic Society of America PSA ve Austria Super Circuit başta olmak üzere yurtiçi ve yurtdışında sayısız ödül kazandı. Ayrıca fotoğraf üzerine sayısız seminer verdi.

Son dönem çalışmaları arasında; Dünyaca ünlü Fransız şarkıcı Patricia Kaas’in “best of” albümü “19” kapak fotoğrafları, Hollandalı müzisyen Anneke Van Giersbergen’ın konser albümü “Live In Europe” ve Ozzy Osbourne’un son single çalışması “Let It Die” için kullanılan kapak fotoğrafları dikkat çekenlerden sadece birkaçı.

2009’da Türk Sanat Kurumu tarafından yılın fotoğraf sanatçısı seçilen Mehmet Turgut, aynı zamanda, Mart 2010’da yayımlanmaya başlanan 46 dergisinin sahibi ve yaratıcı yönetmeni.

SERGİLER

- Düzce “Umut Hep Vardır” (Karma Fotoğraf Sergisi)
- İstanbul Fotoğrafevi Koç Allianz Galerisi “Maskeler” (Kişisel Sergi)
- FotoFanClub Sony - Ericcson (Karma Fotoğraf Sergisi)
- AFAD Adana Fotoğraf Amatörleri Derneği (Kişisel Sergi)
- Bilkent Üniversitesi “Maskeler” (Kişisel Sergi)
- YTÜ Yıldız Teknik Üniversitesi 6. Amatör Fotoğraf Günleri (Sergi / Maskeler )
- Apple İcan fotoğraf yarışması Fotoğraf Sergisi ( İstanbul Koç Müzesi )
- İtalya “Roma” Expo Sabatini Sergi salonu Kişisel Fotoğraf Sergisi
- Pozitif Negatif Yaklaşımlar Dolmabahçe Sarayı (Fotoğraf Sergisi)
- Pozitif Negatif Yaklaşımlar Ankara Vakıfbank Sergi Salonu (Fotoğraf Sergisi)
- Trendler Kitabı 09 Fotoğraf Sergisi (The Hall)- Trendler Kitabı 09 Fotoğraf Sergisi (Cevahir Alışveriş Merkezi)
- İfsak Fotoğraf Günleri Açılış Sergisi 09
- Kırmızı Kulübe “Hayvan Hakları Fotoğraf Sergisi
- Anatolium AVM “Mehmet Turgut – 46 Sergisi” (Bursa)
- “Rock ‘N Frame” Sergisi (İstanbul)
- “Rock ‘N Frame” Sergisi (Ankara)
- “Rock ‘N Frame” Sergisi (İzmir)
- “Rock ‘N Frame” Sergisi (Eskişehir)
- “Rock ‘N Frame” Sergisi (Rock’n Dark İstanbul Finali)
- “5199” Hayvan Hakları Sergisi (İstanbul)
- “5199” Hayvan Hakları Sergisi Palladium (İstanbul)
- Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Sergi & Söyleşi
- Malatya Film Festivali “46 Sergisi”
- “Van İçin Umut” Sergisi
- Darüşşafaka “9’dan 90’a Fotoğraf Sergisi” Danışmanlığı

ÖDÜLLER

- Avusturya Super Circuit “EMOTIONS - HUMAN RELATIONS” dalında Altın Madalya
- Fotoğraf Dergisi Ulusal Fotoğraf Yarışması İkincilik Ödülü
- Photographic Society of America PSA-Goldmedal / MP - Altın Madalya
- Avusturya Super Circuit “COLOUR PRINTS GENERAL” dalında Bronz Madalya
- Avusturya Super Circuit “PORTRAIT” dalında Altın Madalya
- Balcan Photography Contest “Mask and Faces” dalında Gümüş Madalya ve Onur Ödülü
- Vizon Show “Kadın ve Renk” Fotoğraf Yarışması Birincilik Ödülü
- T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Fotoğraf Yarışması Birincilik Ödülü
- Boyner “Sevgi” Konulu Fotoğraf Yarışması Üçüncülük ve Mansiyon Ödülü
- Sanat Kurumu 2008-2009 Yılın Fotoğraf Sanatçısı Ödülü
- Paris PX3 2010 “Beauty” dalında İkincilik Ödülü
- Paris PX3 2010 “Fine Art” dalında İkincilik Ödülü

- DENİZ BAYRAMOĞLU
(CNN Türk Gündem Özel Programı Sunucusu)

1997 yılında önce Financial Times ile ortak çıkan Liberal Bakış Gazetesi’nde borsa haberleri yapmaya başladı. 6 ay sonra döneminin en dikkat çekici gazetesi olan Yeni Yüzyıl’da borsa muhabirliğine devam etti. Burada özellikle imzasız yayınlanan ve borsa operasyonlarını deşifre ettiği kulis köşesi “Insider” ile dikkat çekti.

Sabah grubunun Yeni Yüzyıl’ı satmasının ardından grupta kaldı ve aynı işi Sabah Gazetesi’nde devam ettirdi. Sabah Gazetesi borsa editörlüğü görevinden kısa bir süre sonra Yeni Binyıl Gazetesi’nin kuruluşunda ekonomi editörü olarak görev yaptı.

Yazılı basın kariyeri sırasında Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin tepe yöneticileri, ekonomi bürokrasisi, ekonomiden sorumlu bakanlar, Avrupa ve ABD’nin önde gelen şirketleri, ekonomi bakanları, ECB ve FED de dahil olmak üzere Merkez Bankası başkanları, ünlü fon yöneticileri v.d. ile röportajlar yaptı.

Çok sayıda meslek örgütü ve sivil toplum kuruluşu tarafından yılın en iyi ekonomi muhabiri ödülüne layık görüldü.

2000 yılında ise yazılı basından görsel basına geçti. 2000-2002 yılları arası CNN TÜRK televizyonunda borsa yorumcusu-muhabiri olarak görev aldı. 2002-2004 yılları arasında Ahu Özyurt ile birlikte “İş Yemeği” programını hazırlayıp sundu.

2004-2006 yıları arasında ise 10 yıldır sürdürdüğü ekonomi gazeteciliğine ara verip haber merkezinde çalışmaya ve CNN TÜRK’ün sabah haberlerini sunmaya başladı. 2006 yılında ise 1 boyunca CNN TÜRK’ün marka siyaset-ekonomi programı “Parametre”yi Enis Berberoğlu, Bilal Çetin ve Erdal Sağlam ile sundu.

2008 yılında vatani görevi için CNN TÜRK’ten ayrıldı. 2010-2012 yılları arasında CNN TÜRK’te “Bugün” haber kuşağını hazırlayan ve sunan Deniz Bayramoğlu o tarihten bu yana da CNN TÜRK’ün sabah programı olan “Güne Merhaba’yı hazırlayıp sunuyor.

Bayramoğlu televizyon kariyeri boyunca, yine Türkiye ve dünya ekonomisinin önde gelen isimleriyle röportajlar yaptı. Siyaset, ekonomi ve sanat dünyasının önde gelen isimlerini programlarında ağırladı.

Türkiye ve bölgemizden en sıcak gelişmeleri takip etti.

Suriye savaşının ilk yılında Halep kentine giren ilk Türk Gazeteci oldu. Muhaliflerin 30 Şii hacı adayını rehin aldığı olayı, dünyaya ilk duyuran gazeteci oldu. Ve yine bu isimlerle ilk röportajı yaptı.

2002-2004 yıları arasında Hurriyet.com.tr’de borsa ve ekonomi yazıları yazdı. Hurriyet.com.tr’nin ardından yazılarına Finansal Forum ve Referans gazetelerinde devam etti.

Halen çeşitli günlük ve haftalık yayınlar için yazılar kaleme almaya devam etmektedir.

Deniz Bayramoğlu, Türk ve dünya ekonomisi konusunda uzman bilgiye sahiptir. Türk ekonomisinin önde gelen sektörlerini yakından takip etmeye devam etmekte aynı zamanda da siyaset ve sanat dünyasındaki gelişmeleri de yakından takip etmektedir.

İyi derecede İngilizce bilmektedir.
Sertifikalar
Katılımcılara  4 Adet Sertifika etkinlik sonunda verilmektedir

Sertifika Detayları;
* Konuşmacı imzalıdır
* İngilizce ve Türkçe olarak hazırlanır
* İsme özel Yaşamartı onaylıdır
* Kişiye özel sertifika numaralıdır
* Katılım gösterildiğine dair profesyonel Yaşamartı onayıdır.
* Yaşamartı Eğitim Danışmanlık Firması veritabanında iş başvurularınızda referans olmak üzere arşivlenir
* 2 Yılı geçen eğitim programlarında sertifika yenilemesi yapılmamaktadır.

Sertifika Başlıkları; 
"OLMAZLARA İNANMA"
“FARKINDALIK VE YARATICI DÜŞÜNCE”
"İLETİŞİMDE SADELİK; ETKİN DİNLEME VE DOĞRU YORUMLAMA"
“ÖN YARGILARINI YOK ET“
Yer/Ulaşım
Cemil Candaş Kültür Merkezi (Eski Şişli Belediyesi Kent Kültür Merkezi)
Halaskargazi Cad. No: 286 ŞİŞLİ / İstanbul

Halaskargazi Caddesi üzerinde faaliyet gösteren Kent Kültür Merkezi, Şişli Belediyesi tarafından yenilendikten sonra birçok organizasyona ev sahipliği yaptı.

780 koltuk kapasiteli kültür merkezinde tiyatro ve sinema gösterimleri için 4 kulis bulunuyor. Fuaye alanı ve sergi salonlarıyla tam donanımlı olan Şişli Belediyesi Kent Kültür Merkezi, Color Tango Konserleri ve Tango Poison Show’a ev sahipliği yaptı.
biletix-hemen-al

*Biletix İstanbul Satış Noktaları;
- Akmerkez Vakkorama, Beyoğlu Halep Pasajı, City’s Mahalle, Forum İstanbul Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Caddebostan MMM Migros, Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Capitol Alışveriş ve Eğlence Merkezi, Gayrettepe Metrosu, İstanbul Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi, İstinyePark Alışveriş ve Eğlence Merkezi, İş Kuleleri İş Sanat Kültür Merkezi, Kanyon, Soyak MMM Migros, KadıköySahne

Geçmiş Zirvelerden Videolar


İlber Ortaylı ile Kişisel Gelişim Zirvesi


Fatih Portakal ile Kişisel Gelişim Zirvesi


İletişim Zirvesi