Bize Ulaşın: 0850 532 52 12
[layerslider id='11']
web-mugla-edit

Muğla Kişisel Gelişim Zirvesi

Eğitimler
Muhteşem Kadro ile nitelikli içerikler 7 saat eğitim ve 4 Eğitim Sertifikası. Türkiye'nin en iyileri Yaşamartı Kişisel Gelişim Zirvesi Muğla'da sizlerle buluşuyor. Konularında öncü profesyonel eğitmenler tarafından verilecek nitelikli eğitimler ile eğlenerek kendinize yatırım yaparken CV'nize de artılar katın...

- SİMGE FISTIKOĞLU(NTV Ana Haber Spikeri/TV Programcısı/Sunucu)
* İLETİŞİM’DE BAŞARI STRATEJİLERİ / İletişimini Güçlendir!

- EMRE TİLEV (KANAL D, CNN TÜRK SPOR SPİKERİ/EĞİTMEN)
* LİDERLİK VE MOTİVASYON / Doğru kişi, Doğru yer, Doğru Zaman Planlaması

- OZANSER UĞURLU (Yrd.Doç.Dr./PSİKOLOG/YAZAR/EĞİTMEN)
* MİKRO BEDEN DİLİ / Profesyonel ve Sosyal Hayatta İnsan Okuma

- TAYLAN ÖZGÜR DEMİRKAYA (İzmir Ekonomi Üniversitesi Öğretim Görevlisi/Embryonix Birim Koordinatörü)
* İSTEDİĞİNİZ İŞİ BULMAK İÇİN; SOSYAL MEDYA STRATEJİLERİ ve MÜLAKAT UYGULAMALARI***

PROMOSYON VE İNDİRİMLER
*İHTİYAÇ AKADEMİ'DEN TÜM KATILIMCILARA %10 İNDİRİM ÇEKİ
*İHTİYAÇ AKADEMİ'DEN ÇEKİLİŞLE İKİ KİŞİYE %50 İNDİRİM ÇEKİ
*BRITISH STREET DİL OKULU'NDAN TÜM KATILIMCILARA %10 İNDİRİM ÇEKİ
Detaylar
* 4 Profesyonel Eğitim 4 Eğitim Sertifikası
* Sertifikalar İngilizce ve Türkçe olarak hazırlanacaktır.
* Sertifikalar Eğitmen İmzalıdır
* Sertifikalar etkinlik günü çıkışta dağıtılacaktır.
* Sertifikalar İsme özel, eğitmenlerden imzalı Yaşamartı kalitesiyle soğuk damgalı, onaylı şekilde hazırlanmaktadır.

KAYIT SİSTEMİ:

- Biletinizi biletix'den online alarak etkinliğe direk katılabilirsiniz YA DA;
- Ön Başvuru formunu eksiksiz doldurunuz.
- Yapılan başvurulara sıralamaya göre geri dönülmektedir.
- Ön başvurudan sonra size gösterilen ödeme yöntemleri ile ödemenizi yaptığınız takdirde kaydınız kesinleşir ve kontenjan dahilinde olursunuz.

Tarih: 29 Kasım 2015 Pazar
Yer: Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi AKM - A Salonu
Eğitim Saatleri: 11:00 - 18:00

Katılım Bedeli: 50TL
*Kredi kartı ile ödeme imkanı
*Kontenjan Sınırlıdır
*Eğitime Herkes Katılabilir...
İçerik
*** "İletişim'de Başarı Stratejileri***
// İletişimini Güçlendir!
- SİMGE FISTIKOĞLU (TV Programcısı/Sunucu)

Biz insanlar için iletişim kurmak, hayatımızın her noktasında ihtiyaç duyduğumuz en önemli konulardan biridir. İletişim engellerine karşı gelerek, bilgi ve deneyimlerimizi artırarak sadece iletişim kurmak değil doğru, kolay ve etkili iletişimin yollarını benimseyebilir hatta bir refleks haline getirebiliriz. İletişimde başarıya ulaşabilmek için salt bir şeyleri iyi aktarabilmek veya iyi konuşmak yeterli değildir. Gözlemlemek, tepkilerimizi iyi yönetebilmek, çok iyi bir dinleyici olmak ve en önemlisi tüm bu etkenler arasındaki bağlantıyı öğrenmek ve iyi yönetebilmekten geçer.
Sürekli ilerleyen teknoloji ve gelişmeler nedeniyle neredeyse yerinde hiç durmayan hep ilerleyen, yeni ve farklı bir çok şekliyle karşımıza çıkan iletişim; Çağımızın gereklerini yerine getirmenin en temel işlevsel ve fayda sağlayan aracıdır.

***LİDERLİK ve MOTİVASYON***
// Doğru kişi, Doğru yer, Doğru Zaman Planlaması
- EMRE TİLEV (KANAL D, CNN TÜRK SPOR SPİKERİ/EĞİTMEN)

Fırtınalı sularda limana ulaşmak önemlidir. Bunun için mükemmel bir beceri, içgüdü, yerinde ve doğru kararlar ve en önemlisi ekip içi harika uyumu ortaya koyacak anlayış öne çıkar. Lider olmak zordur. Liderlik ve yöneticilik bu zorluğun en kritik ayrımıdır. Lider nedir? Becerileri geliştirilir mi? Yönetici ile fark nerede başlar?Ortak hedef nasıl oluşur..Adil yönetim sistemi nasıl işler. Adalet sadece size değil çalışanlara da yeni ufuklar açar...Yetenek avcısı olmak ve en önemlisi çok seven ama gerektiğinde acımasız olmak zorunda olan kişi ilişki yönetimini nasıl kurgular. Şans ile sistem yürümez...Doğru kişi-Doğru yer-Doğru zaman planlaması...Motive olan bir ekip her işin üstesinden gelir. Ama asıl önemli olan bu motivasyon becerisinin nasıl kurgulanması gerektiğidir. Bunun için hangi adımlar atılmalı…Bu adımlar başarıyı tetikleyen yolda nasıl etkiler yaratıyor. Bu süreci doğru algılamak ve anlamak iş hayatınızı nasıl etkiler…

**** MİKRO BEDEN DİLİ ****
// Profesyonel ve Sosyal Hayatta İnsan Okuma
OZANSER UĞURLU (Yar. Doç. Dr./Psikolog/Yazar/Eğitmen)

İletişim, sosyal varlıklar olan biz insanlar için bilgi aktarımına duyulan ihtiyaç ile başlayan ve insanı insan yapan önemli bir araçtır. İlk bakışta kontrolümüz altında tuttuğumuz, işaret ve kelimelerle sınırlandırdığımız bir beceri gibi gözükmekle birlikte aslında iletişim sınırsız ve sonsuz ihtimallere açık bir olgudur. Bu nedenle de İş’te Aşk’ta ve Hayatın her alanında kişisel ilişkilerimizi, performansımızı ve elde edeceğimiz sonuçları doğrudan etkileyebilen önemli bir konudur.

Yapılan bilimsel çalışmalar istesek de istemesek de beden dilimizle dış dünyaya bilgi aktarımında bulunduğumuzu gösteriyor. Mikro beden dili üzerine yapılan çalışmalar sayesinde sadece 40 milisaniye civarında gözüken beden işaretleri üzerine odaklanmak, bunların ne ifade ettiğini anlamak ve bu sayede iletişim içerisindeki bilgi akışına dair analizler yapmak mümkündür.

***İSTEDİĞİNİZ İŞİ BULMAK İÇİN; SOSYAL MEDYA STRATEJİLERİ ve MÜLAKAT UYGULAMALARI***
// İş Avcılığı
TAYLAN ÖZGÜR DEMİRKAYA(İzmir Ekonomi Üniversitesi Öğretim Görevlisi/Embryonix Birim Koordinatörü)

- Sosyal medya işe almayı nasıl etkiliyor?
- İyi iş bulmak için hangi sosyal medya kanalı nasıl kullanılmalı?
- İş aramak iş bulma olasılığını neden düşürür?
- İşe alanlar nelere dikkat eder?
- İstediğiniz bir işi bulmak neden zordur? (Daha kolay yolu var mıdır?)
- Mülakat sırasında nasıl olumlu şekilde akılda kalınır?
- Mülakat uygulaması(Mülakat Similasyonu)
Eğitmenler
>> SİMGE FISTIKOĞLU
(NTV TV Programıcıs/Sunucu)

Simge Fıstıkoğlu 12 Aralık 1982'de doğdu.
Hamdullah Suphi Tanrıöver İlköğretim Okulu, Selim Pars Koleji, Beyoğlu Anadolu Lisesi ve
İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde eğitim aldı.
2006 yılında Elle Decor Dergisi'nde editör olarak medyaya ilk adımını atan Simge
Fıstıkoğlu, ardından Habertürk Televizyonu'nda spor spikeri&editörü olarak görev yapmaya
başladı. 2009 yılının Ağustos ayında ise Haberturk Televizyonu Spor Müdürlüğü’ne terfi etti
ve Türkiye’de bu unvanı alan ilk kadın oldu.
2011 yılında spor kulvarından haber programcılığına geçiş yaptı. Habertürk Tv’de Gün
Başlıyor, 1 Gün, Burası Haftasonu isimli programları hazırlayıp sundu. 2013 yılında ise
Show Tv’ye transfer oldu. Yeni Bir Gün programını ve bir dönem Haftasonu Ana Haber
Bülteni’ni sundu. Şuan NTV'de hafta içi her akşam "Spor Akşamı" programı sunuculuğunu yapmakta.
Simge Fıstıkoğlu televizyonculuğa başladığı ilk günden bu yana aralarında İstanbul
Üniversitesi, İTÜ, ODTÜ, Sakarya Üniversitesi, Samsun Üniversitesi, Kadıköy Anadolu
Lisesi, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi gibi eğitim kurumlarından ve magazinci.com,
Radyocular Birliği gibi özel kuruluşlardan pek çok ödül aldı.

>> EMRE TİLEV
(KANAL D, CNN TÜRK SPOR SPİKERİ/EĞİTMEN)

1971 Ankara doğumlu. İlkokulun 3. Sınıfına kadar Ankara’da okudu. 4 ve 5 sınıflar ile orta ve lise tahsilini ise İzmir’de tamamladı. 19 Mayıs Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, Gıda Mühendisliği bölümünden mezun oldu.

Tilev, 2006 yılından beri Doğan Medya Grubu’nda çalışıyor. Kanal D spor haberleri ve Star, Kanal D, D Smart ekranlarındaki maçlar ve programlar dışında 2011 Mart ayından beri CNN TÜRK ekranlarında “Spor Masası” ve “Spor Toplantısı” programlarında görev alıyor.

1989 – 1991 yılları arasında Samsun’da yerel STV televizyonunda başlayan kariyer, 1991-1994 yılları arasında yine Karadeniz bölgesindeki değişik yerel kanallarda (Stv, Gözde Tv, Bafra Fm) devam etti. 1994 yılında Show Tv‘de İlker Yasin ve ekibiyle başlayan Ulusal Kanal deneyimi aynı yıl Türkiye’de ilk kez yayınlanmaya başlayan ve Cine 5 ekranlarından izlenen Formula 1 yarışlarının anlatım ve program sunumlarıyla pekişti. Aynı yıl içinde Türkiye ligi maçları özetleri anlatımı ve Cine 5’in yanı sıra Show Radyo’dan maç yayınlarının naklinde spikerlik görevini üstlendi. İlker Yasin ve ekibi ile Show Tv ardından Cine 5’in kurulumunda görev aldı. Ardından aynı kanalda yaşanan değişimde Show TV ekranlarında kalarak Şansal Büyüka ve ekibi ile çalışmaya başladı. Bu süreçte Show Tv’de yayınlanan “Spor Sayfası” Cine 5 ekranlarındaki maçların anlatımı ve değişik spor yayınlarında görev aldı. 1996 Koraç kupası belgeselini hazırladı. İbrahim Altınsay ve Barbaros Talı yönetiminde aynı grup içinde Süperspor kurulumunda aktif rol oynadı. Bu kanalda İngiltere, Fransa, Almanya, İspanya ve Portekiz ligi anlatımları yanında yine Formula 1 ve Basketbol maçlarının spikerlik ve değişik programların sunuculuk görevini üstlendi. Show Radyo ile aynı anda Radyo D frekansında da maç anlatan Tilev, 2004 yılının Şubat ayına kadar bu görevlerini sürdürdü. Galatasaray’ın UEFA zaferiyle ilgili 5 saatlik özel bir belgesele bu dönemde imza atan Tilev, 5000 üzerinde basket-futbol ve Formula 1 yayını spikerliği gerçekleştirdi. 1998-2001 yılları arasında Hıncal Uluç yönetimindeki ekip ile TRT ekranlarında yer aldı ve TRT akitli spikeri sınavını geçerek ekiple 3 yıl “Tele Pazar” yayınında spor bölümü spikerliği yaptı. Euro 1996 ve Euro 2000 organizasyonlarını yerinde takip eden ve 1998 Fransa Dünya kupası ile ilgili özel belgesele imza atan Tilev, aynı dönemde Cumhuriyet Gazetesi spor eki, Yeniçağ Gazetesi spor sayfasında yazarlık, Futbol Plus Dergisi araştırma yazarlığı görevlerini üstlendi. 2004 yılında Atv, Ciner Grubu’na transfer olan Tilev, hem Sabah Gazetesi ve Fotomaç Gazetesi’nde yazarlık görevi yanında MTV (Daha sonra adı Kanal 1 ve en son Bloomberg olarak değişti ) kanalı kurulumunda görev aldı. Değişik programlar sunan, haber bültenleri hazırlayan ve burada da maç anlatımlarında görev alan Tilev, Altan Tanrıkulu ve ekibiyle özel projelere imza attı. ATV ekranlarından yayınlanan Türkiye Basketbol Ligi maçlarının spikerlik görevini üstlendi. 2004-2008 yılları arasında aynı zamanda Radyo Spor frekansında her sabah “Emre Tilev İle Günaydın Spor” programını Saran-Grup bünyesinde İlhan Uzundurukan yönetiminde sürdürdü ve aynı kanalda Radyo Maç anlatımlarında görev aldı. Kanal 1’de Gökhan Telkenar yönetiminde Dünya kupasını ilk yayınlayan Özel kanal Kanal 1 ekranlarında görev alan Tilev, Dünya kupasında önemli maçların anlatımında ve yine özel maç önü ve sonu programların yerinden sunumunda spikerlik üstlendi. 40 gün süren Almanya macerası ardından Temmuz 2006 yılında Kanal D ekranlarına ulusal kanal yaşamına başladığı ve hayatında en önemli kilometre taşı olarak gördüğü İlker Yasin ve Pembe Akyüz yönetimindeki ekibe dönüş yaptı. Kanal D ekranlarındaki “Spor Gündemi” adlı haberleri o tarihten bu güne, halen sunan Emre Tilev aynı zamanda Star ekranlarında Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa ligi, D Smart platformundaki spor kanalları Euro Futbolda program ve maç anlatımlarında görev almaktadır. Bugün halen Arel Üniversitesi’nde 3 yıldır devam eden Öğretim Görevlisi unvanıyla akademik kariyeri dışında aynı üniversitede MBA öğrencisi olarak Yüksek Lisans eğitimin son bölümünü gerçekleştirmektedir. Tilev aynı zamanda “İletişim Metotları”, “Diksiyon-Fonetik”, “Radyo ve Televizyon Spikerliği” ve “Maç anlatım teknikleri “ üzerine sertifika programlarında değişik üniversite ve belediyelerin açtığı programlarda ders vermektedir. Radyo D frekansında Sezgi Onat ve ekibiyle yine radyo maç anlatımları görevine devam etmektedir. Duygu Başara ajansına bağlı olarak reklam seslendirme sanatçısı görevini yürütmektedir. Halen CNN TÜRK ekranlarında “Spor Masası” ve “Spor Toplantısı” isimli yayınlarda görev almaktadır.

Emre Tilev’in aldığı ödüller;

ÖDÜLLER

2003-EN İYİ RADYO SPİKERİ( Medya Spor Internet)
2002-“FUTBOLDE ŞİDDET ÖNLEME ”( Polis Akademisi Ankara )
2001-En İyi Spiker Ve Haber kord.( Maltepe Üniv.)
2000-01-02-03-WRC ve Avrupa Rally’leri seslendirme görevlisi(TOMSFED )
1997-En iyi Formula 1 spikeri ( Rai Uno Tv )
2007- En iyi Radyo Programcısı (Futbol Plus) -
2008-Anadolu Televizyon Oskarı-Yılın En İyi spikeri
2009-Arel Üniv. Yılın En İyi Spor Spikeri
2010-Amerikan-Türk Spor Birliği En iyi Spiker-Yayıncı

Evli ve bir çocuk sahibi olan Emre Tilev , doğayla barışık bir yaşam sürmeyi seviyor. Amatör olarak maket yapımıyla uğraşan, sporun tüm kategorilerine gönül veren Tilev, aileden İzmir’li olmasından dolayı bu şehri aşığıdır. En büyük hayali Seferihisar’da yazlarını geçirdiği evinde emekliliğini balık tutarak tamamlamak ve minik oğluna iyi bir gelecek sunmak olan Tilev, maketleri için büyük bir atölye kurmayı düşlüyor.

>> OZANSER UĞURLU
(Psikolog/Yazar/Yrd.Doç.Dr.)

1975 yılında Turhal’da doğdu. ODTÜ Psikoloji bölümünü bitirdi. Ankara Üniversitesi’nde yüksek lisans ve doktorasını tamamladı. Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi ve Çankaya Üniversitesi Psikoloji Bölümlerinde öğretim üyeliği yaptı.Lie to Me dizisinin yaratıcısı Paul Ekman' ın öğrencisi olarak, Paul Ekman'dan Sertifikalı Micro Beden Dili Uzmanı oldu. Gençlerbirliği, Manisaspor ve Türkiye Futbol Federasyonu’nda Psikolog olarak çalıştı. Radikal gazetesinde yayınlanan ilk yazılarının ardından çeşitli dergilerde, Sabah ve Star gazetelerinde köşe yazıları yazdı, okur sorularını yanıtladı. Radyo Odtü’de ve TRT Ankara Radyosu’nda programlar yaptı.Bir çok TV programına konuk ve danışman olarak katıldı. Yayınlanmış kitapları ve bilimsel makaleleri vardır. Kurucusu olduğu “Mutluluk Enstitüsü” ile birlikte hayata meydan okumak isteyen; tutku, anlam ve doyumla yoğurulmuş bir hayat için bireylere yol göstermeye devam etmektedir. Halen İNDA Çözüm Odaklı Danışmanlık ve Eğitim Merkezin’de bireylere ve kurumlara performans danışmanlığı yapmaktadır.

>> TAYLAN ÖZGÜR DEMİRKAYA
(İzmir Ekonomi Üniversitesi Öğretim Görevlisi/Embryonix Birim Koordinatörü)

Taylan Demirkaya 1995'de TED Ankara Kolejinden mezun olduktan sonra, üniversite eğitimini Bilkent Üniversitesi İşletme bölümünde devam etti. 1999 yılında Bilkent üniversitesinden lisans 2002 yılında ise Başkent Üniversitesinden pazarlama ve finans alanında master derecesini aldı. Doktorasını davranışsal finans üzerine 9 eylül üniversitesinde tez aşamasında devam etmektedir.
Taylan Demirkaya, 2003'de İzmir Ekonomi Üniversitesi'nde Uluslararası Ticaret ve Finansman bölümünde araştırma görevlisi olarak çalışmaya başladı sonra öğretim görevlisi olan Demirkaya, 2010 yılında Türkiye'nin girişimciler için ilk kuluçka merkezi olan Embryonix'in direktörü oldu. Yeni Asır TV'de sosyal medya ve dijital dünya konularını ele alan Internet Medyası programının uzmanlarından olan Demirkaya ayrıca 3 yıl içerisinde 200'den fazla kuruma sosyal meyda ve girişimcilik üzerine sunum yaptı. 3 internet projesinin milyon dolardan fazla değerlenmesini ve başarılı bir şekilde yollarına devam etmesini sağlayan Demirkaya'nın dijital dünya, sosyal medya ve girişimcilik üzerine kendine ait 4 bloğu bulunmaktadır. Media Cat'in Türkiye'deki en etkili pazarlama ve marka bloglarında ilk 50'de yer alan Demirkaya ayrıca iki girişimcilik kitabında da yazarlık yapmıştır.
Sertifikalar
Katılımcılara  4 Adet Eğitim sertifikası eğitim sonunda verilmektedir

* 4 Profesyonel Eğitim 4 Eğitim Sertifikası
* Sertifikalar İngilizce ve Türkçe olarak hazırlanacaktır.
* Sertifikalar Eğitmen imzalı verilmektedir
* Sertifikalar etkinlik günü çıkışta dağıtılacaktır.
* Sertifikalar İsme özel, Yaşamartı kalitesiyle soğuk damgalı, onaylı şekilde hazırlanmaktadır.

Sertifika Başlıkları;

* İLETİŞİMDE BAŞARI STRATEJİLERİ
* LİDERLİK VE MOTİVASYON
* MİKRO BEDEN DİLİ
* İSTEDİĞİNİZ İŞİ BULMAK İÇİN SOSYAL MEDYA STRATEJİLERİ VE MÜLAKAT UYGULAMALARI
Yer/Ulaşım
Yer: Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi AKM - A Salonu

Sıtkı Koçman Üniversitesi'nin prestijli mekanlarından biri olan kültür merkezi, 1050 ve 185 kişi kapasiteli iki salondan ve 50’şer kişilik 4 seminer odasından oluşuyor. Günümüz teknolojisinin en üst seviyesindeki ses, ışık ve görüntü sistemleri ile donatılan salon, kongre, sempozyum, panel, konferans, konser, tiyatro, sinema, sergi vb. etkinliklere ev sahipliği yapıyor.

Atatürk Kültür Merkezi’nde bulunan salonlar, üniversite birimlerinin yanı sıra diğer kamu kurum ve kuruluşları ile özel kuruluşların etkinlikleri için de tahsis edilmekte.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi, Kötekli, 48000
MERKEZ / Muğla
BİLETİX İCON
*Sponsorlar ve Çözüm Ortaklarımız

Geçmiş Zirvelerden Videolar


İletişim Zirvesi


Kişisel Gelişim Zirvesi