Bize Ulaşın: 0850 532 52 12

Ankara Profesyonel İletişim Zirvesi’nde Neler Oldu?

27 Eki 2014 Yorumlar: 0 Etiketler: , , , , , , , , ,

Yaşamartı’nın Türkiye’nin en iyilerini katılımcıları ile buluşturduğu, yılın en büyük Profesyonel İletişim Zirvesi 26 Ekim’de TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası’nda gerçekleşti. 500’den fazla katılımcı, 4 profesyonel eğitim ile kişisel gelişim ve iletişim alanında kendilerine yatırım yaparken CV’lerine de artılar kattı. Biletleri günler öncesinden tükenen Ankara Profesyonel İletişim Zirvesi’nde CNN Türk Haber Spikeri Burak Törün, Spiker ve İletişim Koçu Defne Sarısoy, Radyo Sunucusu – Kişisel Gelişim ve İletişim Uzmanı Özgür Aksuna, Piskolog-Yazar-Mikro Beden Dili Uzmanı Yrd.Doç.Dr. Ozanser Uğurlu sunumları ile katılımcılara eğlenceli anlar yaşatırken, iletişim alanında bilgilendirici ve eğitici sunumlar yaptılar.

Katılımcıların sosyal medya üzerinden de interaktif olarak etkileşim yarattığı İletişim Zirvesi’nde birçok sosyal medya kampanyasına da yer verildi. Ankara Profesyonel İletişim Zirvesinde katılımcılar kişisel gelişim üzerine birçok konuda eğitim alırken, iş hayatına ve kariyere yönelik birçok püf noktasını öğrenme imkanına eriştiler. İş dünyası iletişim dili, beden dili, etkin dinleme ve güç duruşu, doğru ve estetik konuşma, etkili konuşma teknikleri, insan ilişkilerinde ikna iletişimi, kişilik türleri ve temsil sistemleri, stres – özgüven ve hedef yönetimi başlıklarında sunumlar ile Türkiye’nin en iyileri 26 Ekim’de Ankara’daydı. 2 Kasım’da İzmir’de gerçekleşecek Profesyonel İletişim Zirvesi için kontenjanlar dolmadan kaydınızı yaptırın, sizde bu özel programın bir parçası olun.

Peki Ankara İletişim Zirvesi’nde Neler Oldu? Objektiflere neler takıldı? Sosyal Medya’da neler yaşandı?

Yılın en büyük İletişim Zirvesi 500’den fazla katılımcı ile gerçekleşti

IMG_0028 IMG_0346 IMG_0198 IMG_0110

Yaşamartı Team yine her zamanki gibi çok çalıştı, çok eğlendi 


Katılımcılar gün boyu tweetleri ile sosyal medyadaydı

*Ceren Kurt ve arkadaşlarının tweetini “En iyi Tweet” seçtik

tweet6 tweet5 tweet4 tweet3 tweet2 tweet1  

Zirvenin en iyi selfie çekimi Özgür AKSUNA’dan

10606283_832755890109241_1231824519695819807_n

İletişim Zirvesi sonrası sertifikalarını alan katılımcılar mutlu ayrıldılar

 

Bir sonraki zirveye kaydını erken yaptır, bu sefer kaçırma!

*Ankara Profesyonel İletişim Zirvesi biletleri günler öncesinden tükendi. Bir sonraki zirvede sen de yerini almak istiyorsan bizi Facebook ve Twitter’dan takip et, kaydını hemen yaptır, yerini erkenden ayırt!ANKARA-SOLD-OUT

 

İletişim Zirvesi Fotoğrafları İçin Tıklayın;

iletisim-ankara-foto-galeri

 

Yorum Yazın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir