Bize Ulaşın: 0850 532 52 12

İzmir Sertifikalı Kişisel Gelişim Eğitimleri ve İletişim Zirvesi

05 Eki 2014 Yorumlar: 0 Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

Türkiye’nin iletişimde en iyileri Profesonel İletişim Zirvesi ile 2 Kasım’da İzmir’e geliyor. Kişisel Gelişim ve İletişim’de sertifikalı eğitimler Yaşam Artı tarafından 2 Kasım’da İzmir Tepekule Kongre Merkezi’nde düzenlenecek. Kendimi geliştirmek için ne yapmalıyım, Kişisel Gelişim’e önem veriyorum, CV’mi nasıl güçlendirebilirim diyorsan “Profesyonel İletişim Zirvesi” detaylarını incele ve sınırlı sayıda sayıda kontenjan dolmadan ön başvurunu gönder yerini ayırt.
Profesyonel İletişim Zirvesi ile Türkiye’nin en iyileri şehrine geliyor. Yaşamartı Eğitim Merkezi tarafından yılda sadece bir kez düzenlenen bu özel eğitim zirvesinde sertifikalı eğitimlerin yanı sıra, iş hayatına dair birçok şey öğrenecek ve kendine artılar katacaksın. Kişisel Gelişim ve İletişim’in uzmanları ile birçok konuda kendini geliştirebilir, ünlü isimlerle tanışma fırsatı yakalayabilir, birebir soru sorma şansını değerlendirebilirsin. Peki İzmir Profesyonel İletişim Zirvesi’nde neler ve kimler olacak?

PROFESYONEL İLETİŞİM’İN SIRLARI BU BAŞLIKLARDA
– Burak TÖRÜN ile “İş Dünyası İletişim Dili” / Beden Dili, Etkin Dinleme ve Güç Duruşu
– Defne SARISOY ile “Etkili Konuşma Teknikleri” / Doğru ve Estetik Konuşma
– Hakan URGANCI ile “Karizma Öğretisi” / Kişisel Marka İmajı ve Kişisel İletişim Yönetimi
– Ozanser UĞURLU ile “Potansiyelinden Vazgeçme!” / Stres, Özgüven ve Hedef Yönetimi

CNN Türk Haber Spikeri ve aynız zamanda Yaşam Koçu Burak Törün ile sizleri adım adım başarıya götürecek iletişimin sırları ve kişisel gelişimin en önemli noktaları bu zirvede. Ekranlardan tanıdığınız Spiker ve Sunucu Defne Sarısoy, muhteşem enerjisi ve estetik konuşmanın incelikleri ile yine İzmir Profesyonel İletişim Zirvesi’nde. TRT Spikeri Hakan Urgancı birçok başlığı bir arada topladığı “Karizma Öğretisi” sunumu ile sizleri hem eğlendirecek hemde çok özel noktalara parmak basacak ve “Lie to me” dizisinin senaristinden sertifikalı Mikro Beden Dili uzmanı Yrd.Doç.Dr. Ozanser Uğurlu ile motivasyon ve hedef yönetimi sizlere çok farklı deneyimler yaşatacak.
1 gün boyunca dolu dolu 4 profesyonel eğitim ile kendinize yatırım yaparken, CV’nize de artılar katacaksınız. Bu şansı kaçırmak istemiyorsan ön başvuru formunu hemen gönder yerini ayırt ve kontenjanlar dolmadan bu özel zirvenin bir parçası ol. Ön başvuru formunuzu gönderdikten sonra telefonla size ulaşacak, var ise sorularınızı yanıtlayacağız ve ödeme bilgilerini aktaracağız.
2 Kasım İzmir Profesyonel İletişim Zirvesi ile ilgili yer ve ulaşım bilgileri, eğitmenlerin özgeçmişleri, eğitim içerikleri, daha önceki eğitimlerimizden fotoğraflar, ön başvuru formu ve tüm detaylara aşşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

İZMİR İLETİŞİM ZİRVESİ DETAYLARI BU SAYFADA >>

www.yasamarti.com.tr/iletisimzirvesiizmir 

İLETİŞİM ZİRVESİ’NE KATILMAK İÇİN 10 GEÇERLİ SEBEP
– İletişim Zirvesi’nde eğitimler akılda kalıcı ve eğlenceli şekilde işlenir
– 1 Gün boyunca toplam 7 saat 4 Profesyonel eğitim alırsın
– Bir Kişisel Gelişim etkinliğidir. Kendine yatırım yaparken eğitim sonunda alacağın 4 Sertifika ile de CV’ne artı değer katarsın
– Sertifikalarını eğitim sonunda alırsın
– Türkiye’nin en iyileri burada. Burak Törün, Defne Sarısoy, Hakan Urgancı ve Ozanser Uğurlu
– İletişim Zirvesi’nden sonra daha motive, daha enrjik ve daha özgüvenli olacaksın
– Kişisel Gelişim ve İletişim’in uzmanları ile birçok konuda kendini geliştirebilir, ünlü isimlerle tanışma fırsatı yakalayabilir, birebir soru sorma şansını değerlendirebilirsin
– Daha önce İletişim Zirvelerine katılanlar ‘’iyiki katıldım’’ dedi. Sizde ‘’keşke’’ dememek için İletişim Zirvesi’ne katılın
– İletişim Zirvesi senede sadece bir kez düzenlenecek. Bu ayrıcalığın bir parçası olabilirsin
– İş ve sosyal hayatınızda başarılı olmanız için bir farkınız olması lazım. İletişim Zirvesi ile fark yaratın

İLETİŞİM ZİRVESİ EĞİTİM BAŞLIKLARI İLE İLGİLİ İÇERİK BİLGİLERİ

İŞ DÜNYASI İLETİŞİM DİLİ
Beden Dili, Etkin Dinleme ve Güç Duruşu
Burak TÖRÜN (CNN Türk Haber Spikeri/Yaşam Koçu)
Toplumun geniş katmanlarına baktığımızda mesleki anlamda çok başarılı olmalarına rağmen pek çok kişinin sırf özgüven eksikliği nedeniyle başarısız ve daha da önemlisi mutsuz olduklarını görürüz.. Bu da tüm dünyanın en büyük sorunlarından biri olan Gizli İşsizler sorununu ortaya koyar..

Özellikle öğrencilerimizin böyle bir sorunla karşılaşmaması için daha öğrenimlerini sürdürürken özgüven eğitiminden geçmeleri ciddi avantaj salar. İletişim becerileri dersimizde öğrencilerimize kişisel gelişim temelli bir eğitim sunulur.

Başarıyı düşünün. Kendinizi başarılı biri olarak görün. İyi konuşma ve yazma becerilerine sahip biri olarak hayal edin kendinizi. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek çabayı göstermeye hazır olduğunuzda kendinize inanın. Kişisel değerlendirme sürecinden geçin. Güçlü ve zayıf noktalarınızı analiz edin. Hareket planınızı hazırlayın. Hedefler belirleyin. Bitiş tarihleri koyun. Harekete geçin. Başarı için çalışın ama sonuca odaklı olmayın. Zira aşırı beklentiler, beklediğiniz şeyi sizden uzaklaştırır.

İletişim becerileri eğitimlerimizde ayrıca öğrencilerimize heyecan ve öfke kontrolüne yönelik eğitimler de verilmektedir.. Özellikle imajinasyon çalışmasıyla zihni programlamaya yönelik GÜÇ DURUŞU isimli teknik çalışmalarımızda önemli bir yer tutmakta ve son derece verimli sonuçlar ortaya koymaktadır.

ETKİLİ KONUŞMA TEKNİKLERİ
Doğru ve Estetik Konuşma
Defne SARISOY (Spiker/Sunucu)
Her insan duygu ve düşüncelerini aktarmak üzere konuşma becerisine sahiptir. İletişim ise; konuşma tarzımız, ses tonumuz, konuşma hızımız, kullandığımız kelimeler, beden dili gibi farklı özellikleri içine katmamız gereken bir süreci işaret eder. Bu nedenledir ki; iletişim becerilerimizi geliştirmek yolundaki çabalarımız, hem ruhsal, hem bedensel, hem zihinsel bir olgunluğu da beraberinde getirecektir.

Her insan farklı özelliklerle doğar ve bu özelliklerini kullanarak hayatta yol almaya çalışır. Aldığımız eğitimlerle gelişir, bilgiyi hayata uyumlandırmaya çalışırız. Kişinin kendine ve varoluşa dair farkındalığını geliştirdiği noktada, hayata bakışı ve “ben” algısı değişmeye başlar. Kendimizi daha iyi tanıdıkça, hayattaki amaçlarımız da berraklaşmaya başlar. Kişisel gelişim, kendimizi ve hayata geliş amacımızı anlamaya yardımcı olur.

– Etkili iletişim kurabilme konusunda kişisel becerilerle ilgili farkındalığı geliştirmek için
– İş ve özel yaşamda karşılaşılan iletişim kaynaklı sorunları çözmek için
– İletişimi doğru yönetebilmek için kendi iç dünyamızı anlamak için
– İletişimin kendimizden başladığını ve iyi yönetilmesi gerektiğini kavramak için
– Yanlış iletişimden doğan çatışmayı önlemek için

KARİZMA ÖĞRETİSİ
Kişisel Marka İmajı ve Kişisel İletişim Yönetimi
Hakan URGANCI (TRT Spikeri/Yazar)
• ‘Konuşmasını Düzeltmeyen Talihini Sakatlar ‘ :Türkçe’de Sıklıkla Yapılan Yanlışlar
• ‘Ne Söylediğin Değil, Nasıl Söylediğin’ : Diksiyon Sanatı
• ‘Ne Olduğun Öyle Haykırıyor Ki Ne Söylediğini İşitemiyorum’ : Vücut Enstrümanını Doğru Kullanmak
• ‘Topluluk Önünde Ayakta Kalmak ‘ : Hitabet Sanatı
• ‘Yalancı yalancı’ : Yalanı Hissetme ve Baş etme Yöntemleri
• ‘Koçum Benim’ : Koçluk Teknikleri ile Soru Sorma ve Derin İletişim Kurma
• ‘Sen Benim Kim Olduğumu Biliyor musun?’ : Öfkeni Kontrol etme ve Sorun Çıkarıcılarla Başetme

POTANSİYELİNDEN VAZGEÇME
Stres, Özgüven ve Hedef Yönetimi
Ozanser Uğurlu (Psikolog/Yazar/Yrd.Doç.Dr.)
Yaşam bir performanslar bütünüdür. Bireyin yaşam alanlarındaki performansı üzerinde; becerileri, hedefe karşı yaklaşımı, elde ettiği ödüller, sosyal çevresi ile ilişkileri ve psikolojik gücü belirleyici rol oynar. Performans, kişinin kendisinin yönetebileceği, müdahaleye açık, son derece etkin bir alandır. Yapabileceklerimize koyduğumuz içsel sınırlar yaşamsal hedeflerimizden uzaklaşmamıza yol açar. Neden ve nasıl vazgeçtiğimizi psikolojik açıdan yönetebilirsek performansımız üzerinde doğrudan kontrol sahibi olabilmemizin kapısını açar. Seminerin amacı katılımcılara; hedeflerine ulaşırken; motivasyon, kendine güven, stres yönetimi gibi alanlarda hangi psikolojik becerileri nasıl geliştireceklerini uygulamalı şekilde öğretmektir. Seminerin beklenen sonucu ise; katılımcıların daha enerjik, daha motive ve daha verimli bir yaşama kavuşmalarıdır.

Yorum Yazın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir